ХвилювАллочка• 11 января 2024
Кровать Эстелла Рената - ищу отзывы
Какие-то противоречивые отзывы на эту фирму. Может у кого есть кровпть этой фирмы. Подскажите, как Вам она?
ХвилювАллочка
• 11 января 2024
Ответ дляПланшетница
Естела є у обох дітей, задоволені. Модель не згадаю.
А з масиву чи зі щита у вас? Щит ніби клеєні бруски.
ХвилювАллочка
• 11 января 2024
Ответ дляПланшетница
І не розпадаються бокові частини? Такі отзиви траплялись
Планшетница• 11 января 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Із бука, але вони всі клеєні, ніхто з рівної доски не робить ліжка. Тобто, масив - це і є клеєний брус. Щит, то інше.
Що значить розпадаються? Все дерево з часом підсушується під час експлуатації, зазори збільшуються. У нас мало виробництв, що сушать по технології (декілька років на вулиці, потім в сушарках), тому всі вироби з натурального дерева можуть мати такі наслідки. Але це не розпадається.
Чупа-чупс• 11 января 2024
Задоволені абсолютно, прекрасні ліжка.Одне в експлуатації вже декілька років , нещодавно придбали ще одне.Рекомендую без застережень
Язикувата Хвеська• 11 января 2024
О, в нас саме така Рената вже 3ій рік. Класна. Подобається. Під час сексу не їздить, достатньо важка як для свого цінового діапазону. Все ціле, легко складається-розбирається
ХвилювАллочка
• 11 января 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Класс!! Я для малого беру. Але теж важливо, щоб вона витримала його. Дуже дякую за відгук
ХвилювАллочка
• 11 января 2024
Ответ дляРанковий базар
У дочери Нотта. Уже 6 лет. Все отлично.
А у вас з масиву чи зі щиту? Бо я в наявності бачу лише зі щиту. З масиву треба чекати. Та чи й треба чекати
ХвилювАллочка
• 11 января 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Дякую безмежно!!
ХвилювАллочка
• 11 января 2024
Ответ дляПланшетница
Та ось я знайшла з бука лише щит. Тобто і в довжину клеєні бруски. А масив хоч і клеєний, але лише в довжину.
Ёшки_Матрёшки• 11 января 2024
У сина (12 років) Нота цього виробника. 9 років ліжком користується, жодного зауваження до якості немає за ці роки. Ліжко легко пересувати, зручно при прибиранні. Не бачу явних подряпин або інших пошкоджень поверхні.
ХвилювАллочка
• 11 января 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Дякую Вам дуже! Тоді можна спокійно брати
Ёшки_Матрёшки• 12 января 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Сподіваюся, що виробник не знизив якість продукції за роки) але я дійсно задоволена
Планшетница• 12 января 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Щит, то маленькі бруски переклеєні між собою без зберігання текстури. Якщо ми беремо масив дерева - то, варіант переклейки трохи відрізняється саме якістю текстури та самого дерева, не довжиною волокон. По суті, це одне і те ж - дерево! Тонування щиту не дуже гарно виглядає - рябе, а масив - тонують, щоб була текстура видна.У нас ліжкові десь 6 років, іншому 3 роки. Переїжджали з квартири на квартиру. Все з ними ок!