Бавовна• 13 января 2024
Маю питання стосовно аліментів
Дівчатка, буль ласка, допоможіть розібратися
Аліменти сплачує один з батьків іншому на утримання дитини, так?
Чи саме дитині?
Маю дитину 15 років. Він зробив собі карту монобанку, батько надсилає туди гроші. Я нічого не бачу, ані транзакцій, ані сум.
Син каже що то гроші його і вирішувати як їми користатися буде він.
Мене таке не влаштовує, бо житло винаймаємо, комуналка, харчування - все сплачую я.
Хочу знати на 100% на що та куди мають бути сплачені гроші на дитину.
Чи саме дитині?
Бавовна
• 13 января 2024
Ответ дляПросто звязда
Ви на аліменти подавали в суд чи самі між собою усно домовились?
Сами домовилися
Це має суттєте значення?
Бо наразі замислююся подати в суд. Все це мене дістало.
Гарний папа, та пагана мама. Папа для розваг, а я маю сплачувати всі потреби? Ні, так не має бути
Це має суттєте значення?
Клептоманка• 13 января 2024
Ответ дляБавовна
Сами домовилися
Це має суттєте значення?
А нормаль с папой поговорить сказать мол такая фигня.
Бавовна
• 14 января 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Це мають бути ваші гроші, у яких є цільове використання- на дитину
Я це розумію.
Але фактично, як вони нараховуються, на що йдуть, на чию картку та ін.
Бо хочу все знати до того, як подам на оф аліменти,
Подвійна веселка• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
Я це розумію.
Подавайте. З моменту подачі будете отримувати ви
Просто звязда• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
Сами домовилися
Це має суттєте значення?
Має, бо у вас так нема жодних доказів, що він вам взагалі щось дає і що вас щось не влаштовує. Нема рішення суду або іншого письмового документу - ви у програші, чоловік правий. Подавайте до суду.
жар-птица Нюра• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
Сами домовилися
Це має суттєте значення?
ваше питання більше не юридичне, а морально побутове
раз так стоїть питання що то його гроші, значить кажіть що ви будете давати теж рівно таку ж сумму і хай живе потім за свої кошти-сам готує, сам речі купує і за комунальні скидається і на зйом квартири.
Бавовна
• 14 января 2024
Ответ дляКлептоманка
Ні, неможливо.
Да й сама сітуація - папа навмисно все це робить. Бо дитина хворіє - лікі, лікарі - все це я. Іжа, транспорт, житло - все це я.
Кажу дитині - ну ок, інет сплачуєш ти, бо то твої потреби. Ні, він не згодний. І вважає як він живе зі мною, то все маю сплачувати я.
Офігєнно
Подвійна веселка• 14 января 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Ви ж розумієте, що то все не варте і 10 хвилин уваги підлітка.
Цього ж не буде
Коник-стрибунець• 14 января 2024
Аліменти - кошти на утримання дитини.
Всі історії з переказами на картки дітям - це окрема історія.
Мій колишній сплачує офіційно через виконавчу минімальні аліменти на мій рах.
Дітям на картки - то вже вони самі домовляються, витрачають. Я не лізу.
Але, саме аліменти - однозначно на ваш рахунок.
Все знаю від і до• 14 января 2024
Автор, в исполнительном листе пишут маму, как получателя алиментов.
Клептоманка• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
Ні, неможливо.
Офігєнно
Отключите интернет продукты не покупать.. не кормить!!
kharkovchanka• 14 января 2024
подавайте на аліменти і на тому все. хоче - нехай крім аліментів ще й сину напряму гроші кидає. але аліменти він винен вам.
Просто звязда• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
Ні, неможливо.
Офігєнно
Ну то роздрукуйте дитинці його права та обов´язки, а також права та обов´язки батьків, хай вивчить. Не подобається - може переїхати до батька або поскаржитись до соцслужби.
Бавовна
• 14 января 2024
Ответ дляПодвійна веселка
На свою карту?
Ок, дякую.
Як мені дізнатися на що я маю витрачати ці гроші?
Приклад - в мене спочатку сплата житла та ком послуг, потім відкласти на форс-мажор (хвороби, щось зіпсувалося), потім на їжу, а потім все решта - але на це вже не вистачає.
Так от, аліменти мають покривати житло? Хоч і арендар я, а не дитина. А ком послуги?
Ок, дякую.
жар-птица Нюра• 14 января 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Цього ж не буде
чого ж це не буде? за інтернет не платити, на вечерю гречку, новий телефон зі своїх коштів хай купує і т.д.
в цю гру можна грати вдвох раз таке діло
Бавовна
• 14 января 2024
Ответ дляПросто звязда
Так він і не дає.
На моїй карті нічого немає від нього.
Це й є доказ.
А на ’цукерки’ дитині - це ж не аліменти?
На моїй карті нічого немає від нього.
Це й є доказ.
жар-птица Нюра• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
Так він і не дає.
На моїй карті нічого немає від нього.
Це й є доказ.
На моїй карті нічого немає від нього.
Це й є доказ.
так ви будете сину за інтернет платити чи ні?
Коник-стрибунець• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
На свою карту?
Ок, дякую.
Глибоко копаєте.
Ніхто не буде перевіряти як ви витрачаєте.
Хіба би вже не знати він в опіку звернувся чи куди, щоб хтось перевіряв, але це з серії страшилок, ніхто таким не займається.
Просто звязда• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
На свою карту?
Ок, дякую.
У дитини просто має бути все необхідне, воно ж у вас є? От і все, а куди пішла кожна гривня саме з аліментів не перевіряється.
Подвійна веселка• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
На свою карту?
Ок, дякую.
Ви зобов´язані утримувати дитину, створювати належні умови для життя, навчання, дозвілля.
А вже конкретно що саме входить в ці поняття, то ваша справа.
Ніхто ж не буде перевіряти ваші витрати до копійки
Бавовна
• 14 января 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Так і сказала.
Зніми всі речі, які купила я. Не торкайся мого нічого. Ні світло, ні інет - це все сплачено мною.
Ні, так нікого не влаштовує
Я розумію, що колишній це навмисно робить. А дитині так краще. Не розуміють обидва, що роблячі гірше мені, роблять гірше собі.
Ні, так нікого не влаштовує
kharkovchanka• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
На свою карту?
Ок, дякую.
ви не повинні перед колишнім чоловіком звітувати, куди ви витрачаєте аліменти. якщо щось не сподобається йому - нехай подає позов до суду.
Без QR коду• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
Так він і не дає.
На моїй карті нічого немає від нього.
Це й є доказ.
На моїй карті нічого немає від нього.
Це й є доказ.
То, что он кидает сыну это на всяческие ’хотелки’! Хочет-пусть и дальше кидает, а Вам должен алименты конкретно на питание+одежда. А это уже не мало!
Просто звязда• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
Так він і не дає.
На моїй карті нічого немає від нього.
Це й є доказ.
На моїй карті нічого немає від нього.
Це й є доказ.
Доказ - це коли у вас рішення суду із призначеними аліментами чи інший підписаний документ із сумою, а грошей вам не переводять. А так доказів нема, ви нічого офіційно в нього не посили, а як ви там домовились не довести.
Все знаю від і до• 14 января 2024
Ответ дляПросто звязда
Я, Тим не менш, забирала чеки про всяк випадок.
Бавовна
• 14 января 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Цього ж не буде
Ну чому? Я пояснюю, що менше трьох років і все - він сам себе утримує.
І то вже не мої проблеми як.
І я вправі вчиняти так,як його батько. То ж не потрібно зі мною сваритися, ми одна команда. Але він підліток, а батько на нього так впливає
Але моє рішення зріє. 18 - і я нікому нічого не винна. Все. Крапка.
І то вже не мої проблеми як.
Луноликая Вика• 14 января 2024
До 18 років - гроші вам на утримання дитини, після 18 - дитині, бо вже повнолітній