Ручки-Крючки• 13 января 2024

Жінки, які живуть в Києві і заміжні за звичайними чоловіками, як так вийшло?

Стосується жінок до 35* років. Ті, хто заміжні вже 20 років можуть не відповідати.
В Києві настільки багато заможних чоловіків. Ніхто не говорить про олігархів чи мільйонерів, але є купа тих, хто має хоч маленький, але свій бізнес, і якісь 200 тис в місяць приносить.
Що саме змушує вас обирати невдаху, який працює за 20 тисяч ? З яким ви роками знімаєте житло? Який ще й не завжди хороший і вірний чоловік, і хороший батько для дітей. Як так вийшло?
Сама я заміжня і дуже вдало. Не за мільйонером, але в місяць чоловік 500 тис приносить. На охоронців і тому подібних навіть не дивилась, хоча сама далеко не красуня
Ло Шарик• 13 января 2024
Низкая самооценка.
автор Ручки-Крючки • 13 января 2024
Ответ дляПописанная парта
Автор, а вы своего мужа ’замуж’ сразу с доходом 500 тыс. взяли или это он уже с вами до такого дорос ?
зразу звісно
ми разом 5 років
автор Ручки-Крючки • 13 января 2024
Ответ дляЛо Шарик
Низкая самооценка.
тобто на вас звертали увагу, але ви відштовхували?
Ненька наша• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
зразу звісно
ми разом 5 років
И что за 5 лет его ЗП не выросла?
автор Ручки-Крючки • 13 января 2024
Ответ дляНенька наша
И что за 5 лет его ЗП не выросла?
раніше 300 приносив
зараз 500
з початком війни трохи пошатнувся бізнес
А у нас макарошки• 13 января 2024
Історія багатьох моїх знайомих: одружувалися по любові, чоловіки починали з нуля, більшість з них - приїжджі, але з часом зайняли свої ніші і стали дуже добре заробляти.
Так що не завжди треба шукати саме ’пітатєльного’
Ло Шарик• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Богатые на меня внимание не сильно обращали. Они обращают внимание на девушек, которые себя любят и знают свою ценность.
У меня этого не было. Я вышла замуж за того, кто предложил, грубо говоря.
Потом поняла что зря, развелась
автор Ручки-Крючки • 13 января 2024
Ответ дляКривая спроса
А сами что умеете, сколько зарабатываете? Каких карьерных вершин достигли?
я його зам
а ви що вмієте , хто ваший чоловік?
Ненька наша• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
я його зам
а ви що вмієте , хто ваший чоловік?
Тобто без його Ви ніхто? Бізнес же був і до шлюбу?
автор Ручки-Крючки • 13 января 2024
Ответ дляЛо Шарик
Потом поняла что зря, развелась
а ви звідки знаєте на кого вони звертають увагу?
Ло Шарик• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Вы задаете глупые вопросы
автор Ручки-Крючки • 13 января 2024
Ответ дляНенька наша
був
так, ніхто))
на мене всього лиш записані 2 квартири і його тов
без нього побиратись буду(
Кривая спроса• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
я його зам
а ви що вмієте , хто ваший чоловік?
А сама? Без мужа что умеете?)))
Какая разница хто мій чоловік?))
автор Ручки-Крючки • 13 января 2024
Ответ дляКривая спроса
А сама? Без мужа что умеете?)))
Какая разница хто мій чоловік?))
як це яка? ви мені задаєте питання, хто я без чоловіка. по-вашому, я - ніхто.
тому у вашому випадку ви маєте щось із себе представляти, правильно? може ви для мене прикладом станете
Ненька наша• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
був
так, ніхто))
без нього побиратись буду(
Так это противоречит вашей теории что нужно выходить замуж за богатого. А теперь он оказывается был никто и всё ваши заслуги.
автор Ручки-Крючки • 13 января 2024
Ответ дляНенька наша
при чому тут моя заслуга?))
на мене оформлений тов
я його зам
але їдеї і втілення - його
веде бізнес він. я тільки коли його немає або лінь йти на роботу
Кривая спроса• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Я працюю в IT відділі банку)
Ненька наша• 13 января 2024
Ответ дляЛо Шарик
Вы задаете глупые вопросы
Причём все комментарии автора глупые и это не скроешь под анонимом
автор Ручки-Крючки • 13 января 2024
Ответ дляКривая спроса
Я працюю в IT відділі банку)
таак, супер, яка посада? зп? хто ваш чоловік?
Педиатор_я• 13 января 2024
Мені здається проблема не в тому, щоб знайти кавалера з доходом від 200 тис, а в тому, щоб він їх розділяв з своєю дівчиною і будував разом з нею плани на життя.Зазвичай такі чоловіки дуже скритні, тримають все в таємниці і жінка не розуміючи чи це серйозні стосунки і чи взагалі вона має якусь цінність в його житті обирає кавалера простішого але зручного для сумісного життя.
Ms. Android• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
був
так, ніхто))
без нього побиратись буду(
Ммм, то вами прикриваються)
автор Ручки-Крючки • 13 января 2024
Ответ дляПедиатор_я
правильно
автор Ручки-Крючки • 13 января 2024
Ответ дляMs. Android
Ммм, то вами прикриваються)
ой, не те слово
тільки від кого?))
все законно, бізнес теж.
Кривая спроса• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Та причому тут мій чоловік?))) Я ж про Ваші заслуги питала, ви про мої))) Заслуги чоловіка то його заслуги, а мої то мої.
Ненька наша• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
при чому тут моя заслуга?))
на мене оформлений тов
я його зам
але їдеї і втілення - його
Удалено администрацией...
Пописанная парта• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
був
так, ніхто))
без нього побиратись буду(
Ну тов, на вас записанный это скорее минус, чем плюс. Если что-то пойдёт не так и вас захотят слить и подставить, это будет просто сделать.
автор Ручки-Крючки • 13 января 2024
Ответ дляПописанная парта
у нас немає підстав для цього :)
абсолютно прозора діяльність. не переживайте за мене
Потребую апгрейду• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
ой, не те слово
тільки від кого?))
все законно, бізнес теж.
Скільки ваша фірма платить податків щомісячно?
От ваш чистий дохід 500 тис, скільки податків пішло у державу?
Ондатрова шуба• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
так а причому я
мені за інших цікаво
я і не думала самостверджуватись чи щось подібне, просто знала що будуть запитувати ’а сама як вийшла’
То яку відповідь підготували?
Kusalochka• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
дуже смішно
я свого чоловіка безмежно кохаю, і кохатиму без грошей. але з грошами набагато приємніше)
То есть обеспеченных мужчин много и есть из кого выбирать, правильно? Половини мужчин Киева сейчас зарабатывает от 13к$ в месяц?