всегдаДаДа• 14 января 2024

Бокс у Полтаві для дорослих?

Дівчата, може хто порекомендує хороші секції де добряче ганяють на тренуваннях? Шукаю для себе, наче секції є, але хочеться до нормального тренера.
Хто займається боксом, як вам краще займатись, в групових чи індивідуальних заняттях?
Дякую_аж_підскакую• 14 января 2024
Я на групповых, но индивидуально тоже хотела бы. Чтобы поставили технику
Маю натхнення• 14 января 2024
Лично не знаю, но по отзывам хвалят-на САДы1, в 14тиэтажке спортзал за АТБ-там тренер. ну и Спартак.