Хочу на Балі• 11 января 2024
Я так і не зрозуміла чому відміняють дітям ВПО?
Це і все запитання
ГендиреХтор• 11 января 2024
Я взагалі не зрозуміла, з чого всі взяли, що ВПО відміняють? Там декілька пунктів, кому відміняють, а не всім.
ГендиреХтор• 11 января 2024
Ответ дляя Кукарача
Вы зарегистрированы как ВПО до 01.08.2023?
Якщо так, то що це значить?
Хочу на Балі
• 11 января 2024
Ответ дляя Кукарача
Да, на ЗУ, а в декабре перерегистрировалась из-за смены жительства. Первая регистрация в 2014 году
Первоклашка Я• 11 января 2024
Ответ дляГендиреХтор
Трішки не так. Виплата призначається на 6 місяців і є перелік кому продовжується. Там дуже обмежена кількість людей буде, кому продовжать, а іншим все, досить. Чи то війна закінчилась, чи людям відремонтували, відбудували знищене, чи спеціально роблять так, щоб більше виїхало
Хочу на Балі
• 11 января 2024
Ответ дляГендиреХтор
В мене питання ПРО ДІТЕЙ!
Первоклашка Я• 11 января 2024
Ответ дляХочу на Балі
В мене питання ПРО ДІТЕЙ!
Це до влади питання. У них красти є, а впо платити немає
Ушла и Пришла• 11 января 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Де ви прочитали про відміну?
Є, в законі - виплати до січня 2024р.
Хочу на Балі
• 11 января 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Де ви прочитали про відміну?
В тому і питання, про дорослих в собезе читала і підписувала.
Про дітей ’просто чула в іншій області сказали в собезе’
Тому питання задала так це чи ні?
ГендиреХтор• 11 января 2024
Ответ дляХочу на Балі
В мене питання ПРО ДІТЕЙ!
Ну якщо батьки взмозі забезпечувати своїх дітей - мають депозити більше 100 тис, купують квартири, то не дивно.
В кого тако було• 11 января 2024
Залишать чула вчора для стареньких, шо не мають змоги працювати, скоріш інваліди, мами, які з дітьми грудними або після 3 років, але там дивлячись яка область, де дитсадки не працюють, і ні з ким залишити дитину, то таким продовжать давати, це ті хто оформлював до 01.08.23
Додекаэдр• 11 января 2024
Ответ дляГендиреХтор
Там отменяют почти всем.
Хочу на Балі
• 11 января 2024
Ответ дляГендиреХтор
Ага, тобто дітям не відміняють. Дякую!
Ушла и Пришла• 11 января 2024
Ответ дляХочу на Балі
Ага, тобто дітям не відміняють. Дякую!
Відміняють
Первоклашка Я• 11 января 2024
Ответ дляХочу на Балі
Ага, тобто дітям не відміняють. Дякую!
Відміняють
ГендиреХтор• 11 января 2024
Ответ дляДодекаэдр
Там отменяют почти всем.
Можна посилання, де про це можна прочитати?
Первоклашка Я• 11 января 2024
Ответ дляХочу на Балі
Чому??
Тому що вони не попадають под перелік осіб кому продовжують. У них типу є батьки які повинні їх утримувати
Обстановщица• 11 января 2024
А сколько надо выплачивать пожизненно? Родители пусть позаботятся
Кто крайний?• 11 января 2024
Ответ дляХочу на Балі
В мене питання ПРО ДІТЕЙ!
Дітям не отменят.
Отменят тем, например, кто работает и зарплата больше 4х прожиточных минимумов для нетрудоспособных. Это около 9 тыс.
Где логика, блин? Аренда однокомнатной от 4 тыс
Хочу на Балі
• 11 января 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Смішно( не можу працювати тому що доглядаю маму. А мою дитину хто буде утримувати коли нам жити ніде..
Теж хочу посилання
Кручу хвости• 11 января 2024
Ответ дляХочу на Балі
Чому??
Вам выше правильно написали, потому что ’У них красти є, а впо платити немає’. Точнее и не скажешь.
Додекаэдр• 11 января 2024
Ответ дляХочу на Балі
Теж хочу посилання
с 1 февраля еще на полгода. Речь идет о тех лицах, которые соответствуют следующим критериям:
в составе семьи есть люди трудоспособного возраста, которые ухаживают за детьми до 6 лет включительно или тяжело больными детьми;
лица с инвалидностью I или II группы;
граждане, воспитывающие троих и более детей младше 18 лет;
граждане, ухаживающие за лицами с инвалидностью I группы или несовершеннолетними детьми с инвалидностью, или лицами с инвалидностью I или II группы вследствие психического расстройства, или лицами, достигшими 80-летнего возраста;
студенты, которые не проживают в общежитии и обучаются на дневной или дуальной форме в заведениях среднего, профессионального или высшего образования.
лица с инвалидностью I или II группы;
Первоклашка Я• 11 января 2024
Ответ дляОбстановщица
Тобто та сама Німеччина нашим поїхавшим туди платить і буде платити суми набагато більші, а тим хто лишився, але втратив все своя держава нічого не буде платити. Ну як би президент сказав «я вам нічєво нє должєн» , президент зробив.
ГендиреХтор• 11 января 2024
Ответ дляХочу на Балі
Теж хочу посилання
Кому скасують виплати:
усі, хто зареєструвався як ВПО до 1 серпня, отримуватимуть виплати лише до 1 лютого 2024 року.
Коротко і ясно:)
Кто крайний?• 11 января 2024
Ответ дляДодекаэдр
лица с инвалидностью I или II группы;
Ваш список неполный.
Там ещё критерии по общему доходу семьи, наличии жилья, покупки машины и тд
Кто крайний?• 11 января 2024
Ответ дляГендиреХтор
Кому скасують виплати:
Коротко і ясно:)
Это неправда. Вырвали кусок
ГендиреХтор• 11 января 2024
Ответ дляДодекаэдр
лица с инвалидностью I или II группы;
И это те, кто оформил впо после 1.08.23