Відповів всім• 11 января 2024
Кому робили КТ з контрастом, зайдіть, будь ласка.
Роблю вже не перший раз (бо маю такий діагноз), завжди почувалась нормально після того. А цього разу - погано. Пригадала, що, коли вже сканування закінчилось, то мене чомусь не одразу підняли з кушетки, як зазвичай, а хвилин 3-4 я там просто лежала, поки прийде лаборант. З´явилась зараз страшна якась думка, що раптом вони забули відключити томограф, поки я там лежала? Чи це якось автоматично відбувається, хто знає?
Відповів всім
• 11 января 2024
Ответ дляВкаблучках
А якщо не відключили, то що? Чого та думка така страшна вам?
Ну, він же ж тоді опромінював мене весь цей час. Ви знаєте, що там опромінення набагато більше, ніж від рентгену?
Відповів всім
• 11 января 2024
Ответ дляКоко На Страже
Томограф гуде і крутиться, важко не помітити.
Щось гуло, але це сучасний томограф, сам він не обертається навколо.
Вкаблучках• 11 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Звичайно, і що? Доза опромінення має бути вказана у вас в описі. Що не так, не розумію)
Відповів всім
• 11 января 2024
Ответ дляSo_so
Не может такого быть. Сканирование заканчивается и томограф перестаёт вращаться и делать снимки. А Вы просто лежали на кушетке
Ну я сподіваюсь на це. Просто не зрозуміла, чому я там так довго лежала.
Відповів всім
• 11 января 2024
Ответ дляSo_so
3-4 минуты это долго?
Ну раніше такого не було.... Раніше завжди одразу приходила лаборант і натискала кнопки, знімала катетер....
Відповів всім
• 11 января 2024
Ответ дляСвята
Не переживайте, вы просто лежали.
Мне было не очень хорошо от привкуса йода, мне казалось я чувствую его всем телом. Побольше пить воды и никаких лекарств не принимать ( мне так сказали, даже пропустить сказали таблетку которую по времени принимала)
Дякую, сподіваюсь, що це реакція на контраст, хоча раніше такого ніколи не було.
Страхованная• 11 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Ну і що? Як то кажуть, що згорить, то не зогниє. Якщо вам призначають таке обстеження, значить, зважують потенційну шкоду і виграш. У вашому випадку користь від обстеження переважає ризики. Чи ви надумали більше не лікуватись і най ся діє воля божа?
А щодо лежали довго - людський фактор, от захотілося лаборанту спокійно пукнути, наприклад
Відповів всім
• 11 января 2024
Ответ дляСтрахованная
Ви не розумієте, що доза опромінення не повинна бути перевищена.
Страхованная• 11 января 2024
Ответ дляВідповів всім
То сядьте і розрахуйте дозу опромінення за ті додаткові 4 хвилини, що ви лежали
Добро с Кулаками• 11 января 2024
Шкоду робить більше контраст, тобу здайте аналіз нирок креатинин та сечовину
Голодаю• 11 января 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Тогда уж лучше диализ, чтобы вывести контраст.
И это не шутка.
Почки если повредятся, то будет гаплык в течение месяца и уже ничем не помочь, поэтому лучше перебдеть
И это не шутка.
Відповів всім
• 11 января 2024
Ответ дляГолодаю
И это не шутка.
А які симптоми пошкодження нирок?
Голодаю• 12 января 2024
Ответ дляВідповів всім
А які симптоми пошкодження нирок?
У моей мамы проявилось болью в пояснице в районе почек в ночное время, из-за которой не могла спать вообще.
Умерла через месяц после проведения КТ с контрастом.
Нефротические отеки начались в самом конце, когда уже начали отказывать почки.
Врачи отказались делать вскрытие, в свидетельстве о смерти про почки ни слова.