Ручки-Крючки• 13 января 2024
Жінки, які живуть в Києві і заміжні за звичайними чоловіками, як так вийшло?
Стосується жінок до 35* років. Ті, хто заміжні вже 20 років можуть не відповідати.
В Києві настільки багато заможних чоловіків. Ніхто не говорить про олігархів чи мільйонерів, але є купа тих, хто має хоч маленький, але свій бізнес, і якісь 200 тис в місяць приносить.
Що саме змушує вас обирати невдаху, який працює за 20 тисяч ? З яким ви роками знімаєте житло? Який ще й не завжди хороший і вірний чоловік, і хороший батько для дітей. Як так вийшло?
Сама я заміжня і дуже вдало. Не за мільйонером, але в місяць чоловік 500 тис приносить. На охоронців і тому подібних навіть не дивилась, хоча сама далеко не красуня
Ручки-Крючки
• 13 января 2024
Ответ дляПописанная парта
Автор, а вы своего мужа ’замуж’ сразу с доходом 500 тыс. взяли или это он уже с вами до такого дорос ?
зразу звісно
ми разом 5 років
Ручки-Крючки
• 13 января 2024
Ответ дляЛо Шарик
Низкая самооценка.
тобто на вас звертали увагу, але ви відштовхували?
Ненька наша• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
зразу звісно
ми разом 5 років
И что за 5 лет его ЗП не выросла?
Ручки-Крючки
• 13 января 2024
Ответ дляНенька наша
И что за 5 лет его ЗП не выросла?
раніше 300 приносив
зараз 500
з початком війни трохи пошатнувся бізнес
зараз 500
А у нас макарошки• 13 января 2024
Історія багатьох моїх знайомих: одружувалися по любові, чоловіки починали з нуля, більшість з них - приїжджі, але з часом зайняли свої ніші і стали дуже добре заробляти.
Так що не завжди треба шукати саме ’пітатєльного’
Ло Шарик• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Богатые на меня внимание не сильно обращали. Они обращают внимание на девушек, которые себя любят и знают свою ценность.
У меня этого не было. Я вышла замуж за того, кто предложил, грубо говоря.
Потом поняла что зря, развелась
Ручки-Крючки
• 13 января 2024
Ответ дляКривая спроса
А сами что умеете, сколько зарабатываете? Каких карьерных вершин достигли?
я його зам
а ви що вмієте , хто ваший чоловік?
Ненька наша• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
я його зам
а ви що вмієте , хто ваший чоловік?
Тобто без його Ви ніхто? Бізнес же був і до шлюбу?
Ручки-Крючки
• 13 января 2024
Ответ дляЛо Шарик
Потом поняла что зря, развелась
а ви звідки знаєте на кого вони звертають увагу?
Ло Шарик• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Вы задаете глупые вопросы
Ручки-Крючки
• 13 января 2024
Ответ дляНенька наша
був
так, ніхто))
на мене всього лиш записані 2 квартири і його тов
без нього побиратись буду(
так, ніхто))
без нього побиратись буду(
Кривая спроса• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
я його зам
а ви що вмієте , хто ваший чоловік?
А сама? Без мужа что умеете?)))
Какая разница хто мій чоловік?))
Ручки-Крючки
• 13 января 2024
Ответ дляКривая спроса
А сама? Без мужа что умеете?)))
Какая разница хто мій чоловік?))
як це яка? ви мені задаєте питання, хто я без чоловіка. по-вашому, я - ніхто.
тому у вашому випадку ви маєте щось із себе представляти, правильно? може ви для мене прикладом станете
Ненька наша• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
був
так, ніхто))
без нього побиратись буду(
так, ніхто))
без нього побиратись буду(
Так это противоречит вашей теории что нужно выходить замуж за богатого. А теперь он оказывается был никто и всё ваши заслуги.
Ручки-Крючки
• 13 января 2024
Ответ дляНенька наша
при чому тут моя заслуга?))
на мене оформлений тов
я його зам
але їдеї і втілення - його
веде бізнес він. я тільки коли його немає або лінь йти на роботу
на мене оформлений тов
я його зам
але їдеї і втілення - його
Кривая спроса• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Я працюю в IT відділі банку)
Ненька наша• 13 января 2024
Ответ дляЛо Шарик
Вы задаете глупые вопросы
Причём все комментарии автора глупые и это не скроешь под анонимом
Ручки-Крючки
• 13 января 2024
Ответ дляКривая спроса
Я працюю в IT відділі банку)
таак, супер, яка посада? зп? хто ваш чоловік?
Педиатор_я• 13 января 2024
Мені здається проблема не в тому, щоб знайти кавалера з доходом від 200 тис, а в тому, щоб він їх розділяв з своєю дівчиною і будував разом з нею плани на життя.Зазвичай такі чоловіки дуже скритні, тримають все в таємниці і жінка не розуміючи чи це серйозні стосунки і чи взагалі вона має якусь цінність в його житті обирає кавалера простішого але зручного для сумісного життя.
Ms. Android• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
був
так, ніхто))
без нього побиратись буду(
так, ніхто))
без нього побиратись буду(
Ммм, то вами прикриваються)
Ручки-Крючки
• 13 января 2024
Ответ дляПедиатор_я
правильно
Ручки-Крючки
• 13 января 2024
Ответ дляMs. Android
Ммм, то вами прикриваються)
ой, не те слово
тільки від кого?))
все законно, бізнес теж.
тільки від кого?))
все законно, бізнес теж.
Кривая спроса• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Та причому тут мій чоловік?))) Я ж про Ваші заслуги питала, ви про мої))) Заслуги чоловіка то його заслуги, а мої то мої.
Ненька наша• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
при чому тут моя заслуга?))
на мене оформлений тов
я його зам
але їдеї і втілення - його
на мене оформлений тов
я його зам
але їдеї і втілення - його
Удалено администрацией...
Пописанная парта• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
був
так, ніхто))
без нього побиратись буду(
так, ніхто))
без нього побиратись буду(
Ну тов, на вас записанный это скорее минус, чем плюс. Если что-то пойдёт не так и вас захотят слить и подставить, это будет просто сделать.
Ручки-Крючки
• 13 января 2024
Ответ дляПописанная парта
у нас немає підстав для цього :)
абсолютно прозора діяльність. не переживайте за мене
Потребую апгрейду• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
ой, не те слово
тільки від кого?))
все законно, бізнес теж.
тільки від кого?))
все законно, бізнес теж.
Скільки ваша фірма платить податків щомісячно?
От ваш чистий дохід 500 тис, скільки податків пішло у державу?
Ондатрова шуба• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
так а причому я
мені за інших цікаво
я і не думала самостверджуватись чи щось подібне, просто знала що будуть запитувати ’а сама як вийшла’
мені за інших цікаво
То яку відповідь підготували?
Kusalochka• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
дуже смішно
я свого чоловіка безмежно кохаю, і кохатиму без грошей. але з грошами набагато приємніше)
То есть обеспеченных мужчин много и есть из кого выбирать, правильно? Половини мужчин Киева сейчас зарабатывает от 13к$ в месяц?