Така бойова Я• 2 часа назад
Здала квартиру, не можу заспокоїтися
Здала квартиру знайомим попередніх квартирантів. Але мені дуже не подобається новий квартирант як людина, не можу заспокоїтися, дуже неспокійно на душі. Вже думаю, може відмовити поки вони не встигли переїхати
Единорог_помог• 1 час назад
Ответ дляКинДза
Автор, поздно, договор подписали, думать надо до, а не спешить
Чем вы читаете ?
Даха-сваха• 1 час назад
Автор - вы как какой-то колхоз. Сдача жилья - это бизнес. Вы может тоже не нравитесь врачу или продавцу например, но платите деньги и получаете товар/услугу.
Даха-сваха• 1 час назад
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
мені наш теж огидний ,але квартира в порядку і тільки втомлює спілкування з ним ,прям бісить мене .Подовжувати термін не буду ,але і виганяти звісно теж
яке спілкування? Зачем?
ХтоЯкщоНеЯ• 1 час назад
Ответ дляДаха-сваха
яке спілкування? Зачем?
це треба в нього запитати )))він за один місяць мізки виніс більше ніж попередній хлопець за 1.5 року ,жодного разу ініціатором розмови я не була .Просто пише годинами
Сегодня не целуюсь• 13 минут назад
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
А про шо пише? Про стан квартири чи просто о природі-погоді?