Губка Боб• 15 января 2024
интеллект ребёнку передаётся от мамы?
понятное дело, что интеллект формируется от окружения, воспитания и тд.
Но генетически все же предрасположенность есть. От мамы или от папы больше? заметила (лично мои наблюдения) что мальчикам от мамы, девочкам чаще от пап.
как считаете?
Барабан для дорослих• 15 января 2024
дівчинці від тата, хлопчику від мами. колись давно кілька досліджень на цю тему читала
Ворую вкусняшки• 15 января 2024
Не працює ця формула. Я розумна - медалістка, дипломи з відзнакою, а син погано вчиться, як наче не моя дитина.
Я таке знаю• 15 января 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Это про характер и склонности
Love_Love_Love_• 15 января 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
При чому тут інтелект до того що він не дисциплінований?
ФФФФристайла• 15 января 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Уявляю як вам важко це прийняти. А я спеціально шукала розумного чоловіка, щоб дитина була така ж, а син в мене пішов своїми розумовими здібностями. Я розумію, що сама не інтелектуалка, але ж хотілось що б дитина була розумна.
Ворую вкусняшки• 15 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
До чого тут дисципліна? Він під постійним контролем, допомагаємо йому як можемо вдома, ще й 2 репетитора є. Але, як кажуть, нє дано.
И.О. человека• 15 января 2024
Это повод для шуток в нашей семье) Я тоже читала эту информацию. Мы оба с высшим техническим. Муж издавал свои учебники. Сын переплюнул нас обоих для своего возраста.
У меня теперь козырь в спорах с мужем, что в меня пошёл))
Метелик• 15 января 2024
Скорее всего из вложенных родителями усилий в ребёнка, а не генетически. Сложно сказать, мне не попадались случаи когда вот прям видно ,ребёнок точная копия своего родителя.Хотя сама по себе тема интересна мне. Несколько раз попадались действительно уникальные дети.
Ворую вкусняшки• 15 января 2024
Ответ дляФФФФристайла
Реально дуже прикро. Але вже як є...
ФФФФристайла• 15 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Не скажіть! Я була спокійною чемною дитиною, а от навчання, музика, мови мені не давались. Хоч виконувала все, що вимагалось. Неохоче, але виконувала. Ніколи не прогулювпла уроки чи лекції в універі. Але ж від цього розуміння математики, фізики не наступало. Я напам´ять вчила ті правила, формули , нерозуміючи їх.
Та прям багіня• 15 января 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Как Вам в жизни Ваша медаль пригодилась и помогла? Поверьте, большинство бизнесменов не блистали в школах))
Love_Love_Love_• 15 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
А це тут до чого?))))
Їйтреба було від медалей відмовитись щоб стати як більшість бізнесменів?
Ворую вкусняшки• 15 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
Мені якраз медаль допомогла вступити на бюджет до вишу, а дипломи з відзнакою - під час проходження конкурсу на роботу.
Вся така шо куди там• 15 января 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
У нас наоборот, я тупая, сын, вроде, в папу.
Душка-свекрушка)))• 15 января 2024
Да, где то тоже слышала такое.
И ещё трактовка есть что женщины занимаются воспитанием, поэтому передают часть себя.
В моїй хаті моя правда• 15 января 2024
у меня 2 ребенка, и у обоих разный интелект...думаю не только это играет роль.
Ворую вкусняшки• 15 января 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Сподіваюся, що хоч молодший успадкував мій інтелект.
Для драки• 15 января 2024
Я тут недавно прочитала, что согласно исследованиям, коты-мальчики чаще левши, а девочки - правши. Это же кто-то потратил минимум несколько сотен к долларов на такое исследование
Пы.сы. Мой кот, кстати, правша. Это ответ на ваш вопрос, автор. Как получится, так получится.
ОхиИВздохи• 15 января 2024
Ответ дляМетелик
Нажаль ні, якщо генетично так закладено, то хоч що роби, а розумника не вийде. У розумних батьків розумні діти. Можна допомогти, підтримувать репетиторами, але вище голови не скочить.
Метелик• 15 января 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Не не ,могу поспорить. Видела детей ,читающих до двух лет у родителей ,мягко говоря с невыдающимися умственными способностями. Один из них мой племянник ,второй ребёнок в селе рос ,там мама уборщицей работала ,папа рабочий. Детки с невероятными способностями и уровнем интеллекта.
ОхиИВздохи• 15 января 2024
По своїй дитині, дітям сестри, кумів, знайомих я б зробила висновок, що таки інтелект від мами передається. А от талант музичний, художній може навіть через покоління спадкуватись. У нас одна дочка, у чоловікового брата двое дівчат і всі гарно малюють, мають таку схильність і талант, в роду були люди мистецтва але це не їхні батьки і навіть не покоління дідусів-бабусь. Але от якось так передалось. І це не те щоб займались. Ми, так, займались бо дитині було цікаво, братові дівчата не займались але прийшли до того захоплення хоча мають геть інші професії.І по навчанню вони пішли в маму, відмінниці, бо батько вчився не дуже. Наша теж в мене - нормально вчилась але точні науки їй тяжко давались (тато навпаки, любив математику, фізику)
ОхиИВздохи• 15 января 2024
Ответ дляМетелик
Ну те що мама працює прибиральницею не говорить що вона тупа, просто так склалося у людини життя. Хоча, звісно, з любого правила бувають виключення.В мене в сім′ї дядька дружина швачкою працювала але то не відміняє, що гарно вчилась в школі, просто не було можливості вчитись далі. І дочка розумна хоча їй до школи мабуть жодної художньої книжки не прочитав ніхто, бо в селі господарство і було не до того. А школу з золотою медаллю закінчила.В мене батько так...закінчив ледь 8 класів, з усіх предметів знав лише фізику на відмінно але був дуже технічно обдарованою людиною, міг відремонтувать буквально що завгодно - від техніки до автомобіля)
ГейТуда• 15 января 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
50 × 50
Танцепесенная• 15 января 2024
У родителей были мы с сестрой с абсолютно разным интеллектом и склонностями.
Нам с мужем легко даются языки, с математикой тоже никаких проблем не было, до сих пор можем вечер потратить на какие-нибудь задачи.
Ребенку язык не даётся вообще, даже на родном говорит с ошибками, иностранный просто не держится в голове. Очень надеюсь, что в голове скоро щелкнет и нейронные связи выстроятся нужным образом, а межполушарные начнут лучше работать