ТигрЛьвович• 11 января 2024

Дивні родичі

Маю родичів, з якими бачимось раз на 10 років. На ці свята вони сказали що хотіли б дуже побачитись, бо ми як раз приїхали із за кордону на канікули. Але при умові, що ми маємо їхати до них в якесь село Київської області з дитиною. Ми в Києві і запросили їх до себе, вони відмовились і образились. Тобто побачитись хотіли вони, а їхати хто зна куди нам...Ви з такими спілкувались би далі?
Наполеон Бонапарт• 11 января 2024
Нет
Аноним_1859• 11 января 2024
Дивне питання
Ви ж і так майже не спілкуєтесь, раз на 10 років
Яке їхало таке і здибало
автор ТигрЛьвович • 11 января 2024
Ответ дляАноним_1859
Дивне питання
Яке їхало таке і здибало
Я мала на увазі по телефону на всі свята
Коко На Страже• 11 января 2024
Вони хочуть вас бачити. Запрошують до себе, а ви відмовляєтеся.
Ще й так зверхньо після європ... якесь село
Аноним_1859• 11 января 2024
Ответ дляКоко На Страже
Ага, може їх там 10 осіб, всім тре їхати до авторці бо вона з европи забула як в село їхати)
Королева краси• 11 января 2024
Ответ дляКоко На Страже
У нас всьо по моднєму, по хранцузські ©
автор ТигрЛьвович • 11 января 2024
Ответ дляКоко На Страже
Я нічого проти села не маю, але з дитиною по незнайомим дорогам не їзжу ще й під час війни
Королева краси• 11 января 2024
Автор, а Вам не всё равно, в европах-то, что на Вас какие-то сельские родичи обиделись?
Love_Love_Love_• 11 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
А нашо спілкування по телефону на свята? Для чого витрачати свій час на людей які не витрачають його на тебе?
Голубка миру• 11 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Сколько времени заняла бы дорога? Если бы я виделась с кем-то раз в десять лет,то есть пару раз в жизни,то это были бы незнакомые люди,зачем вообще туда ехать.
Love_Love_Love_• 11 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Дивна ви, дивно спілкуватися 10 років з людьми по телефону бо вони родичі😂
автор ТигрЛьвович • 11 января 2024
Ответ дляГолубка миру
Я не дуже орієнтуюсь, мабуть біля 1,5 години, я їм так і сказала що не дуже добре вожу машину і можу заблукати , а вони кажуть їдьте на маршрутці!
175см55кг19лет (она)• 11 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Як далеко їхати, напрямок? Скільки вас і скільки їх? Чи мали б їхати чоловіки з якоїсь із сторін, хто переймається можливістю зустріти ТЦК? Як багато родичів в тому селі і поряд? Ці питання важливі, але для вас є лише ви і, о Боже, єдина дитина на весь світ.
Голубка миру• 11 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
А что такого в маршрутке? Вас пригласили в гости,не вы первые,а они вас,почему они должны ехать к вам?
МояХатаЗкраю• 11 января 2024
Водитель не ездит по незнакомым дорогам
Аноним_1859• 11 января 2024
Ответ дляГолубка миру
Авторці після европ маршрутка - ругательное слово)
Бабульція• 11 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
А на канікули у війну з дитиною приїхати то нормально?
Бабульція• 11 января 2024
Ответ дляКоролева краси
Ви шо,вона на канікули приїхала
175см55кг19лет (она)• 11 января 2024
Наскільки близькі родичі?
Аноним_1859• 11 января 2024
Ответ дляБабульція
Мачуха якась)
автор ТигрЛьвович • 11 января 2024
Ответ дляГолубка миру
Потому что не я несколько лет рассказываю что хочу их увидеть, а они, поэтому если хотите приезжайте сами.
Бабульція• 11 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
А не страшно ходити після Європи по нашим дорогам?
ВыФсеВрете• 11 января 2024
Приїхали б до вас, написали б сюди, що прийшлось столи накривати, за ними ходити, час витрачати. Все рівно б не такі були для вас.
автор ТигрЛьвович • 11 января 2024
Ответ дляБабульція
Ні не нормально, але їх територія була на початку війни окупована і я не знаю чи там ще є міни і чи там безпечно.
Да Щас же• 11 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Это родители мужа?
Бува і таке• 11 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Ну логично как бы.
Аноним_1859• 11 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Вони просто ввічливі люди, і ви їм треба як і вони вам, вони вже і забули що вас звали а ви який день переймаєтесь
автор ТигрЛьвович • 11 января 2024
Ответ дляАноним_1859
Добре якщо забули, переймаюсь тому, що не знаю чи вітати їх теперь з Днем народження наступного тижня чи ні
Бабульція• 11 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Так і Києві накривають ракетами,а Ви на канікули
автор ТигрЛьвович • 11 января 2024
Ответ дляКоко На Страже
А з чого Ви взагалі взяли що ми приїхали з Європи???