Бізешка• 12 января 2024

Світ зійшов з розуму. США та Британія готуються в найближчі години розпочати

Війну проти Хуситів. В Ємені вже розпочалась мобілізація. А прем´єр Британії добрив нанесення ударів по Ємені
LudaSHS• 12 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Ну так нехай там йдусь собі воюють і розбираються між собою,десь подалі від нас.З нас вже досить.
Боюсь у меня плохие новости. Это начало только, по миру
И если будут жевать сопли Иран станет ядерной державой, как и сев корея.
А потом ’ ой мы не дали Украине все в 22. Бо там путин обещал ядерный удар’
Ой мы не дали Израилю все...
Ой мы не подумали про южную корею и тайвань
LudaSHS• 12 января 2024
Ответ длячир
Мария Захарова
✔
Авиаудары США по Йемену - очередной пример извращения англосаксами резолюций СБ ООН и полное пренебрежение международным правом во имя эскалации ситуации в регионе ради своих разрушительных целей.
Подробно изложим позицию на брифинге сегодня в 10:45 мск.
Одна ось зла
Нафига они оружие поставляют террористам? И ставят целью те военные корабли
NYC• 12 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Превентивно давать болаться на местном уровне, чтоб не лезли на региональный уровень?
Так это утопия. Они с этой военкой все равно полезут. Если учесть что хуситы там укуренные ( иди ужеванное той травой - у невзорова пост) им все равно куда лезть. Да и хамасу тоже.
Трава кат, называется. Раньше в Йемене выращивали офигенный кофе, один из лучших в мире. Сейчас все засажено катом.
Falcon82• 12 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Ой мы не дали Израилю все...
Все всі гарно продумали до. І не дали і не дають цілеспрямовано. І Ізраїлю теж.
Heksa• 12 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Якби ж то трава...
Кат у них, страшна штука, як у нас алкоголь. І таке ж повсюдне вживання. Стимулятор.
Falcon82• 12 января 2024
Ответ дляNYC
А в нас канабісом скоро буде.
Скоро піду в бан) Мої повідомлення вже підчищають)
diana32• 12 января 2024
Ответ дляFalcon82
Достатньо поглянути фото прифронтових міст України і Гази, аби зрозуміти масштаби трагедії простих людей. У вас є лише чорне і біле. Я на стороні цивільного населення будь якої країни. Тому що від війни страждають саме вони, які стають заручниками політиків і їх дій. І так, в жодній країні (терорист не терорист, чорне і біле) не гинуть ці самі політики і їх діти.
Какие прифронтовые места Газы? Там территория размером с Харьков
Falcon82• 12 января 2024
Ответ дляdiana32
Ви просто геній! Я не знала. Дякую!)
NYC• 12 января 2024
Ответ дляFalcon82
А в нас канабісом скоро буде.
Почему канабисом?
Falcon82• 12 января 2024
Ответ дляNYC
Почему канабисом?
Закон прийняли. Аби все було легально. Ми ж не Йемен. Ми цивілізована країна. Доречі, ніхто не знає, в якій ще країні світу закриті кордони?
чир• 12 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Одна ось зла
Чтобы США было не до Украины, на первом месте. А раша добивалась ’выполнения всех целей сво’, т.е. нас уничтожала.
diana32• 12 января 2024
Ответ дляFalcon82
Где приняли? Когда? Дата?
Falcon82• 12 января 2024
Ответ дляdiana32
Где приняли? Когда? Дата?
21.12.2023 Верховна Рада проголосувала. В Україні
олена олена• 12 января 2024
Ответ дляFalcon82
Тобто у нас рашисти воюють з ЗСУ, а населення випадково під ударом? Точно? І це наші політики до війни довели? Чи може все ж ЗСУ захищає мирне населення і стоїть стіною? Щоб орки не просунулися і не зробили Бучу з всієї України.
Це ви так тонко паралель між хуситами і ЗСУ проводите? На чиєму боці ви тут граєте?Гидко
diana32• 12 января 2024
Ответ дляFalcon82
За что проголосовала? Текст закона?
Heksa• 12 января 2024
Ответ дляFalcon82
Я зробила твердження, яке вважаю за потрібне. Хибним воно може бути у вашій системі координат. Раша - терорист. Ви так від мене цього чекали? Так, я дуже добре знаю історію. І цей геноцид триває не 2 роки, не 10 років, а сторіччя.
До чого тут система координат? У мене факти. А у вас - брехня, свідома чи ні, я не знаю.
Ваш пост 269 і ваші слова:
’Тому що від війни страждають саме вони, які стають заручниками політиків і їх дій. І так, в жодній країні (терорист не терорист, чорне і біле) не гинуть ці самі політики і їх діти.’

І от факт: син Гаді Айзенкота, міністра і колишнього очільника Генштабу Цахаль, загинув у битві з терористами. І ще купа родичів політиків Ізраїлю, близьких і дальніх, воюють. Син президента, сини і дочки, зяті, брати міністрів.
Heksa• 12 января 2024
Ответ дляNYC
Почему канабисом?
Бо треба вкидик зробити емоційний.
Heksa• 12 января 2024
Ответ дляолена олена
Та там все ясно))) Не тратьте куме сили (с)
diana32• 12 января 2024
Ответ дляHeksa
Ваш пост 269 і ваші слова:

Подождите она мне про канабис гуглит
Falcon82• 12 января 2024
Ответ дляолена олена
Я навіть на такі коментарі відповідати не хочу. Так, це наші політики в тому числі доведи до війни. І так, наші політики 30 років зробили все, аби країна була залежною. Так, і повномасштабне вторгнення стало можливим, бо українські політики 30 років крім виведенням в офшори мільярдів ні..я для країни не робили. І так, ми не були готові до війни, хоч всі знали, що вона буде і руйнували навіть те, що було.
ЗСУ і люди тримають небо над Україною. І будь ласка, не кажіть мені про політиків нічого.
Filomena• 12 января 2024
Ответ длячир
Мария Захарова
✔
Я це ще вночі напророчила
Відкриваю запис на консультації!
Погода на завтра, можна навіть на тиждень
Курс долара 50/50
Коли росія збере радбез оон( за день до події)
І багато інших питань🙃
Falcon82• 12 января 2024
Ответ дляdiana32
За что проголосовала? Текст закона?
Гугл в допомогу
Falcon82• 12 января 2024
Ответ дляHeksa
Ваш пост 269 і ваші слова:

Добре, тоді перефразуємо. Так, у демократичних країнах гинуть діти політиків, які захищають свою країну. США і син Байдена туди ж. Куди віднести Україну в цьому списку?
NYC• 12 января 2024
Ответ дляFalcon82
Мед.канибас? Или какой закон?
Falcon82• 12 января 2024
Ответ дляHeksa
Бо треба вкидик зробити емоційний.
Зрада!!!!
Falcon82• 12 января 2024
Ответ дляHeksa
Сподіваюсь, ви з передової пишете
diana32• 12 января 2024
Ответ дляFalcon82
Гугл в допомогу
Удалено администрацией...
NYC• 12 января 2024
Ответ дляHeksa
Бо треба вкидик зробити емоційний.
Усепропало?🤣
Дождливая• 12 января 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Я мала на увазі місцеву публіку. Думаю, 70% дізнаються про цю країну та ситуацію у ній сьогодні
Ну так і є. Про Йемен я тіки знала, що туди Чендлер Бінг летів, коли його Дженіс проводжала
Тепер ще й в цьому лайні розбиратись
Falcon82• 12 января 2024
Ответ дляdiana32
Удалено администрацией...
Ви не патріот! Ви не знаєте і не пишете українською! Матрьошка!