Бабулька• Изменено 14 января 2024
Скребок для прибирання
Дивлюся іноді відео жінки, яка прибирає в дуже брудних домах. Вона часто використовує скребок для відчищення бруду.
Хтось може знає що це за скребок для прибирання?
Мені треба відчистити фартух біля плити на зйомній квартирі. Він зроблений з товстої плівки і металевою щіткою я його пошкрябаю. Шукаю щось на кшталт скребка.
Бабулька
• 14 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Як для авто теж підійде
Для авто - це той, що для прибирання снігу і льоду?
100%• 14 января 2024
Я брала на Алі, дуже класний, не знаю як без нього раніше жила. Брала зразу с заміною лез, чудово, що він і лезо має і пластикове лезо
Бабулька
• 14 января 2024
Ответ для100%
О, дякую