Повелитель бітка• 12 января 2024
Какая сейчас ситуация по пересечению границы?
29 декабря "граница стала". Не пропускали многодетных, инвалидов и прочих граждан, которые имели право на отсрочку.
Какая ситуация сейчас? Пропускают или нет? Или отправляют в ТЦК?
Библиотекарь• 12 января 2024
Не знаю про що ви, знайомий перетинав кордон 30/12 без проблем. В Шегинях. У нього дитина інвалід
алергирина• 12 января 2024
Ответ дляБиблиотекарь
З тцк були документи?
Бо у нас теж дитина інвалід і тцк не дає ніякого паперу про відстрочку
Женщинас• 12 января 2024
Знакомого сняли с поезда, проверяли, на следующий день отпустили и он выехал. С документами у него все было ок
Библиотекарь• 12 января 2024
Ответ дляалергирина
З тцк були документи?
Ні, і навіть ніхто не питав. Сім’я показала лише паспорти та документи, що підтверджують інвалідність дитини (я особисто цей момент уточнювала)
Гореотума• 12 января 2024
Наш знакомый с тремя детьми без справки из ТЦК без проблем проехал 5 или 6 января 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Ваш знайомий не показник
А скоріше виключення з правил
29-го всіх без виключення чоловіків 18-60 не випустили
А скоріше виключення з правил
Парасюха• 12 января 2024
Ответ дляSanta_n
Порадниця як завжди паралельний світ, все у всіх без проблем
А реально как дела обстоят?
Амелі на мілені• 12 января 2024
Працюю в транспортній компанії
В тому числі зустрічаємо людей після перетину кордону з європейської сторони - Польща, Молдова, Словаччина. Частіше це відрядження від підприємств,але і приватні за опалення теж.
Дуже часті стали випадки, коли зустрічати нікого. Тобто не пропустили чоловіків.
Вчора в Молдові трьох не пустили. Інвалідність, багатодітність.
І з водіями теж почались проблеми - з тими, що раніше виїжджали без проблем.
Тепер найкращий водій у нас - вік 60+ або жінка.
Ума Палата• 12 января 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Працюю в транспортній компанії
Вам водитель женщина не нужна? Какие категории должны быть открыты?
Амелі на мілені• 13 января 2024
Ответ дляУма Палата
В данный момент не нужна. Есть.
А вообще работают водители на своих авто (на наших тоже есть, но это водители, которые с нами много лет)
Есть требования к авто - не старше 5 лет, класс не ниже Сонаты или Октавии
Перед каждой поездкой полная мойка
Лицензия на авто и страховка, пакет документов для пересечения границы , виньетка, зелёная карта
Перед каждой поездкой полная мойка
Библиотекарь• 13 января 2024
Ответ дляSanta_n
Ваш знайомий не показник
А скоріше виключення з правил
Для мене - показник, бо це не хтось міфічний, а людина яку я знаю особисто. А ще родич постійно їздить на Польщу по товари (багатодітний) теж без проблем)))