Директриссимо• 12 января 2024
Знову ляпнула зайве на співбесіді..чого я таке дурне?
Приходжу. - все чудово, по обов‘язкам супер, чоловіки такі симпатичні прямо ух. Прямо кажуть, що серед інших кандидатів я цариця і що візьмуть мене швидше всього. Ну я розслабилась. Питають як скоро можу вийти і чи буде потрібен мені час визначитись. Ну я і ляпнула: ‚так, мені буде потрібен день-два. Справа в тому, що швидше всього мені прийдуть пропозиції про співпрацю від інших компаній, тому треба буде подумати трохи‘. Директор посміхнувся і кивнув. Певно подумаю, що я дурне
Треба буде рота зашивати і йти тільки тоді шукати роботу, бо так до пенсії шукати буду…
Результат:
вже голосів:
73 (76.04%)
Все норм, не парся
23 (23.96%)
Переборщила трохи із рекламою
ЭтаваНиМожетБыть• 12 января 2024
Тю, а треба було в ноги падати і руки цілувати? Як на мене, нічого неадекватного ви не сказали)
ПотеряласЯ Я...• 12 января 2024
Та, подумаєш.
Я сказала що в мене є вже пропозиція ми сказали один одному ’да’ то якщо вони мене хочуть то хай або беруть або не морочать голову 100500 етапами співбесід і тестових завдать. Взяли ))
Директриссимо
• 12 января 2024
Ответ дляТоскующая
истерично соглашаться в ту же секунду - тоже не айс)
не переживайте
Ну так
Бо виглядало б ніби я готова будь-де працювати
КапитанльнаЯ• 12 января 2024
Может у вас синдром туретто?
Из вас неконтролируемо вылетает какая-то хрень... Обратите на это внимание доктора
Директриссимо
• 12 января 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Может у вас синдром туретто?
Сиренькая• 12 января 2024
Ремарка про інших потенційних дійсно була зайвою. Це в принципі само собою і всі все розуміють, але є речі, які вголос краще не казати. Якщо робота потребує такту і вміння красиво промовчати (ну наприклад, продажник) - це буде вам в мінус. Якщо байдуже - то забийте.
Директриссимо
• 12 января 2024
Ответ длякурасаны
Можно вопрос, на какую должность проходило собеседование?
Секретарь
Директриссимо
• 12 января 2024
Ответ дляСиренькая
Посада секретаря
ЧупакабраЗеБест• 12 января 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Может у вас синдром туретто?
чтоб вы знали,это не лечится
курасаны• 12 января 2024
Ответ дляДиректриссимо
Посада секретаря
Не хочется вас огорчать, но эта работа не для вас, ищите, что-то другое.
Директриссимо
• 12 января 2024
Ответ длякурасаны
Це ви з чого вирішили?
Муркамурковна• 12 января 2024
Ответ дляДиректриссимо
Чому?
Тому, що Кажете.. В мене є вибір ще, я подумаю, бо не тільки ви хочете МЕНЕ... Це +
Директриссимо
• 12 января 2024
Ответ длякурасаны
Опыт
А чому я маю вам вірити?
І як ви з однієї фрази це зрозуміли? Скільки питань і так мало відповідей..
курасаны• 12 января 2024
Ответ дляДиректриссимо
А чому я маю вам вірити?
У вас нет тех качеств, которые должны быть у секретаря.
Директриссимо
• 12 января 2024
Ответ дляМуркамурковна
А ви так казали? Я якось бачила що вам прийшло 3 оффера
Директриссимо
• 12 января 2024
Ответ длякурасаны
А ви мене знаєте?
СвітланкаОК• 12 января 2024
Це ви завхоз?
Авторе, у вас проблема не в тому, що ляпаєте не те, а в тому, що дуже невпевнені в собі. Працюйте над цим.
Один лайфхак: на наступній співбесіді чи важливій розмові спеціально якусь фігню скажіть. Потім ще раз. Така практика допоможе вам сформувати відчуття, що ви взяли під контроль свої слова, а отже - все що ви говорите є доцільним та правильним.