Ручки-Крючки• 13 января 2024
Жінки, які живуть в Києві і заміжні за звичайними чоловіками, як так вийшло?
Стосується жінок до 35* років. Ті, хто заміжні вже 20 років можуть не відповідати.
В Києві настільки багато заможних чоловіків. Ніхто не говорить про олігархів чи мільйонерів, але є купа тих, хто має хоч маленький, але свій бізнес, і якісь 200 тис в місяць приносить.
Що саме змушує вас обирати невдаху, який працює за 20 тисяч ? З яким ви роками знімаєте житло? Який ще й не завжди хороший і вірний чоловік, і хороший батько для дітей. Як так вийшло?
Сама я заміжня і дуже вдало. Не за мільйонером, але в місяць чоловік 500 тис приносить. На охоронців і тому подібних навіть не дивилась, хоча сама далеко не красуня
Сладкий лимончик• 13 января 2024
так вы тут и адресочки напишите где в Киеве водится ’багато заможних чоловіків’, и еще и свободных!
Ручки-Крючки
• 13 января 2024
Ответ дляПомогалочка
Молодець, візьміть пиріжок собі ))
так а причому я
мені за інших цікаво
я і не думала самостверджуватись чи щось подібне, просто знала що будуть запитувати ’а сама як вийшла’
мені за інших цікаво
Пи Пи Пилюля• 13 января 2024
А если женщина снимает на Троещине и одевается там же, прямо за ней очередь из бизнесменов и айтишников встанет🤣 да их пути никогда не пересекутся даже
Ручки-Крючки
• 13 января 2024
Ответ дляСладкий лимончик
та будь ласка - на будь-якій роботі
Ручки-Крючки
• 13 января 2024
Ответ дляПодмигашка
Виходять заміж по любові, а не за гроші)
дуже смішно
я свого чоловіка безмежно кохаю, і кохатиму без грошей. але з грошами набагато приємніше)
Сладкий лимончик• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
та будь ласка - на будь-якій роботі
на моей работе все мужчины, получающие от 200 тыс все женаты, хотя в моей организации штат более 2000 человек
Ручки-Крючки
• 13 января 2024
Ответ дляПростоБелка
Принцев мало и на всех их не хватает
принц - це урвати собі мільйонера з 10ма квартирами і трьома діючими бізнесами
а знайти того, хто норм заробляє - це звичайні речі
ЧукИГеки• 13 января 2024
А вихваляєтесь навіщо? Самооцінку підіймаєте? Життя непередбачене.
ПростоБелка• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
та будь ласка - на будь-якій роботі
Т.е. конкурс на одного директора может быть 20 человек на место, или 200-500, в зависимости от размеров предприятия? )) А что ж делать проигравшим в конкурсе?
Ручки-Крючки
• 13 января 2024
Ответ дляЧукИГеки
ні, я зовсім не для цього створила тему
просто цікаво
Ручки-Крючки
• 13 января 2024
Ответ дляСладкий лимончик
і всі- всі працюють в офісі?)) всі 2 тисячі? і ніхто не віддалено?
Сладкий лимончик• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
раньше все в офисах, сейчас гибридно, офис-дом. Просто я бух по зарплате и в одном кабинете с кадрами работаю, поэтому знаю и их зарплаты и семейное положение.
Подмигашка• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
дуже смішно
Ха-ха)) і перше як описуєте чоловіка - його дохід) головна якість 😁
фан L.O.S.T.• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
От я за лікаря заміж вийшла, в нього таких доходів немає. Мені його бросити?
Полуничка• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
ні, я зовсім не для цього створила тему
просто цікаво
Покажіть свою каблучку будь ласка, яка в вас с діамантами?
тяжкаялюдина• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Покажіть,яка зараз у вас сума грошей на карті(скрін)
Инстагра_мерша• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
дуже смішно
А ким чоловік працює?
Барвіночка• 13 января 2024
В мене знайома колись навіть на Новопечерських Липках спєцом кіартиру зняла що б знайти заможного кавалєра. Знайшла тако ж авантюриста, як і сама
Ручки-Крючки
• 13 января 2024
Ответ длятяжкаялюдина
зараз покажу, хвилинку
Кривая спроса• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
дуже смішно
А сами что умеете, сколько зарабатываете? Каких карьерных вершин достигли?
Ненька наша• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
так а причому я
мені за інших цікаво
Удалено администрацией...
Пописанная парта• 13 января 2024
Автор, а вы своего мужа ’замуж’ сразу с доходом 500 тыс. взяли или это он уже с вами до такого дорос ?