Пьяная вишня• 15 января 2024

Ми розійшлись, через декілька днів діагноз: рецедив, рак.

Постараюсь описати як склалось. Я зустрічалась з хлопцем 8 місяців, закохалась, але останні місяця 2 почали часто сваритись, в нього була депресія, я важко емоційно це переносила. Він хворів 4 роки тому, рак, вилікувався і все було добре, але постійно здає аналізів і під контролем. Склалось так, що в мене в один період розпочались проблеми, я стресувала, через свій такий стан потрапила в аварію. Вирішила звільнитись, через це не було грошей на ремонт машини. На той момент ми були разом Він не допоміг мені, вирішив розійтись, сказав, що я багато хочу, ми різні. Я знала що люблю його, але розуміла, що в нього часто депресії, він не хоче сексу, старший, прийняла рішення що краще розійтись, але почуття не змінились. вирішувала всі свої проблеми самостійно, роботу знайшла, все добре. Це було перед Різдвом, оскільки ми раніше домовлялись святкувати разом, з його батьком і все відмінилось, але я не віддала свій подарунок, а він мені подарував 2 подарунки, організувались на вечерю. Я написала лист, як тоді думала останній, подякувала за все що він для мене зробив. Паралельно, в нього з‘явилась пухлина. перед новим роком його направили на різні аналізи і взяли пробу чи злоякісна. він мені написав це все перед вечерею. запитав чи можу я поїхати з ним на декілька днів для того щоб здавати всі аналізи і бути поряд коли він дізнається новини за свою хворобу. Я поїхала,з ним, ясне діло, ми один до одного звикли і знову почалось, «коханий», «кохана». Я була з ним, в лікарні постійно, ми не святкували Новий рік, в нього дуже прогресивний рецидив, сил немає. він працює в іншому місті, раніше постійно приїжджав в це місто де живу я, він має тут свою квартиру, а орендує там де лікується, це набагато більше місто. Я побула декілька днів і мені потрібно було повертатись на роботу. Запропонувала йому, хочеш я буду з тобою і тобі допоможу. Він одразу сказав, що буде з роботою, де ти будеш працювати, можливо найму людину, яка мені буде допомагати. Він грошей мені не дає, можливо боявся що це затратно, не знаю. Раніше кожен вирішував всі свої питання самостійно, він оплачував ресторани і відпустки.
зараз його максимально підтримую, зрозуміла що відбулось, від цих новин, що ми розійшлись, потім його хвороба, я дуже стресую.. В мене збився цикл, жахливо себе почуваю. Він розпочав лікування, в дуже потужному місці, роблять все можливе. Але він не хоче щоб я зараз була біля нього, ми в різних містах, 3 години їхати. Я кажу, що приїду на вихідні, він каже подивимось як я себе буду почувати, в нього немає сил, не хоче. Висилає мені квіти і дякує, що я його підтримую і не кинула. Його батько мені дякую теж, що я його підтримую, але він використовує мене.
І не хотів бути зі мною, через свій стан, хворобу, добре що є хтось, хто підтримує. Я це розумію. І взагалі не знаю що робити. Мені дуже важко, він не цікавиться як в мене справи, ми лише говоримо про нього. Мене, мого життя, проблем немає. Щоб я була поряд він не хоче. чи ми в стосунках, я не знаю. Зрозуміло зараз виясняти відносини немає сенсу. Написав, що дякую, я знаю як тобі важко і що ти хочеш іншого. А я хотіла дуже дитину і він хотів, сім‘ю…
і кинути його мені не дозволяє совість і я розумію, що майбутнього не буде з ним. І боляче від того, як все склалось. І я планувала і хотіла з ним це все, і він хотів раніше, але змінив своє рішення.. В мене 1000 запитань без відповідей. І я не розумію, що мені робити далі. Він старший, йому 44, він вилікується і думаю не буде хотіти потім сім‘ї, дітей. І люблю його і не розумію, як далі має бути. І згадую, як він мене кинув, коли в мене було багато проблем, мені було погано і шкода його, що все так. Дівчата, що б ви робили? надіюсь зрозуміло написала, тому що в голові дурдом, не уважна, постійно в важких думках. не розумію що далі…
Любовь Калистратовна• 15 января 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Извините, что под вашем постом, но все тут пишут - а вы подумали, что это может перелиться детям. А то что многие замужем за мужчинами у которых в семье была онкология, это никого не беспокоит?
Многие уже замужем а тут есть выбор
Дівчина заглядєніє• 15 января 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Многие уже замужем а тут есть выбор
Я про то, когда встречаешься и в семье, например у родителей есть/была онкология. Ясно, что может быть и у будущего мужа, детей, это же генетика, и вот узнаешь эту информацию, и что, расстаешься с молодым человеком, потому что есть вероятность онко? А она есть и у будущих детей, если была у родителей избранника. Или в этом случае принесёт? Какие-то двойные стандарты.
Малявка ще та• 15 января 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Мне кажется, тут больше имели в виду, что у них нет отношений, а она все пытается их сложить вместе, да еще и беременеть от него.
Я Головна• 15 января 2024
Вы ему ничего не должны, не стоит портить свою жизнь, он вас не любит ищите другого
Okk -7ebd• 15 января 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Тобто онкологія це завжди генетика?
А якщо виявляють онкологію, якої не будо ні в кого в сім’ї? Вибачте, що не по темі, але мене дуже цікавить це питання
Ні не завжди, але це дуже значущий фактор, особливо через покоління
Любовь Калистратовна• 15 января 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Никаких двойных стандартов
Каждый решает для себя
Но если у мч дедушка и отец например умерли от рака желудка то как тут не задуматься(
Добродійка• 15 января 2024
Можно помогать. Но жизнь и семью строить с другим мужчиной
Дівчина заглядєніє• 15 января 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Никаких двойных стандартов
Каждый решает для себя
В жизни знаю полно пар с таким анамнезом, но что-то никто не отказался от мужчины, только тут такое читаю
Дівчина заглядєніє• 15 января 2024
Ответ дляOkk -7ebd
Тобто дідусь онук умовно?
Пожмаковна• 15 января 2024
человек рождается один и умирает один.
пропадите да и всё,без объяснений.
имеете право.
он взрослый мальчик,хоть и больной.
и у него есть папка.есть у кого на плече поплакаться.
Всім шампаньського• 15 января 2024
Ответ дляПП-шница
Наверное ,так работает инстинкт самосохранения, человек ищет того,кто его спасет, даже если до этого относился к нему безразлично, а выздоровев, избавляется от того, кто напоминает ему об этом тяжёлом периоде в его жизни.
Согласна с Вами. Но интересный момент. В большинстве случаев, женщина, находясь в такой же ситуации, осталась бы из чувства благодарности.
ПП-шница• 15 января 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Тоже об этом подумала. Недавно слушала на Ютубе про род Симиренко. Симиренко, который сорт яблок вывел, сослали на каторгу, он там сильно болел. Познакомился там со своей женой, она его выхаживала и даже,когда у нее закончился срок, осталась с ним, выхлопотала для него то ли помилование, то ли перевод в нормальное место, а потом он с ней развелся, уже когда они вернулись домой, и сошёлся со своей первой любовью. Первая любовь,конечно, была чистая, светлая и не оскверненная ужасами каторги ,о которой он наверняка не хотел вспоминать. На тот момент с первой женой у них было двое детей.
Я не могла переварить пару часов эту информацию. Вот как так можно. Женщина в этой ситуации даже не разрешила бы себе думать,чтобы уйти от такого человека.
Всім шампаньського• 15 января 2024
Ответ дляПП-шница
Палка о двух концах. С одной стороны, остаться из благодарности к человеку - это жертвенность, которая свойственна в основном женщинам, чем мужчинам. С другой стороны, каждый человек имеет право выбирать для себя как ему жить и с кем. Просто такие истории вызывают много резонанса, недоумение, возмущение. Но мораль то одна. Не стоит растворяться, жить жизнью пусть даже самого близкого человека.
Okk -7ebd• 15 января 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Тобто дідусь онук умовно?
Так, і дуже багато хвороб передаються генетично навіть якщо будеш вести все життя здоровий образ життя, наприклад в моєї бабусі був рак грудей і сестра після пологів помітила там утворення, знаючи нашу генетику вона швидко звернулася до лікаря і лікування допомогло, звернулася раніше ніж це переросло в онкологію, тому ми з сестрою регулярно перевіряємося у гінеколога і я наприклад маю діагноз дисплазія який може перерости в рак шийки матки, але на ранньому етапі мені її вилікували і на даний момент аналізи нормальні декілька років підряд в нашої мами і близько таких проблем немає
Дівчина заглядєніє• 15 января 2024
Ответ дляOkk -7ebd
Дуже цікава тема
Okk -7ebd• 15 января 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Дуже цікава тема
Так, важливо знати свої можливі хвороби по генетиці і старатися це по можливості попереджати
Гл. Амурная• 15 января 2024
Ответ дляДаю справку
дети эгоисты самые большие на земле
Им положено, когда если не в детстве
Бибер-анонимер• 15 января 2024
Если в отношениях сразу стресс и проблемы, нужно их сразу сворачивать.
Позаботьтесь о себе, не нужен вам этот мужчина!
Мона_Лиса• 16 января 2024
Ответ дляПьяная вишня
ні, машина, квартира, середній рівень.
как только его состояние стабилизируется. расставайтесь навсегда