75В• 13 января 2024
Зустріч з чоловіком із сайта знайомств.
Мені 36, розлучена, є дитина, Київ.
З одним зустрілась все водив по вулиці гуляти, навіть каву не запропонував.
З іншим зустрілись, поспілкувались, покликав в заклад харчування, каже вибирай, що подобається, і мені також замовиш. Звісно, все сам оплатив.
Питання у різних відносинах до жінок, хоч я сама в змозі за себе оплатити.
Розкажіть про ваші останні побачення!?
Покращена• 14 января 2024
Ответ дляСтервочка
😂Такі типажі будуть гроші до старості збирати)
Ну и пишов в сраку
Байрактара• 14 января 2024
Ответ дляСтервочка
Я ще побачила,що у чоловіків на СЗ ілюзія нескінченного вибору
это известный факт и это реальная проблема
Стервочка• 14 января 2024
Ответ дляПокращена
Ну и пишов в сраку
Точно!Ще пошукає і закінчиться тим,що просто його вибір буде кардинально маленьким)
Стервочка• 14 января 2024
Ответ дляБайрактара
А ще одні і ті ж обличчя на сайті.
СКИБИДЫШь• 14 января 2024
Ответ дляБайрактара
может и не проблема, таким лучше не размножаться
175см55кг19лет (она)• 14 января 2024
Ответ дляСтервочка
Так это так и есть. И не только на СЗ. Сейчас когда идёт война этот выбор будет только увеличиваться
Стервочка• 14 января 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Та краще вже бути самій,чим аби було