Джавеліна• 15 января 2024
Диетолог онлайн. Можете посоветовать?
ФруктЕщеТот• 15 января 2024
Зайдіть на сторінку до Світлани Фус(інста/фейсбук),вона веде марафони і індивідуально(от чи онлайн не знаю) я колись на її марафоні схудла дуже прямо
ИграйМойГормон• 15 января 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
А потім? Змогли утримати вагу?
Джавеліна
• 15 января 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Надовго був результат? Сильно змінився звичний образ життя?
ФруктЕщеТот• 15 января 2024
Ответ дляИграйМойГормон
А потім? Змогли утримати вагу?
Змогла. В неї не голодування. Навпаки, я більше почала їсти аніж до цього. Інколи здавалось,що неможливо все в себе впихнути що вона приписала. Парадокс,але я худла.
ФруктЕщеТот• 15 января 2024
Ответ дляДжавеліна
Поки до сих пір( вже більше 10 років пройшло). Не сильно змінився, бо я і до цього особливо шкідливим не об´їдалась. Незвично було їсти багато, бо до цього я їла менше.
Я ще тоді була студенткою і жила з батьками. Пам´ятаю,як я собі збирала тарілку і татові очі:’доця,невже ти то все з´їси?’))
Бокс-орун• 15 января 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Никакого парадокса, баланс кбжу и всё.