Бабця в мештах• 14 января 2024
Що робити зі своєю дочкою
Їй 20 років, вчиться на 4 курсі і нічого не досягла, працює контент-менеджером і заробляє копійки. Тому я мушу її утримувати. А ще постійно жаліється на депресії, соромно за неї тому що у моєї подруги є донька, яка в 20 років вже відкрила власний салон краси, у іншої - донька працює графічним дизайнером і теж непогано заробляє. А моя мало того що не збирається працювати по спеціальності яка здобула в університеті , так ще й хоче на курси веб дизайнера. Я їй пояснюю що там велика конкуренція, і вона така що до всього одразу інтерес втрачає. Ну от що мені робити з нею?
Печальки.нет• 14 января 2024
Ответ дляБалаболка
У меня сосед открыл кофейню имея 1000 у.е
не умничайте)))
Кофейня і цирульня то різні затрати. Ви ж начали умнічать з салону краси, а тут такий откат. З чого би це?
ПуГоФФка• 14 января 2024
Ви звісно дуже жахлива мати, ви не дали дитині елементарного підтримки і любові у всіх починаннях, а одразу засуджуєте. Чому вам не важливо чим хоче вона особисто займатись, що їй цікаво? Ви вже вирішили все за неї, може вона не хоче бути тим дипломатом, великі гроші як раз заробляються саме за покликанням . Ви просто затравили доньку, жаль її
40каградусная• 14 января 2024
Ответ дляБабця в мештах
Я хочу для неї якнайкраще
Ви її принижуєте порівнянням з іншими. Ви їй внушаєте що вона нікчема, ледача, що кидає все що починає. Так не можна. Відкрив вам секрет, деякі в 35 заробляють 8 тис. Багато дітей не працюють взагалі Поки вчаться у ВНЗ. Тож у вашої дитини вже є досягнення, а ви замість похвали її принижуєте. Щодо роботи - це може бути сфера Айті (менеджер із знанням мови), компанії, що роблять закупки у ЄС і США (медичні, стоматологічні...). Міжнародні компанії. Щось в цьому направлені розглядайте.
Печальки.нет• 14 января 2024
Ответ дляБалаболка
И свой бизнес это заколки продавать в переходе, тоже меньше 4 тысяч у.е нужно
Ох, ти ж моя пусічка. Начала з салону краси, а тут скоро дойдемо до пиріжків на базарі.
Балаболка• 14 января 2024
Ответ дляПечальки.нет
Снять помещение в месяц это 20 тысяч,к примеру ,на олкс. купить б.у мебель, оплатить коммунальные. Что вы там насчитали на десятки тысяч?)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 14 января 2024
выдайте ее замуж и забудьте про нее ибо из вас прям прет любовь к ребенку.
Голубая фишка• 14 января 2024
Ответ для40каградусная
І для цього вона своїй дитині каже- ти ледача, ти нічого не досягла у свої аж 20 років, ти гірша за Машу, Сашу, Дашу. Навіщо тобі курси дизайну, ти все одно нічого не доб´єшся в цій сфері. От Маша (дочка подруги) молодь, добилася, а ти не зможеш бо ледача. Якщо ви вважаєте, що це Супер стимул і піклування, то мені шкода ваших дітей.
Ви ні мене ні моїх дітей не трогайте ! Вам ясно ,ні !? Бо ви не знаєте в кого яка доля і п*здіти про дітей не вашого ума діло !
Печальки.нет• 14 января 2024
Ответ дляБалаболка
Удалено администрацией...
nabludatel• 14 января 2024
Ответ дляБабця в мештах
Чоловік теж працював завжди і ніяких депресій не було в наш час, хоча у нього складний характер, він досить агресивний та імпульсивний, легко зривається
Бухає?
Барабан для дорослих• 14 января 2024
Ответ дляБабця в мештах
Я пропоную іти шукати їй роботу по спеціальності за факультетом міжнародних відносин. Вона незнає яку і де
Валютною екскортницею
Балаболка• 14 января 2024
Ответ дляПечальки.нет
Удалено администрацией...
Бабця в мештах
• 14 января 2024
Ответ для40каградусная
Я не принижую її, ніколи такого не казала в очі, просто натякала. Що може потрібно шукати іншу роботу , а у сфері айті у неї немає досвіду, хіба для цього достатньо диплому міжнародних відносин? І як називаються ці фахівці, пораджу доньці
Печальки.нет• 14 января 2024
Ответ дляБалаболка
Удалено администрацией...
Ви свій нік бачили? Претензії не до мене.
Бабця в мештах
• 14 января 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я їй кажу що заміж тобі потрібно, її не цікавить це, вона каже що хоче розвиватись і знайти роботу а не сидіти в чоловіка на шиї
Я-ваш шанс• 14 января 2024
Ответ дляБабця в мештах
Ні але це хоч робота стабільна та престижна, мій чоловік не дипломат і не депутат
А кто ?
Inno4ka-ya• 14 января 2024
Ответ дляSo_so
Та я ж не пью совсем, но на календарь надо таки смотреть)
Тю. Я а прошлом году забыла, сколько мне лет, 40 или 41, а тут какой-то день перепутать
40каградусная• 14 января 2024
Ответ дляГолубая фишка
А яка доля дозволяє матері принижувати і знецінювати свою дитину? Вам краще не приймати участь у подібних темах, нерви берегти.
Я-ваш шанс• 14 января 2024
Ответ дляБабця в мештах
А ви який факультет закінчили? У вас багато перспектив?
А вы какой ?
Бабця в мештах
• 14 января 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
А вы какой ?
У мене немає вищої освіти
Я-ваш шанс• 14 января 2024
Ответ дляvikohka
не имеет права не содержать до окончания учебы.
До 23 лет и если учеба на дневном отделении .
Залатавая• 14 января 2024
Автор, ви якась дивна якщо чесно. Ваша донька і так молодець що в свої роки вже працює і має 8 тисяч. Поєднувати роботу і навчання дуже важко. Зазвичай в 20 років студентів ще утримують батьки. Коли я була студенткою то ніхто з моїх одногрупників не працював до 22-23 років. Працювали лише хто був з бідних сімей, кому батьки не могли допомогти. І зараз в моєму оточенні всі знайомі які мають дітей студентів повністю їх забезпечують.
Я коли внавчалася працювала паралельно з навчанням і дуже підірвала здоров´я бо спала по 3-4 години. Але в мене просто не було виходу, мені не могли допомогти. А мою сестру двоюрідну батьки повністю утримували до 23 років, платили за навчання, і навіть потім допомагали з грошима бо у молодого спеціаліста зарплатня невелика. Зате тепер сестрі 35 років, зараз вона добре заробляє і повністю забезпечує батьків.
Не сваріть свою доньку, а навпаки підтримуйте її.
Або якщо вам так важко її утримувати то скажіть їй хай переведеться на заочне і шукає роботу на повний день.
До речі, я не вірю що донька вашої знайомої сама назбирала гроші на відкриття салону. Скоріше за все їй батьки гроші дали на стартовий капітал.
Напланетянка• 14 января 2024
Ответ дляБабця в мештах
Я знаю скільки потрібно для відкриття салону, і мені відомо що донька подруги сама назбирала грошей, а вони їй тільки трохи допомогли. Але головне що у тої бажання було, не як у моєї
а не цікаво,де молода ’донька подруги’ змогла ,і головне чим- назбирала гарні гроші,щоб відкрити салон?
Борисфенка• 14 января 2024
Ответ дляБабця в мештах
Які данні та здібності там потрібні? Вона не розбирається в IT сфері,
При цьому вона працює контент-менеджером і планує навчатися на курсах веб-дизайну????
Мовчіть, мамо, полощіть зуби ромашкою. Дитина обрала свій шлях і правильно зробила. З факультету міжнародних відносин у неї бодай іноземні мови будуть, це також плюс.
Залатавая• 14 января 2024
Ответ дляНапланетянка
Мені теж дуже цікаво де ’донька подруги’ працювала що свої 20 років що назбирала на відкриття салону.
У мене є одна знайома яка відкрила свій салон у 24 роки, але гроші їй дав батько. Батько багато років їздив за кордон на заробітки.
Бабця в мештах
• 14 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Контент менеджер в ТОВ Розетка, там не важко працювати, просто товар оформляти в таблиці excel
Борисфенка• 14 января 2024
Ответ дляБабця в мештах
А ви очікували, що донька одразу новий Віндовс напише з зарплатнею 100 000 доларів на рік?
Всі з чогось починають. Моліться на свою доньку і не дзявкайте дурні, бо так само піде після міжнародних відносин адміністратором супермаркету, ви точно цього хочете?