Бізешка• 12 января 2024

Світ зійшов з розуму. США та Британія готуються в найближчі години розпочати

Війну проти Хуситів. В Ємені вже розпочалась мобілізація. А прем´єр Британії добрив нанесення ударів по Ємені
Falcon82• 12 января 2024
Ответ дляВітерець
Так само, як в Бєлгороді страждають безвинні прості росіяни?
Ні, як в Україні страждає цивільне населення і в Газі. Ви в своєму розумі? Цивільне населення стає просто заручниками ситуації у всіх цих розборках. Ви думаєте, в Ізраїлі не те саме? Вони теж вигрібають. Не розумію вашого сарказму.
Іллюха Перчик• 12 января 2024
Ответ дляmamaМия
Точно! В цьому світовому дурдомі виживуть лише українці, які в Україні, бо це їх звична сфера життя)) мені здається стресостійкість вже прописана нам в ДНК
Ну його нафіг таку незламність.Нікому не побажаю.
Heksa• 12 января 2024
Ответ дляFalcon82
Тобто, це українці пролізли на територію росії і вирізали мирняк? Ґвалтували дітей?
Lizavel• 12 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Удалено администрацией...
Вам подсказать кнопку на клавиатуре?
Вітерець• 12 января 2024
Ответ дляFalcon82
Українці ні на кого не нападали на відміну від йєменціів, дуже недоречно ставити нас поруч
Іллюха Перчик• 12 января 2024
Ответ дляFalcon82
Пани б’ються, а в кріпаків чуби тріщать.Це для кого було сказано?
Falcon82• 12 января 2024
Ответ дляHeksa
Я мала на увазі, що він не має таких прибутків як наприклад СА чи Катар.
А про Ізраїль - офіційна позиція Абу-Дабі була ’дуже стурбовані, давайте жити дружно’. Також і СА, і Бахрейн - вони не виступали проти Ізраїлю, зайняли нейтральну позицію. Порівняно з тим же Катаром, наприклад.
Так, згодна. Ніхто не хоче війни, в якому можуть потрапити всі. Тому і намагаються триматись максимально нейтрально. І я не можу сказати, що це неправильна позиція.
Moon shine• 12 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Удалено администрацией...
тихіше,ще діти сплять
Іллюха Перчик• 12 января 2024
Ответ дляMoon shine
тихіше,ще діти сплять
Так можна і життя проспати.І не прокинутись.
Falcon82• 12 января 2024
Ответ дляHeksa
От якби боком це в темі до хуситів?
Моя позиція по раші відома. Тобто вам жалко українців. Але чомусь, якщо мені жалко простих жителів Ємену, то я підтримую тероризм? Не вибірковий у вас гуманізм часом?
Helenny• 12 января 2024
А Ви в курсі, хто такі хусити? Чим вони займаються?
Це пірата, терористи.
Будь-який терорист мусить бути знищений!
Якби зразу дали гідний відпір рашці, бо то ціла держава-терорист, інші би хоч трохи задумались.
Іллюха Перчик• 12 января 2024
Удалено администрацией...
Helenny• 12 января 2024
Ответ дляБізешка
О, ще одна друга армія світу)
Ой, яке ущербне🤣
Йому там топтуна ще не підірвали?
ёжовые рукавицы• 12 января 2024
Ответ дляPole
Отже, логічно було б прибрати першопричину! Але ж ні! Вони тільки з Єменом мають бажання воювати.
100%. А з терористом № 1 нехай українці воюють.
Falcon82• 12 января 2024
Ответ дляВітерець
Жителі Йемену теж не нападали. Напали хусити, які контролюють частину країни.
LudaSHS• 12 января 2024
...
Росія негайно ініціювала термінове засідання ООН стосовно удару по хуситам.

І чому я не здивований, що Росія тут же груддю стала на захист хуситських піратів, які - просто собі уявіть - почали бити по торговельним кораблям протикорабельними баллістичними ракетами (цікаво, звідки вони там узялись, ага?.. Вони часом не ’Онікс’ називаються? В Сирії вони навіть офіційно є, між іншим).

А я казав, що Ліга Об´єднаних Диктатур уже чітко оформлена, а Росія - її авангард і держиморда. Ну ось вам і доказ.

Фб
Heksa• 12 января 2024
Ответ дляFalcon82
От якби боком це в темі до хуситів?
Ваш пост номер 451, де ви порівнюєте Україну з Газою.
LudaSHS• 12 января 2024
Вообще все итог соплежуйсва Запада. Игрались в медленно ’варить лягушку’, взращивают большее зло и рашка поставщик и там смерти. Всем дает - и ирану технологии, и сирии ракеты, и кндр технологии. Всем дала....
Falcon82• 12 января 2024
Ответ дляHeksa
Достатньо поглянути фото прифронтових міст України і Гази, аби зрозуміти масштаби трагедії простих людей. У вас є лише чорне і біле. Я на стороні цивільного населення будь якої країни. Тому що від війни страждають саме вони, які стають заручниками політиків і їх дій. І так, в жодній країні (терорист не терорист, чорне і біле) не гинуть ці самі політики і їх діти.
Heksa• 12 января 2024
Ответ дляFalcon82
Діти Ізраїльських політиків гинуть.
Falcon82• 12 января 2024
Ответ дляHeksa
Діти Ізраїльських політиків гинуть.
Удалено администрацией...
LudaSHS• 12 января 2024
Вообще прикиньте, кто дал тем хуситам те противокорабельные ракеты. И кто сказал - фас, выпрашивая ответку. Да еще те начали нападать на военные корабли.
Это как хамасовцам дали марш на Израиль.
Heksa• 12 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Захід захопився побудовою красивої цивілізаційної картинки. У Станіслава Лема це класно описано в одному з романів. Де людям давали засіб для зниження рівня агресії. І чому це виявилося хибним, врешті.
LudaSHS• 12 января 2024
Представники єменських хуситів назвали кілька об´єктів, по яких США і Британія завдали ударів. Телекомпанія CNN звела ці об´єкти в короткий список. До нього увійшли:

військова база Кахлан у провінції Саада;

авіабаза Аль-Дайламі на північ від столиці Ємену Сани;

район аеропорту міста Худайда на Червоному морі;

аеропорт міста Таїз та інші об´єкти в провінції Таїз у південно-західному регіоні Ємену;
аеродром міста Аббс.

Точненько как 👀

Коаліцію для захисту судноплавства від хуситів створили у грудні. Її назвали Operation Prosperity Guardian. До коаліції увійшли 22 країни, але реальні засоби проти хуситів у вигляді кораблів на Червоному морі та авіації у регіоні мають лише США і Британія. Пізніше надіслати по одному фрегату пообіцяли ще Данія та Греція.
Heksa• 12 января 2024
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
Ви зробили хибне твердження, я його спростувала. До чого тут українські політики? Хоч вони і недолугі.
Геноцид українців проводить рашка. На окупованих землях зокрема.
Falcon82• 12 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Ага, замовник може бути один і той же.
Іллюха Перчик• 12 января 2024
Ответ дляLudaSHS
...

Фб
Ну так нехай там йдусь собі воюють і розбираються між собою,десь подалі від нас.З нас вже досить.
чир• 12 января 2024
Мария Захарова
✔
Авиаудары США по Йемену - очередной пример извращения англосаксами резолюций СБ ООН и полное пренебрежение международным правом во имя эскалации ситуации в регионе ради своих разрушительных целей.
Подробно изложим позицию на брифинге сегодня в 10:45 мск.
LudaSHS• 12 января 2024
Ответ дляHeksa
Превентивно давать болаться на местном уровне, чтоб не лезли на региональный уровень?
Так это утопия. Они с этой военкой все равно полезут. Если учесть что хуситы там укуренные ( иди ужеванное той травой - у невзорова пост) им все равно куда лезть. Да и хамасу тоже.
Falcon82• 12 января 2024
Ответ дляHeksa
Я зробила твердження, яке вважаю за потрібне. Хибним воно може бути у вашій системі координат. Раша - терорист. Ви так від мене цього чекали? Так, я дуже добре знаю історію. І цей геноцид триває не 2 роки, не 10 років, а сторіччя.