Вам телефонограмма• 13 января 2024

Де знайти жінку із своїм житлом в Києві?

Скоро 40, по орендам тинятись вже не варіант.
Чарівне зіллячко• 13 января 2024
37, давно в разводе, свое жилье, что хочу то и ворочу. Спасибо, нафиг мне такое надо.

ЧупакабраЗеБест• 13 января 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Так вы ж тут писали що знімаєте за 5 к
да снимаем на лоабновского
Госпожа Белладонна• 13 января 2024
Ответ дляБабуся мороз
А что вы дадите взамен?🤣
Писечку
Бензопирен• 13 января 2024
Тема про те, як не дуже стараючись зробити обговорення на 10 сторінок.
А чого ніхто не пише, що тріль?
автор Вам телефонограмма • 13 января 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Мені 39, в мене своє житло, дитина і собака. Влаштований побут і спокійне життя. От навіщо мені ще Автор)? Чим Ви зможете покращити моє життя?
Нам буде краще разом. Побут покращиться, вдома порядок, чоловіча турбота.