Рву и мечу• Изменено 14 января 2024

Собівартість - 5 літрової каструлі супу. 300 грн. Це бюджетно?

для трьох на 2 дні
2 пакети заморожених овочів суміш ’Весняна’ Рудь: капуста цвітна, брюссельська, квасоля стручкова, горошок
2 картоплини
пів стакана кіноа
1 цибулина
жменя кукурудзи цукрової
І це смачно.
Цветов Мне срочно• 14 января 2024
Ответ дляNatalia505
Її як мінімум хвилин 15-20 треба варити.))
Ну автор пишет же, что довела до кипения и выключила))))). А киноа тоже сварилось, интересно?

автор Рву и мечу • 14 января 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
А картошка? Тоже закипела и выключили? Или вы отдельно все сварили, а потом соединили?
картошка і кіноа зварилися, окремо на сковорідці карамелізується цибуля і кидаться куркума до готовності, а потім додаються овочі, виключили і зелень..
палка-копалка• 14 января 2024
Ответ дляNatalia505
Заморожені і переварені, користі як від моркви з цибулею, те саме.
Від заморожених і переварених користі меньше, ніж від свіжих. Але все одно то овочі. Доречі, треба купити суміш.
Начальник Анонимов• 14 января 2024
Ответ дляРву и мечу
виникло питання в колі сім’ї, тому і запитала
виникло, пiдозрюю так: ’ А чи не дешевше нам з м´ясом їсти суп?’
БолеИменее• 14 января 2024
Ответ дляРву и мечу
вже тільки-но з’їли, нема що показувати, написала що там було. Вважаю,що це дешево, але цікава думка загалом господинь
це дуже дорого для супу
Пупуговка• 14 января 2024
Ответ дляNatalia505
Её в супе никто не нашёл, поэтому все равно.
автор Рву и мечу • 14 января 2024
Ответ дляNatalia505
Але ж ви до кіпіння їх довели? До того вони були заморожені. Користь умовна. Я наприклад овочі перед заморозкою ще бланширую, не знаю як виробництво їх готує. Чи вони повністю сирі?
вони повністю сирі, щвидкозаморожені, але подрібнені
Natalia505• 14 января 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Воно теоретично може дойти, після кипіння але має бути герметично закрите і постояти. Я зависла якось на корейцях,як вони готують, все якесь напів сире.
БолеИменее• 14 января 2024
Ответ дляРву и мечу
ні, малувато, 3 людини , ще й бабі з дідом дали 1 літр
мені їх шкода)))

Первая ласточка инфляции• 14 января 2024
Лучше б отдельно киноа сварили и овощи пожарили. Вкуснее б было.
палка-копалка• 14 января 2024
Класний рецепт, та легко! Спасибі, автор, спробую ваш овочевий супчик! Овочі взимку- те що треба організму.
автор Рву и мечу • 14 января 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
картошка подібнена вариться до 25 хв, кіноа -15-20
автор Рву и мечу • 14 января 2024
Ответ дляпалка-копалка
мова про свіжі не йде у січні, свіжі літом в супі
Natalia505• 14 января 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
В моїх виникло б запитання- може просто курку запекти, ми з гірчицею з´їмо.))
автор Рву и мечу • 14 января 2024
Ответ дляпалка-копалка
Так , прочитайте всі мої відповіді і зіставте рецепт, суп , дійсно смачний і ситний і швидко готується
Играю у края• 14 января 2024
Ответ дляРву и мечу
це дорогий суп чи дешевий?
Це хрючево,а не суп
Играю у края• 14 января 2024
Ответ дляВообще не факт
Заморожені та пакетовані суміші завжди дорогі
Це ж не кілограмами, а на суп кількасот грам. 400 грам такої суміші 90 гривень
Ого.в мелмарті на тому тижні брала - 54грн упаковка 400г
Играю у края• 14 января 2024
Ответ дляРву и мечу
Якби я бабі принесла такого супу,вона б мене послала на кіноа)
Natalia505• 14 января 2024
Автор, в мене риба. Будь яка смачна-тушкована, смажена і котлети,мойва, карасі і солона червона, консерва зі скумбрії і просто тюлька або оселедець з картоплею в мундирах, то моя їжа. Супи я майже не їм. Але дякую, що поділились.

Бойова• 14 января 2024
Ответ дляМиззери
Я сегодня варила вот буквально и часто варю но добавляю мясо и сливки тогда вкусно
Ну это уже кому как нравится. Я мясо в супах не очень люблю, мне лучше отдельно гриль или запеченное. Еще кокосовые сливки в такой суп очень вкусно. Пару раз в кафе ела, теперь дома тоже варю.
Маю декілька думок• 14 января 2024
Ответ дляБася Фельдман
Так суп то пустой совершенно..
Две картофелины на 5 литров
пей вода, ещь вода- с--ть не будешь никогда))
сори
Сиамская сороконожка• 14 января 2024
Це точно їжа для людей?
Бойова• 14 января 2024
Ответ дляLediBlac
Ну наверное ’пол стакана киноа’ придают вареву аристократический вкус и лакшери аромат .
Непонятно зачем издевка? Вы никогда не ели киноа? Хорошая полезная цельная крупа, кто на ПП ее знают и любят. И в качестве гарнира, и в салатах, и в первых блюдах.
автор Рву и мечу • 14 января 2024
Ответ дляNatalia505
на то ми і порадниці, щоб обмінюватися рецептами один з одним і думками
Бойова• 14 января 2024
Ответ дляNatalia505
Сырыми морозятся с помощью шоковой заморозки.
Сусідка зверху• 14 января 2024
На такое количество людей норм
Но я бы варила на бульоне и добавила бы сливки или плавленный сырок
БлинчикБезСметанки• 14 января 2024
Таке не готую. Не рахую бюджет каструлі першої страви. Смачно? Ну і прекрасно.
Кукарикуууууу• 14 января 2024
Ответ дляРву и мечу
Я вже це зрозуміла, дякую.
Проте суп, справді смачний , цибуля карамелізується, як на цибуляний суп по французькій технології, додається куркума та прованські трави і свіжий кріп. Виходить дуже запашний.
но по факту это вода с травами и чуток овощей совсем. на таком супе хорошо худеть, но как правильно написали выше, уже через 20 минут захочется есть, он совсем не сытный
Играю у края• 14 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
сори
Говорил товарищ Райкин
Пупуговка• 14 января 2024
Ответ дляРву и мечу
густину, ситність і користь
Сытность 100 г киноа на 5 л воды? Калорийность вашего супа на порцию 0,5 л примерно 130 ккал, это суп для похудения, а не семью кормить.