західний_діалект• 14 января 2024
Кохання з першого погляду
У Вас закохувались з першого погляду ? Чи можливо Ви закохувались?
Тільки не про гроші• 14 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Божечки, какой доктор?)
самый самый... правда стареет зараза
Кому там слова не давали• 14 января 2024
Я закохалась. Думала, що на все життя. Разом вже 15 років, але щасливою була років 4, потім діти маленькі. Живемо, як кіт із собакою. А тоді думала, що це казка просто. Дурна була
Сама не знаю• 14 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
самый самый... правда стареет зараза
Гинеколог? Самый самый?
Тільки не про гроші• 14 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Гинеколог? Самый самый?
блин... все то вы знаете.... откуда?
Горня капучіно• 14 января 2024
Було що людина сподобалась, та таке відчуття дивно-приємне, одразу як побачила
Але в мене сім’я є
Сама не знаю• 14 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
блин... все то вы знаете.... откуда?
По фразе ’самый самый’ я так поняла, интимный доктор! Угадала?
Тільки не про гроші• 14 января 2024
Ответ дляСама не знаю
абалдеть - да
Сама не знаю• 14 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
абалдеть - да
Конечно, человека я не знаю)))
Тільки не про гроші• 14 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Конечно, человека я не знаю)))
фух... а то уже начала вас в чем то подозревать
Сама не знаю• 14 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Я вообще гинекологов мужчин боюсь! Очень сильно стесняюсь, бегу как от огня, если приходится обращаться 🤪 Какой там интерес, оххх
Люблю хирургов, стоматологов, травматологов
Проклятый наркоз 😅😅😅
Помогалочка• 14 января 2024
Я завжди тільки так і закохувалась. Взагалі не розумію, як це може бути інакше. Тобто ти з людиною спілкуєшся, кудись ходиш просто так, вона тобі не подобається, але потім ти якось в неї все ж таки закохуєшся? Та я можу скільки завгодно кудись ходити з кимось, але якщо одразу не закохаюсь, то хоч що б він там не робив, то нічого вже не буде.