Пьяная вишня• 15 января 2024
Ми розійшлись, через декілька днів діагноз: рецедив, рак.
Постараюсь описати як склалось. Я зустрічалась з хлопцем 8 місяців, закохалась, але останні місяця 2 почали часто сваритись, в нього була депресія, я важко емоційно це переносила. Він хворів 4 роки тому, рак, вилікувався і все було добре, але постійно здає аналізів і під контролем. Склалось так, що в мене в один період розпочались проблеми, я стресувала, через свій такий стан потрапила в аварію. Вирішила звільнитись, через це не було грошей на ремонт машини. На той момент ми були разом Він не допоміг мені, вирішив розійтись, сказав, що я багато хочу, ми різні. Я знала що люблю його, але розуміла, що в нього часто депресії, він не хоче сексу, старший, прийняла рішення що краще розійтись, але почуття не змінились. вирішувала всі свої проблеми самостійно, роботу знайшла, все добре. Це було перед Різдвом, оскільки ми раніше домовлялись святкувати разом, з його батьком і все відмінилось, але я не віддала свій подарунок, а він мені подарував 2 подарунки, організувались на вечерю. Я написала лист, як тоді думала останній, подякувала за все що він для мене зробив. Паралельно, в нього з‘явилась пухлина. перед новим роком його направили на різні аналізи і взяли пробу чи злоякісна. він мені написав це все перед вечерею. запитав чи можу я поїхати з ним на декілька днів для того щоб здавати всі аналізи і бути поряд коли він дізнається новини за свою хворобу. Я поїхала,з ним, ясне діло, ми один до одного звикли і знову почалось, «коханий», «кохана». Я була з ним, в лікарні постійно, ми не святкували Новий рік, в нього дуже прогресивний рецидив, сил немає. він працює в іншому місті, раніше постійно приїжджав в це місто де живу я, він має тут свою квартиру, а орендує там де лікується, це набагато більше місто. Я побула декілька днів і мені потрібно було повертатись на роботу. Запропонувала йому, хочеш я буду з тобою і тобі допоможу. Він одразу сказав, що буде з роботою, де ти будеш працювати, можливо найму людину, яка мені буде допомагати. Він грошей мені не дає, можливо боявся що це затратно, не знаю. Раніше кожен вирішував всі свої питання самостійно, він оплачував ресторани і відпустки.
зараз його максимально підтримую, зрозуміла що відбулось, від цих новин, що ми розійшлись, потім його хвороба, я дуже стресую.. В мене збився цикл, жахливо себе почуваю. Він розпочав лікування, в дуже потужному місці, роблять все можливе. Але він не хоче щоб я зараз була біля нього, ми в різних містах, 3 години їхати. Я кажу, що приїду на вихідні, він каже подивимось як я себе буду почувати, в нього немає сил, не хоче. Висилає мені квіти і дякує, що я його підтримую і не кинула. Його батько мені дякую теж, що я його підтримую, але він використовує мене.
І не хотів бути зі мною, через свій стан, хворобу, добре що є хтось, хто підтримує. Я це розумію. І взагалі не знаю що робити. Мені дуже важко, він не цікавиться як в мене справи, ми лише говоримо про нього. Мене, мого життя, проблем немає. Щоб я була поряд він не хоче. чи ми в стосунках, я не знаю. Зрозуміло зараз виясняти відносини немає сенсу. Написав, що дякую, я знаю як тобі важко і що ти хочеш іншого. А я хотіла дуже дитину і він хотів, сім‘ю…
і кинути його мені не дозволяє совість і я розумію, що майбутнього не буде з ним. І боляче від того, як все склалось. І я планувала і хотіла з ним це все, і він хотів раніше, але змінив своє рішення.. В мене 1000 запитань без відповідей. І я не розумію, що мені робити далі. Він старший, йому 44, він вилікується і думаю не буде хотіти потім сім‘ї, дітей. І люблю його і не розумію, як далі має бути. І згадую, як він мене кинув, коли в мене було багато проблем, мені було погано і шкода його, що все так. Дівчата, що б ви робили? надіюсь зрозуміло написала, тому що в голові дурдом, не уважна, постійно в важких думках. не розумію що далі…
Гл. Амурная• 15 января 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Вот! Видите!
Это же ЛЮБОВЬ!
Автору всего-то 33, она хочет счастливую семью, здоровых детей, долгие годы жизни с любимым мужчиной.
А ему всего-то 44, у него рак( и он не хочет с ней жить и часто видеться.
Но мы же… взрослые женщины…понимаем как он заблуждается.
Разве не в силах автора сделать себя и его счастливыми?
Это же ЛЮБОВЬ!
Конечно, а потом ещё впасть в невротическую вину: я сделала недостаточно, чтобы он ...
Пьяная вишня
• 15 января 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Зверніться до психолога. Допоможе пережити цей період
Дякую, так, потрібно відновити сесії.
ПП-шница• 15 января 2024
Ответ дляВсім шампаньського
История из жизни. Она очень успешная женщина, построила бизнес, имеет высокие доходы. Семья, муж и ребёнок. У мужа обнаружили рак (яичек, если это важно). Она все силы, имеющиеся ресурсы отдала на его лечение. Много лет на это ушло. Но он вылечился. И первым делом ушёл из семьи к любовнице. Оставив жену и сына у разбитого корыта с кучей долгов.
Автор, займитесь своей жизнью.
Наверное ,так работает инстинкт самосохранения, человек ищет того,кто его спасет, даже если до этого относился к нему безразлично, а выздоровев, избавляется от того, кто напоминает ему об этом тяжёлом периоде в его жизни.
Пьяная вишня
• 15 января 2024
Ответ дляКоко Шанель
Уже после того,как мужчина бы мне сказала что я много хочу ,на мою просьбу помочь мне с машиной (я была в такой ситуации,хотя у мужчины была возможность,но его помочь заключалась только в инструкциях) я бы уже даже не думала о совместном будущем ,когда мужчина не хочет брать на себя хоть какую-то ответственность,платит за ресторан и отдых - так это понятно,он отдыхает с молоденькой девушкой,еще бы,50/50 чтоли платить,я не чувствую в таком случае что возле меня мужчина,подружка разве что,только так таких воспринимаю
Я не написала всього, але також він оплатив мені спорт на рік вперед - 3000€. І багато інших хороших речей. в нас не було розмови, чому так, на емоціях вирішилось, я псіхувала.
Пьяная вишня
• 15 января 2024
Ответ дляNikol-9a2f
Воно вам треба ? Молода, здорова, нащо він вам? Класти своє життя. Ладно коли вже трапилося в шлюбі, о ті всі болячки полізли, дитина вже є. А заганяти себе в таку депресивну кабалу добровільно…
ну його нафіг. Ще й дітей народжувати від чоловіка з таким анамнезом. Не гоніть автор!
тому я питаю, не оцінюю зараз повністю ситуацію, через стрес.
СвітланкаОК• 15 января 2024
Ответ дляПьяная вишня
це легко писати, але я не можу виключити почуття в один клік. Мені шкода його, шкода, що так все склалось.
Авторе, ви добра людина, і якщо змусите себе повністю його забути, то потім відчуєте докори сумління та картатимете себе за це.
Я щиро вам раджу провести чітку межу:
- ось я та він, моя його підтримка
- ось моє життя, мої проблеми, мої діти (якщо є)
- ось моє майбутнє, мій чоловік, мої мрії та плани
І розподіляти свій час відповідно. Сьогодні ви підтримуєте його, завтра займаєтесь своїм життям, післязавтра - шукаєте собі партнера для життя на СЗ, ходите на побачення тощо.
І перед цим поговоріть з ним. Скажіть, що будете підтримувати, але й своє життя на паузу не ставитеметк. Якщо ви дійсно по-людськи йому дорога, то він це прийме. Якщо ж почнуться обідки та маніпуляції — це ознака того, що він просто користується вами. А що буває з використаними речами, ми всі знаємо.
Я щиро вам раджу провести чітку межу:
- ось я та він, моя його підтримка
дамаБезСобачки• 15 января 2024
Ответ дляЭ-велин@
Вы топчитесь на месте, хотя это совсем не ваше. Перестаньте себя воспринимать, как пару и все станет на свои места.
Как порядочный человек вы его поддерживаете, но это ни к чему не обязывает.
И вот эти все ’кохана, коханый’- любимых не бросают. А вас бросили. У вас своя жизнь, вернитесь в нее
+100% причём бросил при менее серьёзных обстоятельствах
Така бойова Я• 15 января 2024
Ответ дляПьяная вишня
Тоді це Ваші проблеми , які Вам дуже дорогі . Якщо Ви розумна жінка , то включите критичне мислення. Якщо ні, то будете варитися в цьому стані.
Любительница• 15 января 2024
Ответ дляПьяная вишня
Ви все переводите в гроші?
Ms. Iphone• 15 января 2024
Ответ дляПьяная вишня
За вас это оценили уже другие люди. Забудьте и живите дальше. Боженька вас не накажет
Пьяная вишня
• 15 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Я щиро вам раджу провести чітку межу:
- ось я та він, моя його підтримка
Я щиро вам раджу провести чітку межу:
- ось я та він, моя його підтримка
Дякую
Nikol-9a2f• 15 января 2024
Ответ дляПьяная вишня
Саме тому, ви не оцінюєте. Вам вже багато хто написав. Погляд зі сторони як то кажуть. Не треба воно вам. Створюйте сім‘ю з чоловіком на якого можна покластися, який буде вам і дітям опорою. Здоровим та сильним, тим більше зараз, . Вибачте за порівняння, але в природі жодна самка не створює пару с хворим та кволим самцем. Ця людина висмокче з вас всі сили та здоров’я. В принципі що зараз і відбувається. Хворі це роблять, тому дуже часто буває, коли дружина ввідає всі сили, а потім захворіває сама. Думайте про себе!
Пьяная вишня
• 15 января 2024
Дякую всім дівчата, дійсно гарні рекомендації! Всім здоров‘я!!!!
Дівчина заглядєніє• 15 января 2024
Ответ дляМалявка ще та
Эээ, да как угодно) Но я вообще-то из лучших побуждений) Дело-то серьезное. Но если вы считаете советчицу истиной в последней инстанции по такому вопросу - ок)
Мой вам совет. Не считайте себя самой умной. То что вы написали знает любой человек, что есть источники и прочее. Я тут увидела человека, который разбирается, и задала ей вопрос, а не вам. Ясно, что это не дискуссия которая на что-то повлияет, просто общение. Где вы увидели, что я считаю советчицу последний инстанцией? Вам пора вырасти и начать уважать людей вокруг. У вас будто детство в голове, ощущение, что вы школьница
Даю справку• 15 января 2024
Ответ дляГл. Амурная
Не обязательно. Просто ему нужна мама, а не жена, которая б его нянчила, брала на ручки, успокаивала и ничего не просила взамен
дети эгоисты самые большие на земле
Любовь Калистратовна• 15 января 2024
Ответ дляПьяная вишня
він зробив кріоконсервацію
И гены рака вымерзли? Склонность в ююк разным видам рака передается по наследству
Но н5 в этом суть
Вы нн гужны этому мцжчинк
Возьмите вюсебя в руки и обруьюбите все связи.нач5ите новую жизнь
Но н5 в этом суть
Вы нн гужны этому мцжчинк
Дівчина заглядєніє• 15 января 2024
Дело не в его онкологии, а в том, что у вас не ладилось до и он вам не помог и не было отношений за которые стоит держаться. В его постоянных депрессиях. А послушаешь тут женщин, так если у мужчины/мужа онко то он уже нелеквид. Но и женщина может оказаться в такой ситуации. Надо смотреть на эти отношения вне онкологии, их у вас, автор, судя из написаного уже не было
Малявка ще та• 15 января 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Забавно :) Тут одно из двух: или я детская школьница или самая умная, вы уж определитесь :) (Хотя лучше не надо)) И если вы по двум сообщениям от двух разных людей определили сразу, что кто-то из них глубоко разбирается в вопросе, то вы прямо медиум :)
В любом случае, всего вам хорошего :)
зы: Только советы и менторских тон оставьте для тех, кто их приемлет)
В любом случае, всего вам хорошего :)
Дівчина заглядєніє• 15 января 2024
Ответ дляМалявка ще та
В любом случае, всего вам хорошего :)
Вы так хорошо написали! Перечиатайте и примените к себе. И не лезьте туда, где вас не спрашивали.
Ваши слова это информационный мусор, напомню Вам, что я с вами дискуссию не начинала, вы сами прицепились ко мне и стали поучать, совершено бессмысленно. Задумайтесь.
Любовь Калистратовна• 15 января 2024
Ответ дляПьяная вишня
Так ви його любити чи вам його шкода? Ви вже тисячу разів слово шкода написали
Почитайте про синдром рятувальниці
В вас всі відносини такі? Яким був попередній чоловік? Не наркоман/алкоголік/ сирота якого було шкода?
Почитайте про синдром рятувальниці
Пьяная вишня
• 15 января 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Почитайте про синдром рятувальниці
ні, попередні відносини були інші. я його люблю, але присутня жалість до всього що відбулось, тому і пишу.
Дівчина заглядєніє• 15 января 2024
Ответ дляПьяная вишня
він багато чого зробив для мене! все зруйнувалось коли розпочалась депресія, він боявся що хвороба повернеться і через 2 місяці хвороба повернулась. І відбулось все швидко.
Що в нього за онкологія? Наскільки все погано? Може він сам відчуває що вам ге варто бути разом, тому і відштовхує
Дівчина заглядєніє• 15 января 2024
Ответ дляПьяная вишня
Ви близькі, тепер зрозуміло, чому ви так переживаєте, він більше для вас, ніж ви тут написали.
СвітланкаОК• 15 января 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Саме так: якщо все ок, є кохання, плани, відповідальність, підтримка — і раптом рак, то треба бути скотиною, щоб покинути. Бо разом же і в горі і в радості.
А якщо й до того фігня була, незрозумілі відносини, невизначений статус та ще й фактичний розрив, то ніякими моральними боргами автор точно не обтяжена.
Залишається лише її добра воля та людське відношення. Але повторюсь: не ставити своє власне життя на паузу.
Пьяная вишня
• 15 января 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
можливо, я написала лише все погане що в голові.
Пьяная вишня
• 15 января 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Лімфома Ходжкіна
Пьяная вишня
• 15 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
невизначеність була, але ми не встигли це все обговорити
Дівчина заглядєніє• 15 января 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Его жалко , и пусть Бог поможет ему, но у вас с ним нет будущего, он вас не любит, дети от него - это может передаваться и вы же не хотите потом хоронить своих детей и остаться на старости лет одной и глубоко несчастной женщиной, времени у вас уже мало. Оставьте его в покое , ищите мужа и любящего мужчину для жизни и быстрее рожайте детей , пока не поздно . Он вас бросил в сложной ситуации уже - показал себя, не помогал материально , и если бы вы болели как он - он бы уже свалил давно от вас. Вы не солнце и всех не обогреете
Извините, что под вашем постом, но все тут пишут - а вы подумали, что это может перелиться детям. А то что многие замужем за мужчинами у которых в семье была онкология, это никого не беспокоит?
Дівчина заглядєніє• 15 января 2024
Ответ дляПьяная вишня
Лімфома Ходжкіна
Так вона ніби добре піддається лікуванню. Все-таки проблема не в онко, все ваших стосунках
Малявка ще та• 15 января 2024
Ответ дляПьяная вишня
Да ну как же) Вы сама написали, что расстались. А неопределенность вы уже сами придумали, после того как у него диагностировали рецидив и ему понадобилась ваша поддержка. Я понимаю, что вы ее чувствовали и чувствуете, неопределенность, но она есть только с вашей стороны, поймите. Ему все понятно, и он не хочет ничего менять. Это обидно и горько, но нужно принять.