Сливочная пенка• 14 января 2024
Вагітність і коментарі родичів
Якщо вагітна невістка робить щось, що на думку свекрів може нашкодити майбутній дитині (ну, скажімо, вживає їжу з макдональдсу) - як вважаєте, мають вони моральне право виказати свою думку, чи це буде порушенням чужих особистих кордонів? Як би самі вчинили?
успокойте_Меня• 14 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я бы варежку раскрыла. Хоть что мне тут высказывайте
я тоже,если это невестка или дочь,по крайней мере при мне пусть прячется
палка-копалка• 14 января 2024
Ответ дляСливочная пенка
Ок, загальну тенденцію зрозуміла. А якщо підвищити ставки? Якщо вагітна жінка палить чи вживає алкоголь - в такому разі несхвальні коментарі прийнятні?
В такому випадку народжувати не можна.
палка-копалка• 14 января 2024
Ответ дляКнопкотиць
До речі, недавно взнала що часте вживання дієтичної коли під час вагітності провокує аутизм у дитини
😂😂😂😂😂😂😂
Сливочная пенка
• 14 января 2024
Ответ дляпалка-копалка
В такому випадку народжувати не можна.
Що значить не можна? Думаєте, вона запитуватиме чужої думки?
палка-копалка• 14 января 2024
Ответ дляСливочная пенка
Думаю, що гарної матері з неї не буде, бо вона вже не дбає про здоровʼя дитини
Г@Л@В@ломка• 14 января 2024
Ответ дляСливочная пенка
Звичайно ні, але й не приховує, тож це стає відомо
А що шкідливого у Макдональдсі ?
Десь так, але...• 14 января 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А що шкідливого у Макдональдсі ?
Та забудьте про Макдональдс, Автор уже сигареты и алкоголь принесла. На следующей странице будет кокс или соли)
Кнопкотиць• 14 января 2024
Ответ дляпалка-копалка
😂😂😂😂😂😂😂
А що смішного? Це нове дослідження, 2023 року проведене Техаським університетом. Поки що є підозри, про вплив аспартаму на розвиток плода, дослідження ще проводяться. Почитайте. І смійтеся далі...
Гжегож Бженчишчикевич• 14 января 2024
Ответ дляСливочная пенка
Так может проще не выкладывать в соцсети всё что она делает, тем более если родственники за этим следят. Тогда и проблем не будет.
Г@Л@В@ломка• 14 января 2024
Ответ дляСливочная пенка
Ну, це вже злочин проти дитини !
палка-копалка• 14 января 2024
Ответ дляКнопкотиць
Пишіть ще 😂😂😂😂
В ссср коли не було. Ви знаєте скільки було аутистів в ті часи,
Кнопкотиць• 14 января 2024
Ответ дляпалка-копалка
Пишіть ще 😂😂😂😂
Ви дивна. Це єдина причина по вашому? Може бути однією з. Ну й аргументи блін
Сливочная пенка
• 14 января 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А що шкідливого у Макдональдсі ?
Не має значення, бо це просто гіпотетична ситуація. Замініть на щось, що сама вважаєте шкідливим і таким, що погано скажеться на дитині.
nabludatel• 14 января 2024
Ответ дляСливочная пенка
А ваш синочка святий?
З ким вона алкоголь вживає?
Десь так, але...• 14 января 2024
Ответ дляКнопкотиць
Если бы Вы читали чуть глубже первых абзацев, то знали бы, что речь не о Коле 0, а об приёме аспартама в целом. Уже давно собрана доказательная база, что искусственные сазарозаменители провоцируют много заболеваний. И ими напичкано очень много продуктов. Беременная хлебушек съест да йогуртом запьёт, а там конская доза аспартама. Так что, не в Кола 0 проблема.
nabludatel• 14 января 2024
Ответ дляКнопкотиць
Аутизм- це генетика.
Як кола може вплинути на це?
палка-копалка• 14 января 2024
Ответ дляКнопкотиць
Так так
Не можна волосся обрізати при вагітності, в то дитина без кінцівок буде
Простоваля• 14 января 2024
Завжди дуже важлива подача цієї поради.
Якщо вона не повчально-категорична, то вважаю, що майбутні родичі мають право на те, щоб спитати, чи усвідомлено мама вживає те чи інше.
Врешті решт це означає лише одне - майбутнім родичам вже не байдуже на цю дитину.
Не бачу нічого страшного пояснити мамі чи свекрусі, що їжа з мака загрози не несе.
Г@Л@В@ломка• 14 января 2024
Ответ дляСливочная пенка
Якщо це невістка, то треба говорити з сином !
Він також відповідальний за майбутню дитину, бо він вибрав таку маму для неї.
Нехай впливає ! Родичи не мають права повчати чужу людину, а от сина мають.
Томатико• 14 января 2024
Ответ дляСливочная пенка
Дивно рівняти їжу з Макдональдсу та алкоголь
Кнопкотиць• 14 января 2024
Ответ дляпалка-копалка
Так так
Я вам про дослідження вчених а ви мені про прикмети. Ну ок, якщо вам так зручніше, по великому рахунку всім плювати.
Сливочная пенка
• 14 января 2024
Ответ дляТоматико
Не дивно, бо тема не про конкретну історію, а про наявність/відсутність морального права виказувати свою думку, якщо віриш, що це на благо.
Є люди, які й досі вірять, що стригтися під час вагітності - це шкода дитині. Байдуже, так це насправді, чи ні, вони вірять, що мають тут рацію.
кураГАЛЯ• 14 января 2024
Ответ дляСливочная пенка
Пусть сын с ней разбирается. Если ему нормально беременная жена алкашка, то чего я буду к ним лезть. Она всё равно слушать не будет.
Томатико• 14 января 2024
Ответ дляСливочная пенка
В такому разі ви не вмієте підбирати приклади для питання, яке хочете задати. Цікаво, скільки вам років.
Сливочная пенка
• 14 января 2024
Ответ дляТоматико
А ви явно ейджист, якщо вірите, що вік має значення).
ПешитеБесАшипок• 14 января 2024
Ответ дляСливочная пенка
Автор, найшли де спитати. Амбіції і пиха перевищать все і відповіді будуть такі, що й вище. Що тільки підтверджують теми, де всі ті самі жінки вважають за можливе дєлать замічанія і висказивать мнєніє усім підряд.
Смячиком• 14 января 2024
Ответ дляпалка-копалка
А вагітна жінка повинна щодня класти на стіл звіт про те, що вона їла, чи як?
Як вона завагітніла її тіло належить свекрам бо їм видніше
Смячиком• 14 января 2024
Ответ дляТелепузик
Живе,як сама правильно рахує і поменше триндить
Вважає
Смячиком• 14 января 2024
Ответ дляСливочная пенка
Так як іи написвли - све3ри все ще йдуть ви зрозуміли куди
Вони вже своїх дітей виносили
Щось я сумніваюсь що та жінка така вже антисоціальна що прямо убухкється чи укурюється
Вони вже своїх дітей виносили