Бізешка• 12 января 2024
Світ зійшов з розуму. США та Британія готуються в найближчі години розпочати
Війну проти Хуситів. В Ємені вже розпочалась мобілізація. А прем´єр Британії добрив нанесення ударів по Ємені
НамСвоюРобити• 12 января 2024
Оригінальна назва теми.)
Себто, ’світ зійшов з розуму’ не коли ці обкурки почали обстрілювати судна в Червоному морі, а коли їм за це вирішили таки дати по руках після 100500 попереджень.
По типу (у мріях), ’світ зійшов з розуму’ не коли параша запустила 100 ракет по Україні, а коли амери і брити роздовбали їхні повітряні корита.
Особисто для мене ’світ зійшов з розуму’ у тому, що так довго дозволили і дозволяють це робити.
На подібні дії мала б бути моментальна відповідь.
олена олена• 12 января 2024
Ответ дляFalcon82
Я навіть на такі коментарі відповідати не хочу. Так, це наші політики в тому числі доведи до війни. І так, наші політики 30 років зробили все, аби країна була залежною. Так, і повномасштабне вторгнення стало можливим, бо українські політики 30 років крім виведенням в офшори мільярдів ні..я для країни не робили. І так, ми не були готові до війни, хоч всі знали, що вона буде і руйнували навіть те, що було.
ЗСУ і люди тримають небо над Україною. І будь ласка, не кажіть мені про політиків нічого.
Не перекручуйте. Я не вихваляла нашу владу. За ці роки вона була різною, але в основному корумпованою , продажною і від раші залежною . Але порівнювати нас з Єменом не треба. У нас не було і немає терористів і нацистів.
І ЗСУ тримають не лише небо. А дороги , міста, села також
Ответ дляFilomena
Я це ще вночі напророчила
Відкриваю запис на консультації!
Погода на завтра, можна навіть на тиждень
Курс долара 50/50
Коли росія збере радбез оон( за день до події)
І багато інших питань🙃
Відкриваю запис на консультації!
Курс долара 50/50
І багато інших питань🙃
До кучи на сегодня. Возможно раха будет нас днем кошмарить, Сунак в Киев приедет. Это уже традиция.
Ответ дляNat-li
Чим далі від України-тим місцеві експердки більш експердніше стосовно України стають. У всіх питаннях причому, навіть про мед канабіс.
Моя присутність чи відсутність в Україні ніяк не впливає на ситуацію. Новини зараз у відкритому доступі. Хто хоче читає і аналізує. А якщо вас щось не влаштовує, можливість пройти повз є завжди.
Ответ дляRetu
А Байден выступал? ЗаяВления были какие-то?
⚡️В совместном заявлении Великобритании и США: «Наши военно-воздушные силы нанесли удары по 60 целям в 16 различных местах расположения хуситов, мы применили в атаках более 100 управляемых ракет».
Среди ударов:
— 4 по военно-воздушной базе в столице Сане;
— 8 по аэропорту в Ходейде;
— 3 по военному лагерю восточнее города Саада;
— 8 по лагерю 22-й механизированной бригады в районе Аль-Джанд в городе Таиз и аэропорту в районе Аль-Хавбан.
Тем временем Иран: 🍿
____________
🎙Будь в курсе событий Голос Израиля
🇮🇱Подпишись на t.me/voiceofisrael
Среди ударов:
— 8 по аэропорту в Ходейде;
Тем временем Иран: 🍿
____________
🎙Будь в курсе событий Голос Израиля
🇮🇱Подпишись на t.me/voiceofisrael
Ответ дляLevskaya
Хто такі хусити? Це яка країна?
Хуси́ты, или Анса́р Алла́х, также Ансарулла́, Ансарулла́х, Анса́р Алла́, — военизированная группировка шиитов-зейдитов, действующая на территории Йемена. В 2004 году подняла вооружённое восстание против правительства Йемена, постепенно захватив контроль над некоторыми южными территориями страны.
Ответ дляRetu
От Остина
США и союзники били в Йемене по объектам хуситов, которые связаны с беспилотными летательными аппаратами, баллистическими и крылатыми ракетами, а также береговыми радарами — глава Пентагона Ллойд Остин.
— В свете незаконных, опасных и дестабилизирующих нападений хуситов, поддерживаемых Ираном, сегодня военные США и Соединенного Королевства при поддержке Австралии и Бахрейна, Канады и Нидерландов нанесли удары по военным объектам в контролируемых хуситами районах Йемена, - заявил Остин.
— Мы без колебаний защитим наши силы, глобальную экономику и свободное движение законной торговли на одном из жизненно важных водных путей мира, - добавил Остин
Ответ дляNYC
Среди ударов:
— 8 по аэропорту в Ходейде;
Тем временем Иран: 🍿
____________
🎙Будь в курсе событий Голос Израиля
🇮🇱Подпишись на t.me/voiceofisrael
Среди ударов:
— 8 по аэропорту в Ходейде;
Тем временем Иран: 🍿
____________
🎙Будь в курсе событий Голос Израиля
🇮🇱Подпишись на t.me/voiceofisrael
Спасибо
То есть таки они начали, а там уже два пути - или замнется или разовьется и подключатся другие
Ответ дляFalcon82
А в нас канабісом скоро буде.
Скоро піду в бан) Мої повідомлення вже підчищають)
При чем тут легализация медицинского канабиса? Или боитесь не сдержаться и подсесть? Тут в теме у вас такой поток мысли, что такое впечатление, что вы уже под чем то.