Луноходик_Ик• 14 января 2024

Після операції

Просто важко, боляче. Хочу виговоритися хоть тут. 4 день адских мук не витримую а ще очікування саме важче результатів біопсії чи бронхогенне чи онкогенне
автор Луноходик_Ик • 14 января 2024
Ще ця трубка з спини вже так наболіла не можу

Тарабарщина• 14 января 2024
Тримайтеся, дуже співчуваю вам. На жаль, іноді операція - єдиний метод лікування.
Мені теж незабаром операцію будуть робити, з важким у більшості людей процесом відновлення - ніяк не можу морально налаштуватися.
автор Луноходик_Ик • 14 января 2024
Ответ дляТарабарщина
Так це дійсно важко. Багато перед цим всим виплакала
Тарабарщина• 14 января 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Я розумію, зараз вам ці слова підтримки ніяк, на жаль, не допоможуть. Але все одно потроху організм буде відновлюватися і буде ставати легше. Вас взагалі від болю нічого не відволікає? Маю на увазі, може, якийсь фільм подивитися чи книгу почитати. Вибачте за такі банальності. Коли сам болю не відчуваєш, важко дуже зрозуміти, наскільки погано людині, у якої щось дуже болить.
ЛюбимаЯНЬ• 14 января 2024
Тримайтеся, ви вже частину цього пережили. Так, дуже важко Вам, але треба вірити в краще! Ви молодець, що зробили цей крок до покращення життя.
автор Луноходик_Ик • 14 января 2024
Є надія що зможу хоть тепер на антибіотиках так не жити як останні пів року. Але все одно проблема лишається потім покаже на скільки дискомфорт життя буде(
Диверсификация• 14 января 2024
Держитесь и верьте в лучшее
Лялька в колисці• 14 января 2024
З лікарем говорили про біль? Хай вам випишуть знеболювальне
Vlada-Maria• 14 января 2024
Чому не попросити знеболювання? Біль вимотує і ослаблення організм, а Вам вони потрібні для відновлення після операції.
Важко, але настроюйте себе на те, що назад дороги нема, тому треба викарабкуватись вперед.

Медсестричка• 14 января 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Бажаю вам скоріше видужати, хай аналізи будуть чудові
Vlada-Maria• 14 января 2024
Розумію Вас, як згадаю місяць щоденних перев´язок, то й досі ниє і сіпає в місці дренажу((( Виздоровлюйте
175см55кг19лет (она)• 14 января 2024
Удачі Вам і всього найкращого!
Секретница• 14 января 2024
У меня была реанимация, и 6 недель в больнице, адских недель. Что могу сказать-банально, все проходит, пройдет и это, станет прошлым. У Вас операция- уже прошлое. Настоящее оно сейчас, каждую секунду. И если брать глобально, когда то все умрем, никто ещё не жил вечно. И вся жизнь состоит только из сегодня и прошлого. Прошлое не изменить никак, поэтому оно не стоит внимания, а вот с тем что сейчас, есть смысл прожить следующие минуты лучше, правду говорят, лучше фильм включите посмотрите, не терзаться не получится, но надо чем то заполнить внимание. И ровно год назад я 10 дней тоже ждала результат , гистероскопии.
автор Луноходик_Ик • 14 января 2024
Знеболююче хочу чи не хочу йшла колоти бо нестерпно а це ось зняли тільки що дренаж бо пройшло 1,5 години від знеболюючого а схватило серце