Хочу на Балі• 11 января 2024
Я так і не зрозуміла чому відміняють дітям ВПО?
Це і все запитання
ГендиреХтор• 11 января 2024
Ответ дляХочу на Балі
Смішно( не можу працювати тому що доглядаю маму. А мою дитину хто буде утримувати коли нам жити ніде..
Теж хочу посилання
В соц страхе оформите официально уход и получайте помощь, если ваша мама его действительно требует...
ГендиреХтор• 11 января 2024
Ответ дляКто крайний?
Это неправда. Вырвали кусок
Дайте пожалуйста ссылку на полный закон
Астоновитесь!• 11 января 2024
Ответ дляДодекаэдр
с 1 февраля еще на полгода. Речь идет о тех лицах, которые соответствуют следующим критериям:
в составе семьи есть люди трудоспособного возраста, которые ухаживают за детьми до 6 лет включительно или тяжело больными детьми;
лица с инвалидностью I или II группы;
граждане, воспитывающие троих и более детей младше 18 лет;
граждане, ухаживающие за лицами с инвалидностью I группы или несовершеннолетними детьми с инвалидностью, или лицами с инвалидностью I или II группы вследствие психического расстройства, или лицами, достигшими 80-летнего возраста;
студенты, которые не проживают в общежитии и обучаются на дневной или дуальной форме в заведениях среднего, профессионального или высшего образования.
лица с инвалидностью I или II группы;
многодетным и тут оставили. Им же папаш освободили от мобилизации, пусть бы хоть пахали и своим детачкам деньги на прожитье зарабатывали, так нет же(((
Додекаэдр• 11 января 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Вы так радуетесь, как буд-то у вас эти деньги забирают, жесть
Астоновитесь!• 11 января 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Тобто та сама Німеччина нашим поїхавшим туди платить і буде платити суми набагато більші, а тим хто лишився, але втратив все своя держава нічого не буде платити. Ну як би президент сказав «я вам нічєво нє должєн» , президент зробив.
Германия вообще лохи, особенно в том что платит хитросделанным с ЗУ и других более менее спокойных регионов, платит тем, кто свое жилье сдал, а там и пособие получает и жилье бесплатное имеет
ГендиреХтор• 11 января 2024
Ответ дляя Кукарача
Тут говориться лише про впо після 1.08.23.
А про всіх інших лише - Зокрема, для всіх внутрішньо переміщених осіб, які отримують допомогу зараз, з 1 серпня 2023 р. буде автоматично продовжено виплату допомоги ще на 6 міс., до кінця січня 2024 р.
Червона калина• 11 января 2024
Ответ дляХочу на Балі
Теж хочу посилання
А вас кто содержит?
Астоновитесь!• 11 января 2024
Ответ дляДодекаэдр
чему радуюсь? я возмущаюсь что почти у всех забрали, а этим презренным многодетным и тут блага и льготы
Дівчина заглядєніє• 11 января 2024
Ответ дляАстоновитесь!
100%. Вже дістало. В мирний час ще так собі, але зараз це вже занадто. Одні, як ті кролики множаться, а інші їх податками та кров´ю на фронті мають утримувати. При тому, що більшість виїхали вже. Знайома, оформила впо на всіх і виїхала з чоловіком і дітьми в Швейцарію. Ми їм платимо, а самі на дрони по копійці збираємо. Максимум, що їм треба дати, це презервативи.
я Кукарача• 11 января 2024
Ответ дляГендиреХтор
Последняя выплата в январе 2024 года. В соцзащите говорят тоже самое.
Помаранчова душа• 11 января 2024
Ответ дляХочу на Балі
В тому і питання, про дорослих в собезе читала і підписувала.
Про дітей ’просто чула в іншій області сказали в собезе’
Тому питання задала так це чи ні?
Читайте. Якщо ви підпадаєте під пункти про відміну, то і діти теж. Вони ж ваші
Астоновитесь!• 11 января 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
и бесплатные аборты внедрить
Первоклашка Я• 11 января 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Ну, гарно, що у нас не лохі. Люди за ці гроші житло вийняли і жили, зараз що?
Дівчина заглядєніє• 11 января 2024
Ответ дляАстоновитесь!
и бесплатные аборты внедрить
На рахунок абортів не скажу, але діти -це відповідальність батьків і лише батьків, і якщо вирішили мати трьох і далі, не треба вимагати щось від держави. Держава має опікуватися лише сиротами. І все. Тато треба і одній дитині також.
Дівчина заглядєніє• 11 января 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Працювати.
Первоклашка Я• 11 января 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Поки синам не буде 18 років, після 18 років ці діти відразу усюди і все винні, а з 25 років повинні борг державі віддати на фронті. Якій такий борг і як він виник, якщо діти це відповідальність батьків???
ГендиреХтор• 11 января 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Ага, при чому тільки хлопчики винні, а дівчатка не користувалися всіма благами країни-корміліци...
Дівчина заглядєніє• 11 января 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Ну так і якщо син в родині 1 він теж винний, але ріс він без подачок від держави, а зараз і без батька ростиме, бо той на фронт піде і не факт,що повернеться. А сини багатодітних родин будуть при тату, мамі, допомозі від держави і інших бонусах. А ще, швидше за все, родинами виїдуть і будуть жити довго і радісно на випоати. То може вони як раз щось і винні. Логічно ж.
Первоклашка Я• 11 января 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Працювати.
Так люди працювали, платили податки, з цих податків частка йшла на армію, на держ.апарат, які гарантували мир і розвиток. Держава не змогла це все забезпечити. І зараз ті 2000 знімають. Знов людина повинна, а держава ні
Нашли в капусте• 11 января 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Працювати.
А інвалідам, старим теж працювати? Відміняють всім, хто оформлений раніше серпня 23.
Дівчина заглядєніє• 11 января 2024
Ответ дляНашли в капусте
Інвалідам не відміняють, пенсіонерам теж. Читайте уважно. Відміняють працездатним не інвалідам не пенсійного віку
Ширли-Мырли• 11 января 2024
Люди получали ВПО и тратили деньги в Украине. Сейчас многие уедут за границу. Уедут и те, которые , допустим, работают удалённо и будут тратить украинские деньги там. Кому они лучше сделали? Даже пенсионер уезавший будет тратить пенсию там, если его дети ч собой возьмут
Нашли в капусте• 11 января 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Покажіть, де почитати? Читаю уже півроку, написано що подовжать лише тим, хто з серпня оформив.
Дівчина заглядєніє• 11 января 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Хто міг вже виїхали і там же ці кошти впо витрачали.
Мамина корзиночка• 11 января 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Вам ніхто не забороняє народити трьох і мати ти всі бонуси )
Р.S. В мене двоє більше дітей не планую
Дверной_Проем• 11 января 2024
Ответ дляХочу на Балі
Ага, тобто дітям не відміняють. Дякую!
Статус ВПО як дорослим, так і дітям (як я зрозуміла) НЕ відміняють, а от ВИПЛАТИ для ВПО (у тому числі дятям) - Відміняють!
Мамина корзиночка• 11 января 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Може влада цього і добивається? Чоловіків на фронт, всіх інших закордон
Дівчина заглядєніє• 11 января 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Р.S. В мене двоє більше дітей не планую
Так мені від держави нічого не треба 🤣. Я народила стільки, скільки ми з чоловіком можемо нормально забезпечити без бонусів. Але, не розумію тих, хто спочатку народжує, а потім побирається