муха в кедах• 11 января 2024

Оральний секс

Дівчата , хочу прояснити для себе момент сексуального характеру)) на форумі не знайшла відповіді. Я розлучена, років мені багато , зараз нові стосунки (тільки починаються, що далі буде невідомо), і ось після сексу виникла тема, чоловік був дуже здивований та сказав що я така в нього вперше, всі його жінки робили мінет з закінченням в рот (сперма в рот), я такого ніколи не робила нікому. Ось питання : у всіх мінет закінчується спермою в роті?
Результат:
вже голосів: 287
99 (34.49%) 2. Без закінчення в рот
77 (26.83%) 4 результат
71 (24.74%) 1. Сперма в ротовій порожнині
40 (13.94%) 3. Не практикую мінет
А_мій_самий_самий• 11 января 2024
По бажанню
Ви реально це не можете самі вирішити, чи хочете ви цього чи ні ?

Чумацький Шлях• 11 января 2024
От козел брехливий))) На понт бере.
всегдаДаДа• 11 января 2024
У меня когда гастрит был, ой желудок болел.. больше не делаю так
verschwommenheit• 11 января 2024
капец
Яжбоматуся• 11 января 2024
Ответ длявсегдаДаДа
В рот не значит глотать
ПолБатона• 11 января 2024
Слушайте а если все будут есть какашки - Вы тоже будете? Зачем Вам статистика?
Забула що?• 11 января 2024
Ну скажите вашему мужчине, что вам все мужчины , которые у вас были, куни делали умопомрачительно и до оргазма вас за 2 минуты доводили. И он первый у вас, кто этого не может сделать ).

автор муха в кедах • 11 января 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
По бажанню
Я можу для себе все вирішити, навіть вже вирішила , просто цікаво як в інших
автор муха в кедах • 11 января 2024
Ответ дляЗабула що?
Він може за 2 хвилини куні )))
Яжбоматуся• 11 января 2024
Автор, по желанию, если мужчина любимый и хотите сделать приятно то почему нет.
Хотя в новых отношениях я б не стала
Анонім Перший• 11 января 2024
В рот это не означает глотать. Уточните у него, ему достаточно,что сперма потечёт по языку,губам, или ему хочется,чтоб вы глотнули?
всегдаДаДа• 11 января 2024
Ответ дляЯжбоматуся
В рот не значит глотать
А я не глотала, он мне в горло кончил и туда попала часть. Желудок раздражает особенно на пустой, не рекомендую) и парень после этого не целуется пока рот не пополощу
Яжбоматуся• 11 января 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Ишь какой нежный)
автор муха в кедах • 11 января 2024
Ответ дляАнонім Перший
Мене ніхто не змушує робити проти волі , не в тому річ, сама хочу розуміти, це всі роблять ?
МамОмужа• 11 января 2024
🤮
Зілля до весілля• 11 января 2024
По желанию и предварительному согласованию.... так же и по поводу глотания.... у нас так
Сокодавка ще та• 11 января 2024
У нас да
Чумацький Шлях• 11 января 2024
Ответ длямуха в кедах
Звісно не всі або не завжди. Я дуже рідко, під настрій. Воно то в рота, але не ковтаю.
Xвостокрутелка• 11 января 2024
Вам 70 и вы задаёте такой вопрос?

Мальвишка• 11 января 2024
ой, я с глубоким горловым и окончание так же, муж в востоге ;) Ну у меня опыт и практика, лампочка тоже тема🙂
автор муха в кедах • 11 января 2024
Ответ дляАнонім Перший
Я не розумію процес сам )) воно куди тече по язику і губам? І скільки тієї сперми , небагато ?))
Коварная Зая• 11 января 2024
Автор, кожен раз по різному, коли хочеться. Залежно від настрою, але в мене чоловік перший в сексуальному житті, тому не знаю чи змогла б це ще з якимось чоловік, швидше ні.
Xвостокрутелка• 11 января 2024
Ответ дляМальвишка
Давно вы здесь не веселили, цирк вернулся с гастролей
Чумацький Шлях• 11 января 2024
Ответ длямуха в кедах
А ще по підборіддю і грудям))
verschwommenheit• 11 января 2024
Ответ длямуха в кедах
Він може за 2 хвилини куні )))
так не бывает.
Забула що?• 11 января 2024
Ответ длямуха в кедах
Він може за 2 хвилини куні )))
Ну придумайте то, чего он не может сделать )
Мальвишка• 11 января 2024
Ответ дляXвостокрутелка
о.о сами спросили я ответила, но я секс просто люблю в целом. Я тут часто пишу просто в 90% случаев анонимно🤣 я забыла нажать
Зілля до весілля• 11 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
А ще по підборіддю і грудям))
а потом еще и на полу лужа))
Чумацький Шлях• 11 января 2024
Ответ дляЗілля до весілля
а потом еще и на полу лужа))
Хоть тряпку вижимай.
Зілля до весілля• 11 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Хоть тряпку вижимай.
какую тряпку... вы шо, все это размазать по телу ... как крЭм