ТигрЛьвович• 11 января 2024

Дивні родичі

Маю родичів, з якими бачимось раз на 10 років. На ці свята вони сказали що хотіли б дуже побачитись, бо ми як раз приїхали із за кордону на канікули. Але при умові, що ми маємо їхати до них в якесь село Київської області з дитиною. Ми в Києві і запросили їх до себе, вони відмовились і образились. Тобто побачитись хотіли вони, а їхати хто зна куди нам...Ви з такими спілкувались би далі?
Аноним_1859• 11 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Добре якщо забули, переймаюсь тому, що не знаю чи вітати їх теперь з Днем народження наступного тижня чи ні
Вони переживуть і без ваших вітань, не переживайте так
Бабульція• 11 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
А це ще Ви їх дивними називаєте?
Бабульція• 11 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
А з чого Ви взагалі взяли що ми приїхали з Європи???
З Турції? Чи Китаю?
автор ТигрЛьвович • 11 января 2024
Ответ дляБабульція
З Турції? Чи Китаю?
З України
Бабульція• 11 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
З України
То з України в Україну це не із-за кордону. У Вас помутніння пам´яті?
Чумачечая Весна• 11 января 2024
Це десь в сторону Бучі, Макарова. Нічого тут такого немає, щоб приїхати на автобусі. Або викликати таксі.
Просто скажіть правду, що ви не хочете їхати. Навіщо придумувати причину? Вчіться казать ’ні’ в цьому житті. А то вже таку проблему зробили, що й на форумі пишете.
Вас запрошують в гості, ви або їдете, або ні.
Дама_с_коготками• 11 января 2024
Ответ дляБабульція
А на канікули у війну з дитиною приїхати то нормально?
не смішно, але у мене у знайомих так дівчинка загинула
приїхали в минулому році на два тижні повирішувати справи.
Шеллар• 11 января 2024
Мне после пансиону все другим кажется!
Я б не спілкувалась із автором. В селі значить війна, а Київ на канікули ок? Зробіть людям подарунок, щезніть із їх життя.
Дама_с_коготками• 11 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
ото ви тривожна
автор ТигрЛьвович • 11 января 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Дякую за підтримку, вже сказала ні, але ж тепер образа буде ще на 10 років.
Скоро_вчера• 11 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Я нічого проти села не маю, але з дитиною по незнайомим дорогам не їзжу ще й під час війни
автор, не хотят, как хотят, их проблемы
ОноВамнадо• 11 января 2024
С ужасом представляю навалу таких Пронь, когда они вернутся из Эвроп в свои села
Дайте подуться• 11 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Я не дуже орієнтуюсь, мабуть біля 1,5 години, я їм так і сказала що не дуже добре вожу машину і можу заблукати , а вони кажуть їдьте на маршрутці!
А гугл навігатор для чого? Чи в європах такого нема?
Скоро_вчера• 11 января 2024
Ответ дляГолубка миру
А что такого в маршрутке? Вас пригласили в гости,не вы первые,а они вас,почему они должны ехать к вам?
а почему она должна ехать к ним? хотят увидеться - пусть сами и приезжают
автор ТигрЛьвович • 11 января 2024
Ответ дляШеллар
Мне после пансиону все другим кажется!
Ви не повірити що вони в свою чергу сказали прямо Вашими словами, що в Києві війна і він обстрілюється а в них там тиша і безпечно🤯
Скоро_вчера• 11 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Потому что не я несколько лет рассказываю что хочу их увидеть, а они, поэтому если хотите приезжайте сами.
Бабульція• 11 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
То скажіть їм,що ви на канікулах,що все ок
автор ТигрЛьвович • 11 января 2024
Ответ дляДайте подуться
А Ви вчора бачили скільки було на дорогах ДТП і яка слизька була дорога?
автор ТигрЛьвович • 11 января 2024
Ответ дляБабульція
Я мала на увазі що ми самі з України
Само_достаточная• 11 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
А Ви не думали, до родичі не хочуть на свята їхати в Київ, бо в Києві небезпечніше, ніж у них в селі?
автор ТигрЛьвович • 11 января 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Так вони так і сказали , я вище про це написала.
Само_достаточная• 11 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Заблукати з навігатором?
ПАЦАНКА О• 11 января 2024
Они не маломобильные?
Если нет, то возможно хотели, чтоб вы увидели как они живут ( похвастаться, как хорошо устроились либо пожаловаться, как все плохо)
Катастрофа• 11 января 2024
Автор, ви дивна. Їдьте до родичів, якщо запрошують. В селі все підв´язано під господарство і дуже проблематично вирватись кудись.
Само_достаточная• 11 января 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Як далеко їхати, напрямок? Скільки вас і скільки їх? Чи мали б їхати чоловіки з якоїсь із сторін, хто переймається можливістю зустріти ТЦК? Як багато родичів в тому селі і поряд? Ці питання важливі, але для вас є лише ви і, о Боже, єдина дитина на весь світ.
Саме цікаве, що в Європу хто зна куди і хто зна скільки автор дитину не побоялась везти, а 1,5 години в області боїться
автор ТигрЛьвович • 11 января 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Они не маломобильные?
Нет, у них две машины и все ок у них с передвижением.
автор ТигрЛьвович • 11 января 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Ви не порівнюйте пряму трасу з освітленням і темні дороги лісами з ямами.
Само_достаточная• 11 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Ні не нормально, але їх територія була на початку війни окупована і я не знаю чи там ще є міни і чи там безпечно.
А як ви думаєте - люди півтора року по мінам ходять?
Чи ви в ліс по гриби хочете піти?
автор ТигрЛьвович • 11 января 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Чи ви в ліс по гриби хочете піти?
Я не знаю як там зараз живуть люди, але про такі випадки читала в новинах і ризикувати не хочу.
Голубка миру• 11 января 2024
Ответ дляСкоро_вчера
потому что ее пригласили,если не хочет,то пусть не едет