КохайтесьЧорнобровi• 12 января 2024

День Тетяни і дні ангела...

Щось мене сьогодні зачепило...
В мене мама Тетяна, напередодні вона мені повідомила що тепер його перенесли і цей день сьогодні, щоб я ж не забула привітати. Ну ок. Написала їй сьогодні прислала картинку. Замість дякую, пише, "ііі?"
Я не зрозуміла, збирала дитину до школи, потім подивлюся, через деякий час пише , а де мої цукерки такі то ?.
Чесно я в шоці.
Від того що так написано, типу давай біжи мені за цукерками. По друге в мене теж є день ангела, я їй про дату казала, і нагадувала, мені теж хочеться щоб мама і мене привітала з днем ангела ...і що?! Ой ти ж знаєш я не пам´ятаю, от мій день всі знають, а ваші ні. Короче не вітає. А якщо випадково дізнається то пришле картинку і все. Мені якось сьогодні образливо отаке(((
Чи я не права?
Тётушка Лошадь• 12 января 2024
Праві.
Скажіть їй про це. Спокійно.

Обнимашкина• 12 января 2024
Ваша мама інфантильна трохи.
Слава Українi• 12 января 2024
Я б зкинула на карту 500 грн їй
І пішла б в театр (не з мамою )
автор КохайтесьЧорнобровi • 12 января 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Праві.
Скажіть їй про це. Спокійно.
Ой, образиться соплі сльози, можливо істерика ....і тп.
Ms. Похвала• 12 января 2024
За що ви так її не любите? Блін, ціна питання-цукерки)
Тётушка Лошадь• 12 января 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Ну то які питання)
Везіть мене цукерки
А_я_ЛОЖУ!• 12 января 2024
Такой маразм(((
Дни ангела через день. Я ни разу в жизни не праздновала. И к людям которые празднуют (тем более устраивают истерики) отношусь как к умственно отсталым.
Это заходишь в соцсети, а там миллион картинок. И ее дай Бог кто-то кому то не прислал картинку - обида на 10 лет.
Это реально умственная отсталость, я считаю.
Одно дело день рождения, юбилей итд.
Но день ангела.....
90x60x90• 12 января 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
И что, будете из штанов выскакивать, чтоб заслужить мамину любовь? Пошлите ей в вайбер картинку с конфетами, прям такой важный праздник
Печенюшка• 12 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Питання ж не в цукерках, а у випрошуванні подарунків на неіснуючі свята. Далі будуть хотєлки на день взятія бастилії. Нахіба таке треба? Хочеш спілкування - запроси у гості, а отаке - це шо попало.

А_я_ЛОЖУ!• 12 января 2024
Хороший ник у меня, в тему.
Это надо знать каждый день, у кого какой день ангела сегодня и поздравлять всех?
Мы таким баловались с одноклассницами когда нам было по 11 лет.
Но взрослых людей, страдающих этим я не понимаю.
90x60x90• 12 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Сложно любить манипулятора
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Такой маразм(((
Одно дело день рождения, юбилей итд.
Но день ангела.....
Так і ж про то. Якби день народження я ще розумію
А_я_ЛОЖУ!• 12 января 2024
Ответ для90x60x90
Сложно любить манипулятора
Это даже не манипулятор. А недалекая тетка.
А_я_ЛОЖУ!• 12 января 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Забейте.
90x60x90• 12 января 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Это обычно два в одном
Тепличная• 12 января 2024
Можно отнестись с юмором и подыграть маме. Все зависит от отношений между вами.
Вы хотели обидется, вы обиделись.