президента чи проголосували би Ви за неї?
Svetlana-7070• 12 января 2024
Тю, кожний з нас президент) з такими питаннями можна із советчіци вибрати і президента і верховну раду, гірше точно не буде. Ми то тут точно знаємо і вміємо, а аналітика яка у нас 😂
Мало бути патріотом і хорошим, потрібні дипломатичні знання, потрібні знання економіки, фінансові, юридичні, має бути досвід управління людьми і перелік довгий. Як ви думаєте вона ці всі знання і досвід має???
А чому саме Пташка? Чому не простий воїн, він також воює, може навіть більше чим вона, він також патріот і любить свою державу. Тому що вона піар хід
nightwoman• 12 января 2024
Ответ дляМилая девочка Лиза
Але ж Зеленський президент
Проти Порошенко голосували, за будь кого.це вже більшість признала. Тож давайте не будем пташками ті ж самі граблі створювати. Коли вибір без вибора.
lady.dziu2011• 12 января 2024
Читаю я автора і диву дивуюсь. Люди, невже ви за останні роки не зрозуміли що президент повинен бути політиком, дипломатом і з вищої освітою, яка нафіг пташка? Хай там десь щебече, а в політиці їй робити нічого, досить вже один прийшов боневтік з командою д…..Ви ще за Діанова почніть голосувати, бо він Полякову знає.. Ну це песець
lady.dziu2011• 12 января 2024
Ответ дляOllka
Є різниця
У Зе був досвід управління великою медіа компанією. Успішний досвід.
Досвід переговорів, укладання договорів і т.д.
У Пташки його немає.
А ще він чудово грає на піаніно, тільки зараз замість піано ми
paparapa123• 12 января 2024
Ну Да, чого б на посаду президента не вибрати дівчинку 22 років з освітою музичного коледжу😂 ще голос в неї гарний, інтерв’ю на ютуб каналах непогано роздає👏Всі якості для президента має
Ответ дляSvetlana-7070
В верховний раді якраз саме такі ’порадниці’ наразі. Навибирали в 2019 на парламентських виборах.
Svetlana-7070• 12 января 2024
Ответ дляВітерець
За порадниць то був сарказм. Керувати державою мають люди, які вміють це робити.
і не бояться відповідальності. Приймати закони мають люди, які розбираються в законодавстві і вміють розраховувати наслідки прийнятих законів. А не проголосували за одне, а через 2 роки зрозуміли, що трохи грошей не вистачає.
lasorbonne• 12 января 2024
Ответ дляMirona
’Как жалок шут на троне короля, Как глуп народ, который то позволил’
Звідки ваша, така влучна, цитата?
Леди Репях• 12 января 2024
Ответ дляlyudai
Додайте ще і мене! Я буду в цьому списку там само логічно і доречно виглядати як і ’Яна дорофеева’.
С таким подходом и Надьку Дорофееву скоро в президенты балотировать начнут😁
Ответ дляlasorbonne
Звідки ваша, така влучна, цитата?
’Как жалок шут на троне короля,
Как глуп народ, который то позволил!
Страною правит шут чуть-чуть шаля,
Народ смеется, мучаясь от боли.
Шут позабыл про то что обещал
-Он обещал народу мир и счастье,
Но первым делом землю он продал,
Всем тем кто близок оказался к власти.
Как жалок шут на троне короля,
Как глуп народ, который то позволил
-Вращается по-прежнему Земля
Ну а народ - народ наш шут уволил...’
’Как жалок шут, на троне короля,
Как глуп народ, который то позволил’...
Роберт Бенс, шотландский поэт XVIII века
Как глуп народ, который то позволил!
Страною правит шут чуть-чуть шаля,
Народ смеется, мучаясь от боли.
Шут позабыл про то что обещал
-Он обещал народу мир и счастье,
Но первым делом землю он продал,
Всем тем кто близок оказался к власти.
Как жалок шут на троне короля,
Как глуп народ, который то позволил
-Вращается по-прежнему Земля
Ну а народ - народ наш шут уволил...’
’Как жалок шут, на троне короля,
Как глуп народ, который то позволил’...