Бавовна• 13 января 2024

Маю питання стосовно аліментів

Дівчатка, буль ласка, допоможіть розібратися

Аліменти сплачує один з батьків іншому на утримання дитини, так?
Чи саме дитині?

Маю дитину 15 років. Він зробив собі карту монобанку, батько надсилає туди гроші. Я нічого не бачу, ані транзакцій, ані сум.
Син каже що то гроші його і вирішувати як їми користатися буде він.
Мене таке не влаштовує, бо житло винаймаємо, комуналка, харчування - все сплачую я.

Хочу знати на 100% на що та куди мають бути сплачені гроші на дитину.
автор Бавовна • 14 января 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
У випадку, якщо син подасть на вас на аліменти?
І що?

Ну от що?

Як сказав його батько - а я можу й не працювати. Тоді ти не отримаєш ніц.

Ну от і я так само - можу не працювати. Давно хотіла отримати ще одну освіту. Буде якась мінімалка від мене, чи це мої проблеми?

Все знаю від і до• 14 января 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Так. Але за умови, що батько в змозі ці аліменти оплачувати. У чоловіка є хитрож@пий знайомий, у якого офіційна зп - мінімалка. І після 18 років суд відмовив через це його сину у призначенні аліментів (((
Я подавала через адвоката.
автор Бавовна • 14 января 2024
Ответ дляbyrlakat
Ой, а ще. Коли має надходити платіж, потрібно вказувати конкретно призначення платежу хоч би щось про аліменти чи утримання. А то можна подати в суд, що то були усні домовленості про додаткові трати .
І така судова практика є.
Це я знаю. Дякую.
Луноликая Вика• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
І що?

Ну от що?

Та нічого.
Якщо у вас не буде офіційного доходу (здається робиться запит в податкову за останні 3 роки), то ви нічого платити не будете. Це у разі стаціонарного навчання дитини у вузі.
byrlakat• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
При чьому тут принципи?

Я просила пораду - бо я не юрист та не змогла знайти інфо, яка мене цікаваить.

Дякую тому, хто відповів по суті - спираючись на документи судової практики.
Пишіть, якщо будуть питання. Я колись добре розібралася.
Аліменти потрібно не Вам, а ВАШІЙ дитині. Просто на плечі матері , найчастіше, полягає їх вибити.
Луноликая Вика• 14 января 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Я подавала через адвоката.
На батька? Коли вам виповнилося 18?
Сизоока бестія• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
Сами домовилися

Це має суттєте значення?

Бо наразі замислююся подати в суд. Все це мене дістало.
Гарний папа, та пагана мама. Папа для розваг, а я маю сплачувати всі потреби? Ні, так не має бути
подайте на суд, виплатить за всі роки), не будуть такі хитрожопі, але син вас зрозуміє післ 40 років). Або домовлятись , шукал=ти прогалини виховання

Подвійна веселка• 14 января 2024
Ответ дляСизоока бестія
Аліменти з моменту подачі заяви. За які всі роки ви кажете?
byrlakat• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
І що?

Ну от що?

Може не працювати. Але буде винен платити по середній ЗП регіону. Його проблеми де гроші брати.
Луноликая Вика• 14 января 2024
Ответ дляПодвійна веселка
До 40 років)
автор Бавовна • 14 января 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Та нічого.
Ну так а я про що..

Тема перейшла не туди, куди мені хотілося.

Питання було суто стосовно житла та комуналки да карти/отримувача.
Сизоока бестія• 14 января 2024
Ответ дляПодвійна веселка
поки судитись будуть)
Подвійна веселка• 14 января 2024
Ответ дляСизоока бестія
поки судитись будуть)
А що там судитися? На це потрібно роки?
автор Бавовна • 14 января 2024
Ответ дляbyrlakat
Дякую вам дуже!

Вибивати не хочу. Хай хоч що - 25% від його доходів мені на карту а решта мене не торкається.
автор Бавовна • 14 января 2024
Ответ дляСизоока бестія
Дякую.

Я не потребую нічиє розуміння. Хай ображається,хай ні. Є закон, от як не знаєш як вчинити - вчини по закону.
Сизоока бестія• 14 января 2024
Ответ дляПодвійна веселка
А що там судитися? На це потрібно роки?
співробітниця 3й рік судиться, то їм корона, то війна, то в неї запрос змінився
автор Бавовна • 14 января 2024
Ответ дляbyrlakat
О, зараз гляну
Сизоока бестія• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
Дякую.

так ви жінка треба мудро. Нафіга той закон якщо сина втратите, саме вік такий...
Подвійна веселка• 14 января 2024
Ответ дляСизоока бестія
Не знаю. Війна не війна , суди працюють . Ну якщо звичайно позивач не може визначитися, то таки так.

Луноликая Вика• 14 января 2024
Ответ дляbyrlakat
Це до 18 років. Після 18 років розклад трохи інший:

Наявність у батьків можливості надавати таку допомогу (батьки самі мають бути працездатними та мати такий заробіток, який дозволив би їм утримувати себе та свою повнолітню дитину).
автор Бавовна • 14 января 2024
Ответ дляbyrlakat
Подивилася - 21 тис

Тобто 25% 5250 - мені на карту й допобачення

І не буду я ні за ким бігати

Але! Він ФОП та вказував останні роки непоганий заробіток, вищий ніж 21 тис на місяць.
Подвійна веселка• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
Подивилася - 21 тис

І не буду я ні за ким бігати

😆😆😆
byrlakat• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
Подивилася - 21 тис

І не буду я ні за ким бігати

По ФОП точно не скажу. Але якщо буде платити менше від середньої. То звертаєтеся у виконавчу. Там точно роблять запит у податкову і все порахують.
Подвійна веселка• 14 января 2024
Ответ дляbyrlakat
Менше від чого? Є мінімальний розмір аліментів. Ви бачили скільки?
byrlakat• 14 января 2024
Ответ дляПодвійна веселка
От якраз в бачила. В рішенні (якщо вказано у %) то формування стандартне. Наприклад, за 1 дитину ’25% відсотків всіх доходів, але не менше ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку’. Так мій розумник і вирахував 50% від щось близько 2 тис. Я подала у виконавчу. Там йому за борги припинити права і виїзд (а мирний час було) за кордон. Бігом примчався у виконавчу. Де йому все роз´яснили. Отримала я аж 2 тис на 2х дітей. А перерахували йому борг а 2.5 рази більше.
Подвійна веселка• 14 января 2024
Ответ дляbyrlakat
І? То де логічний зв´язок, що автор рахує від 21 тисячі. Бо це середня по регіону.
Моська-слон• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
та це зрозуміло

я не питаю як вираховуються аліменти

мене цікавить куди вони мають перераховуватися та на які потреби йти.

Ок, батько надсилає 1000. Ми переїздимо та знімаємо ’собачу будку’ за 4 тис.
З тиз 4 тих 2 тис то частка дитини. І половину має сплачувати батько. Так?
Він вам платить 1000 грн, а ви хочете знімайте собачу будку, хочете - живіть на вокзалі, хочете - знімайте пентхаус
Все знаю від і до• 14 января 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
На батька? Коли вам виповнилося 18?
Я подавала на колишнього чоловіка, від імені доньки, звісно ж, але всі документи готувала адвокат та вона ж була присутня на засіданнях суду. А я оплатила послуги адвоката.
Лукава_Кiшка• 14 января 2024
Використовуватись алімента мають на дитину,але це не означає що на солодощі та одяг,це і житло і комунальні послуги і харчування.
Колись в мого чоловіка була суперечка з дружиною,де вона вказувала що карточка в дитини,вона ті гроші не бере,що син їх витрачає на себе.На що адвокат її сказав,що в силу свого віку(дитині 14 років),він не може адекватно тратити ці гроші,він може собі купити алкоголь,тютюн або програти ці гроші,чи прогуляти.
Тому їдете до виконавчої служби та говорить,що гроші ви не отримуєте,а то що він скидає дитині на карту,то він скидає як кишенкові.В виконавчої служби є реквізити картки куди мають,заходити кошти, ви данні реквізити не змінювали,а кошти вже деякий час туди не заходять.І все,ваш чоловік боржник.
Укр_жіночка• 14 января 2024
Я б такого розумного відправила б до батька жити.