Сливочная пенка• 12 января 2024
Кто заканчивал курсы на веб-дизайнера?
Вам удалось найти применение новым навыкам? С чего начинали свой путь в этой сфере?
ФФФФристайла• 12 января 2024
Ответ дляTammy21
Почніть з Fiverr та Upwork. Портфоліо на Биханс та Дрибл. Обов´язково сторінку у Лінкедін.
Фивер и апворк - для этого надо хорошо владеть английским
ФФФФристайла• 12 января 2024
Ответ дляTammy21
Ні, не обов´язково. Там купа людей без інглішу сидить. Зараз є ШІ, з ним, думаю, взагалі буде нескладно.
А там созваниваться не надо с клиентами?
Ответ дляФФФФристайла
На Апворкє іноді потрібно з площадкою бесіду робити, а ось на Фівер -- ні. Просто якісно прописуєте гігі і все. Спілкуватися з замовниками потрібно лише на довгострокових проектах і то, далеко не завжди це проходить у форматі відеозв´язку.