Подмигашка• 14 января 2024
Сумую за кумою.
Що робити? Сумую за нею дуже. Не спілкуємось вже майже два роки. Вона просто забила на мене перестала відповідати на дзвінки і я теж перестала дзвонити. В неї таке бувало раніше, коли вона їздила на заробітки, але то місяць два. А потім були найкращі друзі. А тут вже стільки часу. Дружили десь сім рокі до того. Все перепортилось як поїхали разом закордон. А там вже вона вирішила розділитися і нас рознесло по пізним містам. Я час від часу дзвонила, і на цьому все закінчилось. І саме дивне і причини не бачу чого не спілкуватися зі мною. Здається мали однакову ситуацію. І от так.
Шкварочка• 14 января 2024
Подзвоніть, можливо вона теж сумує, якщо причина і була, то вже забулось, а не захоче, то мусите це прийняти
Українська зірочка• 14 января 2024
Ей просто эти отношения не важны. Вероятно у неё есть другое общение. Более того если она в новой стране, у неё все новое. Вы остались в прошлом
Сорока-ворона• 14 января 2024
Зараз не до балачок, люди працюють влаштовуються на новому місці, вже мають нові коло спілкування, за два роки то вже у багатьох нове життя
За ким я буду?• 14 января 2024
меня с моей кумой война развела, она ждуниха узкого мира оказалась :( мне часто снится,что мы с ней встречаемся во сне, несемся друг к другу, обнимаемся, наговориться не можем,такие счастливые.... просыпаюсь и вспоминаю,что она говорила и злая как собака на нее :(уже 10 лет не общаемся
Подмигашка
• 14 января 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Та навпаки. То я в іншій
Самохвалова• 14 января 2024
Ответ дляМастерЮля
забейте. у меня похожая ситуация. когда надо будет сама позвонит.
ми з подругою колись дійшли висновку, що як хочеш втрати з людиною стосунки - візьми її хрещеним/ою чи сам таким стань)))
в мене усі зв’язки втрачено з кумами. одна лишилася тільки на зв’язку, а було їх досить, бо маю троє дітей)
Подмигашка
• 14 января 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Я б позвонила
Мы с кумой тоже общаемся 2 раза в оод
В мене і така є. Вже один раз на рік спілкуємося. А от за цією сумую,((( Та не знаю з чого почати
Українська зірочка• 14 января 2024
Ответ дляПодмигашка
Та навпаки. То я в іншій
Аа, ну это тоже понятно. О чем общаться? Тем более что уже становится ясно что вы не вернетесь. Смысл поддерживать эти отношения? Ну и плюс не все лояльно относятся к беженцам.
Дон Пэдро• 14 января 2024
Ответ дляСамохвалова
Вот согласна руками и ногами. Сама провела такие наблюдения.
Подмигашка
• 14 января 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Дивне діло з цим нелояльним відношенням. Я про це знаю і тому не можу наважитись подзвонити. А коли іноді пишу, на якесь свято, і питаю як справи. То і відповіді крім дякую не отримую.
Колгоспниця• 14 января 2024
Ответ дляПодмигашка
а з чого там починати? напишіть повідомлення чи зателефонуйте.
Подмигашка
• 14 января 2024
Ответ дляСамохвалова
В мене кумовство нічого не змінило, бо я не потребую тих подарунків та уваги як тут пишуть багато хто. Мені було достатньо спілкування.
Українська зірочка• 14 января 2024
Ответ дляПодмигашка
Ну вы в голову ей не залезите. Может даже вы что сказали, может фото выставили это можно только гадать. Но скорее всего просто не о чем общаться. У меня тоже так кума уехала. Правда она не из-за войны, а по работе. Ещё за несколько месяцев до начала. Но разумеется никто не вернулся. И мы пытаемся поддерживать отношения, но я вижу что все сходит на нет. Особенно когда она забыла про мой др и не поздравила. У них своя жизнь, мы её не понимаем. А рассказывать нам особо то и нечего. Как очередной прилёт был? Кому оно надо?