Ручки-Крючки• 13 января 2024

Жінки, які живуть в Києві і заміжні за звичайними чоловіками, як так вийшло?

Стосується жінок до 35* років. Ті, хто заміжні вже 20 років можуть не відповідати.
В Києві настільки багато заможних чоловіків. Ніхто не говорить про олігархів чи мільйонерів, але є купа тих, хто має хоч маленький, але свій бізнес, і якісь 200 тис в місяць приносить.
Що саме змушує вас обирати невдаху, який працює за 20 тисяч ? З яким ви роками знімаєте житло? Який ще й не завжди хороший і вірний чоловік, і хороший батько для дітей. Як так вийшло?
Сама я заміжня і дуже вдало. Не за мільйонером, але в місяць чоловік 500 тис приносить. На охоронців і тому подібних навіть не дивилась, хоча сама далеко не красуня
Майор Медуза• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
не скажу , що половина, але досить багато. я вже дуже і дуже давно не бачила чоловіків які заробляють менше 200 тис
а в вашем бизнесе подчиненные все не менее 200 тыс зарабатывают?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 13 января 2024
Ответ дляКовбой Хагис
У него нелегальный бизнес или он госслужащий? Раз все на вас записывает
Наркотики і зброя.
18 мнеУЖЕ• 13 января 2024
Нічого собі... якісь 200 тис. Подумаєш... Скажіть цю фразу тим, в кого пенсія 3000 грн.
А ось і я• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
вони воювати пiшли!
УраганнаЯ• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Значит вам повезло.
А ваша мама тоже за богачом была замужем, а бабушка?
Вы подбрехиваете, называя доход в 500 тысяч чистой прибыли, доход всегда каждый месяц разный.
Если я люблю мужа, то мне его сразу вышвыривает,если он 20 к. приносит?
УраганнаЯ• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
був
так, ніхто))
на мене всього лиш записані 2 квартири і його тов
без нього побиратись буду(
Что значит записана ТОВ?)
УраганнаЯ• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
зараз покажу, хвилинку
Так где скрин?)
Поросенка• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
можна
мені пощастило і у мене склалось
Щастя любить тишу, автор.
І таких як ви життя часто ставить на місце. Життя довге. Дійсно, не зарікайтесь.
УраганнаЯ• 13 января 2024
Ответ дляПоросенка
Щастя любить тишу, автор.
Та брехушка она.
Зоряний Шлях• 13 января 2024
Так ви теж невдахи, з таким доходом сидіти в Києві, прям фууу
Шальная коклетка• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
ні, я зовсім не для цього створила тему
просто цікаво
Вже приводила тут приклад своєї знайомої, яка дуже-дуже вдало вийшла заміж, але чоловік все життя заставляє вставати о 5 ранку всю родину, включно з немовлятами. Бо він вважає, що це корисно для здоров’я.
Це я до чого. Деколи, чоловік, що має гроші, в нагрузку до них має ще багато за&бів у голівонці. І не всі жінки готові себе ламати через коліно, аби тільки їх забезпечували.
Ось коли вони познайомилися, то він сказав, що давно відмовився від солі і їй забороняв їсти сіль. І вона не їсть солі і встає кожен ранок о пʼятій. Вже років 15
Як на мене, то нехай буде менше грошей, але спокійніше життя
Миззери• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
так а причому я
мені за інших цікаво
я і не думала самостверджуватись чи щось подібне, просто знала що будуть запитувати ’а сама як вийшла’
Потому что красавиц мало , богатых единицы вот и выбирают обычные обычных , редко когда мужик богатый и женщина обычная тетя под центнер и наоборот очень красивая и нищий мужик
ЛюблюДевчонок• 13 января 2024
Ответ дляСладкий лимончик
на моей работе все мужчины, получающие от 200 тыс все женаты, хотя в моей организации штат более 2000 человек
Вау, а я не женат и доход иногда превышает 200т/мес. найдите мне невесту, только хозяйскую, без силикона в попе
Оксана_12• 13 января 2024
Ответ дляПодмигашка
Виходять заміж по любові, а не за гроші)
Тобто любити багатого не можна?
УраганнаЯ• 13 января 2024
Ответ дляМиззери
мало красавиц где,у вас в Польше?
Если пройтись в Украине в центре любого города - каждая пятая женщина красивая
УраганнаЯ• 13 января 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ну, она к пенсиям не при чем, это же не она их начисляет и устанавливает.....
Dark_Yasna• 13 января 2024
тема года!
Оксана_12• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
А що, у вашому лакшері житті крани не ламаються і ремонтів не треба. Клінінг не викликає те? Доставки не приймаєте? 500 в місяць не ті гроші, коли все наймана обслуга робить без контролю навіть. Садівник ваш скільки має? Шофер?
ГЛЮкоза• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
так а причому я
мені за інших цікаво
К моменту выхода замуж у них не было лучшего выбора.. или выбор был, но женщина выбрала себе ровню (психологически более легкого мужчину) знаю и такие случаи...
Барвіночка• 13 января 2024
Ответ дляМать драконов
А скільки оренда коштувала?
1100$ на міс. Більша частина її ЗП )
Але в них склалося все добре, вони знайшли друг друга, купили квартиру на Осокорках. Не олігарх, але норм хлопчина )))
ГЛЮкоза• 13 января 2024
Ответ дляЧукИГеки
А вихваляєтесь навіщо? Самооцінку підіймаєте? Життя непередбачене.
Это планета РОЗОВЫХ пони.. у моей подруги была мама, она вышла замуж за своего первого парня и очень удачно! И всю жизнь была убеждена, что:
- все мужчины одинаковые и все ХОРОШИЕ выбирать никого не нужно
- все обеспеченные
- выйдя замуж за любого ты будешь счастлива ( см п 1)
И она была в гневе почему ее дочь выбирает и долго ходит на свидания.... во как! И доходило до выноса мозга той подруге ’ты почему не замужем! бери любого и будет такой как твой отец’ и доказать ей обратное было нереально... она упертая была что все мужчины лапочки.. А вот так.. если что, так подруга под прессингом таки вышла и брак оказался очень неудачным... быстро развелись и мать ее была в большем гневе ’почему я живу так долго. а ты развелась?’
Оксана_12• 13 января 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Господиню? Та це вимираючий вид... І навіщо чоловіку з таким доходом ’, господиня’? Доставка їжі і помічниця за 15 к вирішують усі проблеми.
ГЛЮкоза• 13 января 2024
Ответ дляDark_Yasna
тема года!
Та нет. У Автора еще очень маленький срок брака.. кажется все безоблачным и потому такие ’розовые’ вопросы....
автор Ручки-Крючки • 13 января 2024
Ответ дляБарвіночка
1100$ на міс. Більша частина її ЗП )
а він що теж шукав собі багату пані?
Дюйм оф о4ка• 13 января 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Я найду. В соседней теме невеста писала. Щас ссылку кину
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3468777
Ленне-Рейма• 13 января 2024
Ответ дляKusalochka
То есть обеспеченных мужчин много и есть из кого выбирать, правильно? Половини мужчин Киева сейчас зарабатывает от 13к$ в месяц?
конечно! это же Киев! Вторая половина зарабатывает 103 тыс долл))
Зупка_цем• 13 января 2024
Ответ дляПомогалочка
Молодець, візьміть пиріжок собі ))
Та який пиріжок? Мінімум - макарон!
Вапщета• 13 января 2024
Ответ дляУраганнаЯ
мало красавиц где,у вас в Польше?
Согласна с вами! Много женщин до40 у нас красавицы!
Я много лет живу в Польше,но всегда приезжаю домой летом,хожу по улицам и любуюсь женщинами и детками...в Польше все например с вытянутыми лицами,много лопоухих,сутулых...много можно сравнивать...однозначно наши красивые люди!
Кров з молоком• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
ні, я зовсім не для цього створила тему
просто цікаво
А якщо запитати самотніх дівчат 25+/35+ що вони оберуть, мати пару ось такого самого звичайного ’невдахи’ чи чекати ’принца з 200 000’
Чудо в декрете• 13 января 2024
Обережно! Заздрість матеріальна! І якщо не вбити, то завдати серйозної шкоди цілком здатна. Тому варто менше розповідати чужим про свої успіхи.
(Якщо Ви не трололо, звичайно…)