Ворожу на каві• 13 января 2024
Аліменти на старості літ
Хто в темі, як це відбувається на практиці? Людина на старості літ може подати на стягнення аліментів з дитини -1/3 від доходу. А якщо в неї кілька дітей,то може стягнути по третині з кожного? І чи є обов´язковим стягнення з інших дітей, якщо на одного подає, чи можна з одного стягнути, а іншому віддати?
Тушьмушьнюшь• 13 января 2024
Наче з одної, і це на три роки, і відповідач може оскаржити. Там треба ще доказати, що пенсії не вистачає на забезпечення
Бурундучиха• 13 января 2024
Ответ дляКавуся
А родители детям что-то дали в свою очередь?
Там видимо догляд за стариком, когда другие детишки отморозились.
Salsa-24da• 13 января 2024
Ответ дляКавуся
Если прав родительских лишены не были. То что дали детям во внимание не принимается, увы…
Пишу, не читаю• 13 января 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
+ ще треба довести, що дитині допомагали, а не змилися
Ворожу на каві
• 13 января 2024
Советчицы, не фантазируем и не придумываем реальную ситуацию, потому что ее нет. Я теоретически интересуюсь.
КвартираЧья• 13 января 2024
’чи можна з одного стягнути, а іншому віддати?’
Это типа потребовать у одного успешного, который сам всего добился и отдать маминой бубочке, которая зарабатывать на жизнь не умеет, потому что мама всегда сама все в клювик положит?
Пишу, не читаю• 13 января 2024
Ответ дляВорожу на каві
Не фантазуємо
Читала відповідь юриста, що якщо батько не виховував дитину, не сплачував аліменти, то ніякі аліменти не світять.
іронічна антитеза• 13 января 2024
Ответ дляВорожу на каві
Теоретически, если у пенсионера пенсия больше прожит минимума - врятли назначат алименты, тем более треть дохода. А так что бы со всех детей - это вообще умора. Ну и надо поднимать историю участия пожилого в жизни ответчика.
Я така бойова• 13 января 2024
Ответ дляПовітруля
А якщо в ’дитини’ немає роботи, доходу? Чи є неповнолітні діти?
Закону пофиг
Почекуха• 13 января 2024
Ответ дляЯ така бойова
Закону пофиг
Не пофиг, если есть несовершеннолетние дети, это будет учитываться по расчете суммы алиментов.
Блакитна устриця• 13 января 2024
Не пам´ятаю нічого про третину. Там треба довести, що ти потребуєш допомоги і суд її призначає з урахуванням майнового стану відповідача та інших чинників, як от наявність дітей, стану здоров´я тощо. Аліменти на утримання батьків подаються на усіх дітей, с не на когось одного ’обраного’
Небоброїдка• 13 января 2024
Може подати, якщо доведе що непрацездатна і грошей не вистачає. І так, можна подати не на всіх дітей, а на одного наприклад, в заяві можна вказати, що інша дитина і так допомагає без суду. Можуть призначити в твердій сумі (зазвичай так і є) або в %, але не менше 50% прожиткового мінімуму для непрацездатних