Ручки-Крючки• 13 января 2024
Жінки, які живуть в Києві і заміжні за звичайними чоловіками, як так вийшло?
Стосується жінок до 35* років. Ті, хто заміжні вже 20 років можуть не відповідати.
В Києві настільки багато заможних чоловіків. Ніхто не говорить про олігархів чи мільйонерів, але є купа тих, хто має хоч маленький, але свій бізнес, і якісь 200 тис в місяць приносить.
Що саме змушує вас обирати невдаху, який працює за 20 тисяч ? З яким ви роками знімаєте житло? Який ще й не завжди хороший і вірний чоловік, і хороший батько для дітей. Як так вийшло?
Сама я заміжня і дуже вдало. Не за мільйонером, але в місяць чоловік 500 тис приносить. На охоронців і тому подібних навіть не дивилась, хоча сама далеко не красуня
Помогалочка• 13 января 2024
Ответ дляЗупка_цем
Та який пиріжок? Мінімум - макарон!
З ресторану мішленівського ) Дійсно, і чого це я? ))
Жирафовое варьенье• 14 января 2024
Тому що автор ті, хто особисто мав справу із такими заможними, із зарплатою 100-200 тис і більше, прекрасно знають, що часто від тієї зарплати їм нічого не перепаде, а ще і самій доплатити треба буде...як то кажуть, щоб відповідати статусу. В історії із порадниці тому не вірю, бо знаю декілька таких навіть одружених, де дружина в разі чого в одних трусах після розлучення піде. Тому краще нехай уже бідніший і скромніший, але який є надійним і з яким можна нормально жити
Лгин• 14 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
не скажу , що половина, але досить багато. я вже дуже і дуже давно не бачила чоловіків які заробляють менше 200 тис
автор візьміть на роботу у ваше дивовижне Тов мого чоловіка і зарплату йому дайте 200 тис
Царевна в уггах• 14 января 2024
Ответ дляЗупка_цем
Не брід, а лош
Для лошков
Ох эти мифические айтишники с зп выше 100к
Барвіночка• 14 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
а він що теж шукав собі багату пані?
Ні, він на дівчат хотів враження справити )
Свідок Перемоги• 14 января 2024
Дівчата, буквально вчора в обід моя робітниця, яка приходить прибирати , фантазувала і казала мені теж саме, що каже автор зараз. Ми ще посміялись. Я просто її запитала, чи є в неї мрія. І вона слово в слово мені описала, як вона заміжня, чоловік не меньше 500 тис заробляє. Саме цікаве, в неї чоловік ( не офіційний) охоронець у Сільпо. Ну точно ж вона.
Іра, це ти?)))
Свідок Перемоги• 14 января 2024
Ответ дляЛгин
Після того, як у мене в понеділок вимиє вікна, як і домовлялися. Бо це 100% моя хатня робітниця. Вона тут пише все слово в слово, що мені у п´ятницю казала в своїх фантазіях. Такого збігу бути не може)))