Life is Beautiful• 14 января 2024

Чому мене звинувачують?

Я можу відповідати за стан здоров´я та тривалість життя іншої людини?
БальзаковскийВозраст• 14 января 2024
?
фафелька• 14 января 2024
Ви ніяк не змиритесь, що мама старенька, невдячна і кращою за характером вже не стане?
автор Life is Beautiful • 14 января 2024
Ответ дляфафелька
Мені тут звинувачують, що вона хворіє через мене.
Леска• 14 января 2024
Відповідати ні , але впливати так. Наприклад вбити, побити когось.
Ответ дляЛеска
Нічого не зрозуміла
Julieta78• 14 января 2024
А вы свои темы сами закрываете?
Или уже и админов достали, что они не дают вам развернуться уже?
Леска• 14 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Не знаю всієї вашої історії, але може бути що так
Julieta78• 14 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Дайте скрин звинувачення.
Ответ дляJulieta78
А вы свои темы сами закрываете?
Сама, а що?
Ответ дляJulieta78
Дайте скрин звинувачення.
В кожній темі!
Julieta78• 14 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
В кожній темі!
Скрин
Contento• 14 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Если вы выносите мозг маме также как и всему форуму, то всё может быть. Вам не надоело ныть и жаловаться тут ? Ну позвоните вы уже нагорячую линию. Есть бесплатная психологическая помощь, пожалуйтесь им. Там хоть психологи сидят.
фафелька• 14 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
А ви самі як вважаєте? І чому думка анонімів для вас така важлива?
Ответ дляфафелька
Тому що це відношення суспільства до мене(
Lv1107• 14 января 2024
Звичайно ви відповідаєте за стан здоров’я мами. Ви можете лікувати її, а можете забити. Можете шукати лікарів, купувати ліки, а можете просто нічого не робити. І за стан здоров’я дітей теж відповідаєте.
Ночка_темная• 14 января 2024
Вже лише назву теми прочитала і подумала що це ви, заходжу - і точно. Зверніться до психолога чи психіатра, це буде ефективніше. Надумуєте собі незрозуміло що і звертаєтеся щоб вам пояснили якісь видумані вами звинувачення.Ваша мама ваше діло, ніхто не створює тут тем про вашу маму крім вас.
фафелька• 14 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Вам потрібна допомога психотерапевта.
Nathalie27• 14 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Тут багато ментально-нестабільних коментаторів. Не звертайте уваги
Annichka• 14 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Не пишіть тут, не читайте. Вас силоміць змушують викладати особисту інформацію? Ви доросла людина, робіть, що можете/хочете з огляду на власні переконання, а не на анонімне ’суспільство ’. У вас в реальному житті є якесь спілкування?
Lv1107• 14 января 2024
Автор, чому у вас така залежність від форума?
Юлия_Юлия-2175• 14 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
В 84 чи 87 не кожен здатен адекватно оцінювати ситуацію і нести відповідальність за свої вчинки, тому цю відповідальність повинні нести молодші члени родини чи доглядальниці. Це як у випадку з дітьми - уявіть якщо дозволити дитині не лікуватися, бо вона не хоче, їсти те, що хоче і пхати пальці в розетку. Так і з людьми похилого віку.
Знаю про що пишу, я про свою 90річну лежачу бабусю вам вже неодноразово в коментарях писала. Так от її власні діти тривалістю її життя не переймалися, а невістка буквально виходила в 89 після інсульту - лікувала і годувала з ложечки. Якби не робила цього, може б і не вижила, син з дочкою вважали, що то ’вже все’.
А загалом ми тут не суд і не присяжні, а в вас якась нездорова зацикленість і думки, що всіх хвилює ваша персона. І очікуєте ствердження, що з вас тут знімуть відповідальність.
А ще знаю приклад маминого знайомого - він свою маму з деменцією прив´язує, щоб нагодувати, бо вона їсти не хоче. І камери встановив в квартирі, бо тікає. А міг би не перейматися тривалістю її життя і не брати на себе відповідальність, то вона б або з голоду вже померла, або вешталася б вулицею.
Annichka• 14 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Заведіть новий акк і пишіть про те, яка ви турботлива, уважна, всі умови і кращі лікарі. Насолоджуйтесь схваленням.
Відношення тут формується виключно з інформації, яку ви надаєте самі. Як і в реальності. Повірте, якщо ви перестанете писати, вас через тиждень ніхто й не пам´ятатиме. Насправді всім байдуже.
Julieta78• 14 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Не к вам, а исключительно к той информации, которую вы о себе подаёте.
Ответ дляLv1107
Їй 88 років вже, її не можна вилікувати( Те, що вона хвора, моя вина?
Ответ дляAnnichka
Майже нема спілкування.
Ответ дляAnnichka
Це не правда буде.
Lv1107• 14 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Не вилікувати, а лікувати. Якщо людині 88 років, то непотрібно її лікувати? Залишити просто так і чекати поки сама помре?
Lv1107• 14 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Якщо у людини рак, то теж не потрібно лікувати? Адже це не виліковне. Нехай скоріше людина помре? У мого чоловіка був рак. Я ж не винна, що він захворів. То не потрібно було лікувати?
Lv1107• 14 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Майже нема спілкування.
У вас є, як мінімум, чоловік та 2 дітей. Ви з ними не спілкуєтеся?
Басина• 14 января 2024
Ответ дляLv1107
Вона живе окремо від них