Була формально погоджувальна рада керівники фракцій та груп зустрілися з Залужним.
Також незбаром має розпочатися засідання комітету ВР з питань нацбезпеки, – заявив в ефірі Радіо Свобода нардеп, член комітету Івченко. Каже, що є два варіанти рішення комітету: рекомендувати ухвалити законопроєкт у першому читанні, враховуючи рекомендації його членів, другий – уряду запропонують його відкликати.
Як думаєте приймуть?
Марина -dd09• 11 января 2024
Ответ дляБізешка
Ага і інваліди і всі інші, ви теж підете?
Захищати країну обов´язок того хто називає себе чоловіком. Досить прикриватись жінками
Мурка в бурке• 11 января 2024
Ответ дляwind-d470
не буде
Женщины тоже будут воевать, причем все!
Марина -dd09• 11 января 2024
Ответ дляMrsQueen
Головне щоб актори з депутатами пішли
І за них теж не ховайся, хто тобі зважає піти депутатом і сидіти вдома?
Мурка в бурке• 11 января 2024
Ответ дляInci
Єдиний законопроект, який уважно читала уважно кожна сім´я від початку до кінця (
Надеюсь принятые поправки будут сильно отличаться от макета в лучшую сторону.
Супер Дівчина• 11 января 2024
Ответ дляМарина -dd09
Соня , це ти ?
Шо там Ромчик ?
А порш тобі хоч є зараз чим заправити ?
Шо там Ромчик ?
А порш тобі хоч є зараз чим заправити ?
Мурка в бурке• 11 января 2024
Ответ дляwind-d470
Удалено администрацией...
1. все не сядут
2. а если такая тенденция пойдет массово, то будет принята поправка об отпраке штрафников на самые опасные участки фронта
Inno4ka-ya• 11 января 2024
Ответ дляМарина -dd09
Удалено администрацией...
І ви теж будете, в перших рядах, бо дуже ’розумна’
Мурка в бурке• 11 января 2024
Ответ дляБізешка
Ви закон читали? Ви вважаєте що інваліди мають захищати? То ще хай багатодітних і військових пенсіонерів відправлять
У нас 3 гр массово куплена
Там если объективно проверить МСЭК 99 проц группировки это фальшаки!
Мурка в бурке• 11 января 2024
Ответ дляwind-d470
я немолодая женщина))но буду уклоняться, если что))
до 60 не получится!
Мурка в бурке• 11 января 2024
В новых поправках мобилизация ЗК будет за нетяжкие, а 336 к ним относится! Марьяна респектуха!!!!!!
Ответ дляМарина -dd09
Обов´язок держави - захищати життя громадян. Щось впритул не бачу - якщо не приб´є уламком дрона, то м´ясом відправлять в окоп. Чудова держава та її керівництво, браво!
Мурка в бурке• 11 января 2024
Ответ дляБізешка
Але є ж і не куплені. Корупція на кожному кроці, ВЛК теж можна купити
1-2 проц. Вы читтаь умеете? 3 гр рабочая и поэтому самая коррупционная.
Мурка в бурке• 11 января 2024
Ответ дляwind-d470
Удалено администрацией...
Прошло всего лишь два года, а тех которых Вы называете больше стало почему больше по норам, да по козьим тропам на границе.
Марина -dd09• 11 января 2024
Ответ дляPink Swan
Якщо не країну захищати то своїх близьких! Чому це мають робити інші чоловіки? Тобто мій захищає свою і вашу родину. Маючи декілька контузій і безліч гриж. Поки ваш вдома на дивані!????
Мурка в бурке• 11 января 2024
Ответ дляwind-d470
Удалено администрацией...
Трус никогда не станет тигром даже с автоматом в руках, потому что для труса страшно уже само оружие.
Марина -dd09• 11 января 2024
Ответ для_Alekssandra_
Начинается.
У нас теж дитинці 3 місяця, чоловік досі на нулю