Пилосмок працює• 12 января 2024
Нейрофіброматоз
Кому ставили цей діагноз, як Ви з цим морально справились? Що плануєте робити?
Тумба-юмба• 12 января 2024
Це досить рідкісне захворювання. Не впевнена, що ви тут знайдете з ким поговорити(
Я справлялась (юсь) з іншим. Як? Важко, поступово, маленькими кроками, проходячи всі стадії до прийняття. Хоча, є речі, прийняти які, неможливо. Що робити? Лікуватись, жити, по можливості, щасливо)
Пилосмок працює
• 12 января 2024
Так лікування поки ніякого не назначають, кожні 2-3 мясяці на контроль ний огляд. Але мене більш бентежить щоб донькі не передалось
Пилосмок працює
• 12 января 2024
Ответ дляТумба-юмба
Скільки Вам років, в ´якому віці Вам поставили цей діагноз?
Тумба-юмба• 12 января 2024
В мене не цей діагноз. Я написала вам, що справляюсь «з іншим».
Щодо доньки, ви не взмозі щось передбачити чи якось запобігти. Намагайтесь не зациклюватися на цьому. Бажаю вам тривалої ремісії, а вашій дитині щасливої долі. Нехай все буде добре.
Пилосмок працює
• 12 января 2024
Ответ дляТумба-юмба
Дякую
Налогообложу• 13 января 2024
Подруги муж живет более 30 лет с этим заболеванием,всё хорошо.На коже много элементов,но жить это не мешает.
Дочке почти 30,у неё все норм🙏