Мишка-шалунишка• 11 января 2024
А вы знали что продуктовые сети рассматривают Оземпик как угрозу?
Читала интересную статью, сейчас не смогла найти, но вот похожее.
Многие сети обеспокоены что Оземпик может стать причиной покупки меньшего количества продуктов. А вы что думаете про это?
.
Коханозадовільна• 11 января 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Удалено администрацией...
Мишка-шалунишка
• 11 января 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ні українського законодавства Ви не знаєте, ні російською не володієте. Оземпік Ваше все.
Коханозадовільна• 11 января 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Вау, оземпік наступає))) А коли цей проект став законом і набрав чинності?
Мишка-шалунишка
• 11 января 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Скорее будет второе чтение у вас ещё есть время пойти на курсы
Коханозадовільна• 11 января 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
То я все пропустила чи в мене ще є час, Ви ж визначіться))) оземпік....оземпік...
Путающаяся• 11 января 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Уколы для похудения
Аппетит снижают
Це в першу чергу метаболічний препарат для людей з порушенням метаболізму та діабетикам. Тільки ідіоти його принімають для схуднення.
короткопамятна• 11 января 2024
А с чего их беспокойство то, и так продуктов все меньше и меньше. А людей больше и больше. Вот об етом бы беспокоились
интайм_не_предлагать• 11 января 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Удалено администрацией...
Хто здесь?
Ло Шарик• 28 января 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Недавно читала статью эндокринолога про Оземпик. В принципе, ничего криминального в этом препарате нет. Но самым первым в списке вероятных побочек - рак щитовидной железы. В большинстве случаев препарат хорошо переносится и снижает аппетит. Но я бы все равно очканула просто так себе инсулин колоть на постоянной основе
Интересно, какая продолжительность терапии?
Давайте будемо об*єктивними. Чому б не дописати, що рак ЩЗ як можлива побічна дія застосування Оземпіку розглядається тільки у людей зі схильністю до нього? Причому там не будь-який рак ЩЗ, а тільки один його вид - синдром множинних ендокринних неоплазій 2 типу. Тому якщо в родині є випадки РЩЗ або у конкретної людини є чинники, які в подільшому можуть призвезти до РЩЗ (множинні вузли, кісти), тоді цей препарат краще не приймати або приймати з особливою обережністю.
До речі, РЩЗ виник у деяких тварин в результаті дослуджень препарата Оземпік. А от щодо людей таких данних немає.
Тому я б не сказала, що це - основна побочка цього препарату.