рукиЖимолости• 12 января 2024
Що можете сказати про господиню?
На фото куток житла. Що можна сказати про власника, Шерлоки?)
Нічний дожор• 12 января 2024
Про хазяйку нічого, можу сказати лише що дитина вже тижні зо три спортом не займається)))
Верочка 100%• 12 января 2024
Ответ длярукиЖимолости
Використовується як сушка для білизни
І дарма. Одразу кидається в очі. Краще в ванну на сушарку для рушників.
Нічний дожор• 12 января 2024
Ответ дляСусановна
почему дочка спорт забросила ?
Так в спортзалі йолка оселилася)))
рукиЖимолости
• 12 января 2024
Ответ дляСусановна
почему дочка спорт забросила ?
Елка стоит, мешает, на днях уберем, будет висеть)
рукиЖимолости
• 12 января 2024
Ответ дляСтильна штучка
Не завжди охайна, багато не встигає, смаку теж немає - судячи по ялинці.
Дитина керувала як нарядити, багато прикрас вже з´їли
Сама не знаю• 12 января 2024
Що тут скажеш: шведська стінка не використовується дитиною, бо на ній щось не доречне висить; на підвіконні якісь перебір з речами і вазонами, на одному вже гілка зламана (шкода вазона). На першому плані - добрий день, ялиночко, - ще лиш в тій ялинці щасливого кота, який верхівку відгризає, не вистачає.
рукиЖимолости
• 12 января 2024
Ответ дляSo_so
Всё ок, лишь бы за окном не было балкона, заваленного барахлом, а так обычная.
Там більш менш, тимчасово пару коробок
рукиЖимолости
• 12 января 2024
Ответ дляБабульція
Нема плінтуса, тому по периметру забито грязюкою
Грязюки немає, трохи пилу є
Це темрява підполова)
Бабульція• 12 января 2024
Тееекс.
Господиню обісрала, навколо оглянулась - павуки шарахнулись і пилюка затаїлась, нібито вона матове скло)))
Хотіла взуття сфотографувати, а там біля стелажа з калошами дві тачки дров лежить і кора навкруги, як декор)))
Піду я краще з теми, а ви, автор, - суперхазяйка!!!♥️♥️♥️
рукиЖимолости
• 12 января 2024
Ответ дляСусановна
если елка в коридоре, значит маленькая квартира
Це не коридор
Котомафия• 12 января 2024
Ответ длярукиЖимолости
Стінці 9 років, її друге місце в квартирі
ничего не скажу о хозяйке, скажу одно - пусть она, ее семья будут здоровы и счастливы, пусть живут в мирной стране. Сижу с крутым ремонтом, одна в пустой огромной квартире (все на войне).... елку даже не наряжала ( в кладовке 2,5 метра стоит). Только сейчас понимаешь, как поменялись ценности в жизни.
рукиЖимолости
• 12 января 2024
Ответ дляВерочка 100%
Немає.. є на балконі) зараз холодно, досихає на стінці
Мию вікна у мороз• 12 января 2024
Удивительно, ребенок в доме, конфета Красный мак в самом низу еще висит:) Никто не съел:)
Верочка 100%• 12 января 2024
Ответ длярукиЖимолости
А у ванній вільної розетки немає? Класна ж штука. І швидко сохне.
рукиЖимолости
• 12 января 2024
Ответ дляОсьминожко
Хозяйка любит потрахушки, нет времени красиво нарядить елку.
У кого что болит)
Голубая фишка• 12 января 2024
Ответ дляMarynavladi
Экономная плед в юске покупала
В юске разве дёшево? И это вроде полотенце
Голубая фишка• 12 января 2024
Ответ дляВерочка 100%
Туди багато не поміститься
рукиЖимолости
• 12 января 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Дякую