Вакцениро Вона• Изменено 13 января 2024
Идеальная квартира. Какая она?
Прошу добавить в тему по одному фото (можно из интернета) любой идеальной на ваш взгляд комнаты/ кухни/ санузла (ремонт, цветовая гамма и тп).
Всем спасибо за участие!
Мона Лиза• 13 января 2024
Головне - це гарне планування: брудна зона не прохідна, відокремлена, кухня-вітальня ближче до входу в квартиру, приватна зона подалі. Якщо живе більше 2 людей, має бути 2 с/в з унітазами. Дуже бажано, щоб був балкон. І добре, коли можна зону відпочинку відокремити від кухонної