Тепличная• 14 января 2024
Чи є якісь ризики якщо брати телефон в кредит?
Мій телефон раптово зламався, бачу, що на розетці, алло та інших магазинах знижки на айфон. Також там можна оформити кредит на декілька місяців без відсотків, я усвідомлюю, що в змозі щомісяця виплачувати кредит. Тільки от напружує, що я ніколи нічого не купувала в кредит, боюсь, що є підводні камені про які навіть не здогадуюсь((
Чи знаєте Ви про якісь ризики?
черная мамба• 14 января 2024
Ответ дляЛизочек
Все ’разные взгляды’ очень хорошо шлифует под общий знаменатель жизнь. Вы сможете жить без телефона или холодильника (летом, при наличии семьи) несколько месяцев, пока накопите?
Я три дні жила літом без холодильника, поки привезли новий, це жах.
черная мамба• 14 января 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Я с вами полностью согласна😌
У меня 5 лет назад украли мой телефон, купленный не в кредит. Пришлось брать в рассрочку новый, тьху-тьху 6-й год хожу с ним. Выплатила в первый год и забыла. А есть же рассрочки на 3-6 мес вообще, очень удобно, как по мне 👌🏻
Що за телефон купили, що 6 рік підходить по своїм параметрам. Я свій перший купувала років 6 тому, то це страшне було вже через два роки по параметрам, пам´яті і тд.
черная мамба• 14 января 2024
Ответ дляКашка-маняшка
В оплаті частинами теж) раніше користувалась цією послугою часто, бо віддати всю суму одразу якось було шкода, тож брали розстрочку.
Моя остання покупка в оплату частинами посудомийна машина, наче і не дуже велика сумма, в зразу не могла б заплатити. Так я платила і вона вже мила посуд, а в мене не так болять руки(артрит).
Чумачечая_• 14 января 2024
автор, мы очень часто пользуемся оплатой частями (если вы об этом). Мага-удобная штука
Швабристка• 14 января 2024
Ответ дляТепличная
це типу певна оплата щомісяця чи як?
Беріть оплата частинами без переплат. Ніяких ризиків не має
Швабристка• 14 января 2024
Ответ дляАноним_1858
Ну например украли, разбили, потеряли и тп. А кредит платить прийдется. Я бы взяла тот, на который хватает денег. Или отложить покупку и собрать нужную сумму. Технику в кредит не беру.
Заплатили всю суму і розбили, вкрали і т.д. в чому різниця?))
Швабристка• 14 января 2024
Ответ дляСамохвалова
Мне хватает денег, но я пользуюсь возможность обновить телефон и платить небольшую сумму дополнительно к той, которую я плачу за мобильную связь.
Этот с нехваткой денег никак не связно. Точно также мы платим машину, которую можно было бы купить сразу, но зачем?
Просто у вас пунктик насчет кредитов.
И Порше вам на полжизни никто не даст, не переживайте)
Просто у вас пунктик насчет кредитов.
Машини не дають в оплату частинами))
Швабристка• 14 января 2024
Ответ дляМама Карло
По кредиту ты отдашь больше 30 тыс.
Ні, рівно стільки само. Бо це не кредит
Бутерброд з ікрою• 14 января 2024
Ответ дляАноним_1858
А я наоборот, все время беру в рассрочку на 20-24 месяца, при этом у меня всегда есть на карте (не в заначке) нужная на покупку сумма. Но мне больше нравится платить 1-2 в месяц, чем сразу отдать нужную сумму.
Кашка-маняшка• 14 января 2024
Ответ длячерная мамба
Так, це справді зручно. Ми так купували ПК, кондиціонер, плиту і телефони. Без жодних переплат, якщо ці товари не акційні.
Мастер Пис• 14 января 2024
Ответ дляАноним_1858
Кому как. Лучше жить по средствам. Мое мнение. Но есть и те, которые берут новый айфон за 100к.в кредиты. Ну такое
І в чому проблема? Чоловік взяв за 60 тисяч, на 3, чи 4 місяці, вже 3 місяці користується.
А вот недавно• 14 января 2024
Я беру в оплату частинами.
Но эта функция у меня есть только в моно банке.
Инфотуфелька• 14 января 2024
Ответ длячерная мамба
Айфон 8+. Але вже хочу міняти. Хоча все працює, але хочеться кращого і памʼяті більше. А андроїди коли були, 2-3 роки і починали сильного глючити завжди
Неначасі• 14 января 2024
Ответ дляТепличная
це типу певна оплата щомісяця чи як?
Оплата частинами це супер. Оформляється на кредитну картку і списується оплата навіть з кредитних коштів з невеликим відсотком.
КАПСЛОЧНИЦА• 14 января 2024
От для чого вам айфон в кредит?! Для чого? Ще й під час війни? В шоці завжди від таких людей. Ну зламався ваш старий телефон, нема вільних коштів - то купіть собі щось нормальне недороге. В мене зараз телефон Poco M5, на Розетці він зараз 5000 гривень. Супер задоволена ним, все літає, в Геншин Імпакт граю на ньому (це дуже ресурсоємка гра), батарея тримає два дні. При тому що в мене зарплата 60 тисяч і я собі можу дозволити той айфон, але сенсу в цьому, крім понтів? Як можна на таке витрачати навіть не те що останні гроші, а гроші, яких у вас навіть нема? А як завтра, боже збави, в вас вікна повилітають від прильоту? Будете сидіти без вікон взимку, зате з кредитним айфоном. Що в голові у людей...
Самохвалова• 14 января 2024
Ответ дляШвабристка
Машини не дають в оплату частинами))
Где вы прочитали про оплату частями за машину?
Швабристка• 14 января 2024
Ответ дляСамохвалова
А навіщо брати кредит на покупку телефону якщо існує оплата частмнамт без переплат?. Просто цікаво
Ms. Dolly• 14 января 2024
Ответ дляШвабристка
Машини не дають в оплату частинами))
Кто вам такое сказал? Я брала с условием оплаты частями. Если за год выплачиваю всю стоимость, то никаких переплат. Если не выплачиваю,тогда начинают считать проценты. Я выплатила за год, ничего не переплатив,кроме КАСКО разумеется