Бавовна• 13 января 2024
Маю питання стосовно аліментів
Дівчатка, буль ласка, допоможіть розібратися
Аліменти сплачує один з батьків іншому на утримання дитини, так?
Чи саме дитині?
Маю дитину 15 років. Він зробив собі карту монобанку, батько надсилає туди гроші. Я нічого не бачу, ані транзакцій, ані сум.
Син каже що то гроші його і вирішувати як їми користатися буде він.
Мене таке не влаштовує, бо житло винаймаємо, комуналка, харчування - все сплачую я.
Хочу знати на 100% на що та куди мають бути сплачені гроші на дитину.
Чи саме дитині?
Бавовна
• 14 января 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Ну так почекайте. Після 18 ніхто і не сперечається. Хоч за двері його виставте.
А поки? Ці три роки ви нічого кардинально не зробите. Не буде неповнолітній платити за комуналку чи інтернет і купувати собі речі.
Ви ж доросла людина і розумієте, що це все емоції і образа.
Або ж шукайте спільну мову із сином, або ... Якщо подасте на аліменти, то не факт,що батько перестане давати дитині гроші. Ото вас чекає ще купа проблем
так хай дає, це ж круто
Але він винен мені. Колишній - винен мені на утримання дитини. Все. Інше мене не торкається
Подвійна веселка• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
так хай дає, це ж круто
Я вас запитую - на яку суму ви розраховуєте? Ви вже це усвідомили?
Луноликая Вика• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
Так і сказала.
Зніми всі речі, які купила я. Не торкайся мого нічого. Ні світло, ні інет - це все сплачено мною.
Ні, так нікого не влаштовує
Я розумію, що колишній це навмисно робить. А дитині так краще. Не розуміють обидва, що роблячі гірше мені, роблять гірше собі.
Ні, так нікого не влаштовує
Поясніть колишньому, що те, що він скидає дитині - це подарунки, а не аліменти. І цікаво, як почне сплачувати аліменти вам на картку, такі подарунки сину припиняться?
Просто звязда• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
так хай дає, це ж круто
Зараз він вам нічого офіційно не винен, бо ви не просили 🤷
Бавовна
• 14 января 2024
Ответ дляПросто звязда
Аліменти залежать не від ваших трат, а від доходу батька, 25%
та це зрозуміло
я не питаю як вираховуються аліменти
мене цікавить куди вони мають перераховуватися та на які потреби йти.
Ок, батько надсилає 1000. Ми переїздимо та знімаємо ’собачу будку’ за 4 тис.
З тиз 4 тих 2 тис то частка дитини. І половину має сплачувати батько. Так?
я не питаю як вираховуються аліменти
Подвійна веселка• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
та це зрозуміло
я не питаю як вираховуються аліменти
Як же з вами НЕлегко😆
Просто звязда• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
та це зрозуміло
я не питаю як вираховуються аліменти
Аліменти повитратно не розписуються. У дитини має бути все необхідне і все, частку матері та батька в цих тратах не вираховують. Чи витратити ви кошти на аренду, а всю їжу та одяг купите за свої, чи навпаки, не важливо, головне що дитина має дах над головою, їжу та одяг.
Луноликая Вика• 14 января 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
До 23 років, якщо дитина навчається на стаціонарі
Так. Але за умови, що батько в змозі ці аліменти оплачувати. У чоловіка є хитрож@пий знайомий, у якого офіційна зп - мінімалка. І після 18 років суд відмовив через це його сину у призначенні аліментів (((
Відповідно до судової практики: аліменти мають надходити саме на рахунок матері (з ким залишилася дитина). Ці суми і зараховуються. Якщо дитині перераховує - то тільки його особисте бажання.
Цікаво було почитати судову практику, де батько перераховував дитині. Вважав, що так покриває аліменти. А суд все рівно вирішив, що має платити матері .
АЛЕ з моменту подачі в суд на аліменти.
Бавовна
• 14 января 2024
Ответ дляПодвійна веселка
25% відсотків від його доходів
Не має значення яка там буде сума.
Просто звязда• 14 января 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Та ну до 23 років. У автора і зараз жодних аліментів нема. І то не лише провина батька
Подвійна веселка• 14 января 2024
Ответ дляПросто звязда
Бо вона не просила
Бавовна
• 14 января 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Звісно припиняться
Просто звязда• 14 января 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Бо вона не просила
І судячи з усього на збирається.
За ким я буду?• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
Так і сказала.
Ні, так нікого не влаштовує
Дитина може жити з татом. А Ви платите аліменти.
Подвійна веселка• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
25% відсотків від його доходів
Не має значення яка там буде сума.
І вас та тисяча гривень врятує? Чи просто діло принципу?
Луноликая Вика• 14 января 2024
Ответ дляПросто звязда
Не зрозуміла до чого це ви.
Ответ дляЛуноликая Вика
Ой, а наш батько так закрутив позов, що суддя питав :’Так з ким же живе дитина? Що Ви вимагаєте з матері дитини Вам ще доплачувати ’😃
Бавовна
• 14 января 2024
Ответ дляПросто звязда
Дякую
Тобто таки я можу сплачувати цими коштами оренду - хоч і ніхто не буде перевіряти цільове використання, та витрати не розписані по статтям.
Це я й хочіла дізнатися. Бо шукала інфо - її немає. Знач, на мій розсуд
Бавовна
• 14 января 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
ну і я так вчиню
Бавовна
• 14 января 2024
Ответ дляbyrlakat
АЛЕ з моменту подачі в суд на аліменти.
ДЯКУЮ!!!!
Оце те, що я хотіла почути.
Луноликая Вика• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
ну і я так вчиню
У випадку, якщо син подасть на вас на аліменти?
Просто звязда• 14 января 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Не зрозуміла до чого це ви.
До того, що автор навіть зараз не спромоглася подати на аліменти, що ж говорити про аліменти після 18 років, на які, доречі, вже має подавати сам син.
Бавовна
• 14 января 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Ок, я не проти
Так само й сказала
’Можу не працювати’ - як мені колись сказав колишній.
Тож і я можу не працювати. І будуть там копійки. Хто кому зробить краще...
Ну то таке, лічноє.
Так само й сказала
Ну то таке, лічноє.
Луноликая Вика• 14 января 2024
Ответ дляПросто звязда
Навіть зараз? Ви знаєте, коли автор розлучилася?
Бавовна
• 14 января 2024
Ответ дляПодвійна веселка
При чьому тут принципи?
Я просила пораду - бо я не юрист та не змогла знайти інфо, яка мене цікаваить.
Дякую тому, хто відповів по суті - спираючись на документи судової практики.
Просто звязда• 14 января 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Десь по тексту було про декілька років тому
Ответ дляБавовна
ДЯКУЮ!!!!
Оце те, що я хотіла почути.
Ой, а ще. Коли має надходити платіж, потрібно вказувати конкретно призначення платежу хоч би щось про аліменти чи утримання. А то можна подати в суд, що то були усні домовленості про додаткові трати .
І така судова практика є.
Луноликая Вика• 14 января 2024
Ответ дляbyrlakat
І така судова практика є.
Або повернення боргу)