Коханозадовільна• 11 января 2024
Чи можна повернути товар в такому випадку?
Якщо вже користувались
Взяли сину смарт годинник, але він йому не сподобався, чоловік каже що можна повернути я наскільки знаю що ні
Давидушка_1• 11 января 2024
При наявності чека, упаковки, комплектації і якщо збережений первісний вигляд. якщо пройшло не більше 14 днів
П´яна вишня• 11 января 2024
Якщо ви ним користувались, тоді ні. Якщо користувалися і є заводський брак, або якщо не користувалися і не минуло 14 днів - то можна
П´яна вишня• 11 января 2024
Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики тощо
Спішу - перекидаюсь• 11 января 2024
Сегодня получила товар, все ок, вкл, залила воду. Гудит, светится, работает. К вечеру замечаю, что что-то не то. Не выполняет функцию (увлажнитель), начинаю крутить со всех сторон и вижу, что нет детали. В общем звонила в магазин, сказали вернуть можно... Я им сразу сказала, что вид не товарный. Все наклейки, которые были для транспортировки сняла, то есть видно, что пользовались. Сказали, что не проблема... Завтра проверю ( Пробуйте вернуть, вдруг магазин адекватно примет
Спішу - перекидаюсь• 11 января 2024
Ответ дляБрюльтик
Але ж це потім хтось купить
Так уйдёт как уценка или на витрину.