ЛюблюДевчонок• 13 января 2024
Заїкання у дитини.
Син почав заїкатись,коли почалась війна. Дуже злякався тоді. Ми дуже важко виїздили з окупованих і це відобразилось на дітях. Потім його тато пішов воювати, заїкання стало ще сильнішим. Зараз він починає плакати, коли тільки згадує про тата.
Займаємось з психологом і логопедом більше року
Інколи є зрушення. Але потім знову тато приїхав у відпустку, поїхав назад і маємо відкат. ЕЕГ чиста. Є проблеми з засипанням, приймає зараз седофаст за призначенням. Вдома максимально спокійна і дружня атмосфера, ходить на спорт, вчиться посередньо, але не тупий, швидше непосидючий. 8 років.
Якщо ви лікували своїх дітей від заїкання, нервового, то поділіться, будь-ласка, порадами. Дякую
ЛюблюДевчонок
• 13 января 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Читайте коде Вечвр вірші . Хай дитина читає
Ми співаємо)
Дякую, спробуємо ще читати вірші)
Хочу в БАНю• 13 января 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Ми співаємо)
Дякую, спробуємо ще читати вірші)
Обовʼязково читайте також , і просто не ждіть швидкого результату , все потроху
ЛюблюДевчонок
• 13 января 2024
Ответ дляПирожкиня
Ноотропы уменьшили заикание
Нам поки не призначали.
Пирожкиня• 13 января 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Нам поки не призначали.
Ну а вообще были у невропатолога? Может какие-то массажи плавание ещё витамины и прочее
ПростоБелка• 13 января 2024
Дочка заикается с 3 лет, сейчас 13. Занятия с логопедом, стихи, пение, дыхательные гимнастики, неврологи/психологи/психиатры всех мастей и квалификаций, успокоительные препараты, полное отсутствие тв и гаджетов. Все имеет временный эффект. Она знает все дыхательные практики, пытается себя контролировать, это нужно делать постоянно, но кто ж делает. Научилась с этим жить, знает на какие буквы заикается, заменяет слова, не комплексует, друзья спокойно относятся. Сейчас в англоязычной стране, на английском не заикается, приняли, живём с этим
ЛюблюДевчонок
• 13 января 2024
Ответ дляПирожкиня
Так, звісно. До невропатолога першого пішли, вона вже направила до психолога і логопеда. Після еег, лише легкі заспокійливі ввечері призначила поки
ЛюблюДевчонок
• 13 января 2024
Ответ дляПростоБелка
Дякую, що поділились) мій син трохи соромиться, бо пробували дражнити в школі, але вже ні, вчителька прийняла міри. Дихальні практики він лінується, поки сидиш з ним, поки буде робити. Я так розумію, це або надовго, або назавжди)
ПростоБелка• 13 января 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Так і є нажаль. Мені ніколи з нею по годинах сидіти, займатись, та вона і сама краще мене знає все, бо на заняттях я в основному за дверима. Я відпустила. Є приклади дорослих, успішних, дитинство пройшло в боротьбі, результат той самий