Кудрі кручу сама• 15 января 2024
Ваши мужчины свободно ходят по улицам?
Или перебежками дворами и на работу с работы на такси?
Ответ дляherba fresca
Забавно.
Почему кадровые военные в тылу?
Вмесс командирами.
Почему кадровые военные в тылу?
Вмесс командирами.
Напишу зі своїх спостережень. Є багато кадрових військових, які з тилу не виїжджали. Переважно це 40+, які все життя прослужили, мають напрацьовані місця, звання (тут не орієнтуюсь, але точно не умовний рядовий). Думаю, що тут ще має місце ’рука руку миє’ і своїх на 0 не відправляють. Хоч тцк у нас завезені з іншого кінця країни. Та і не відправлять в окоп військового зі званням майора припустимо. От і сидять в тилу. Можливо вони займаються навчанням простих менеджерів/механіків/слюсарів, які до військової галузі відношення не мали ніколи. По загиблих у нас прості чоловіки, не військові, а якщо військові, то зовсім молоді пацани, які ще не встигли насидіти собі місця в тилу.
олена олена• 16 января 2024
Мій спокійно виходить, майже весь день на повітрі проводить, зранку пробіжка 10 км щодня. Недалеко від Кремінної
П.С. А головне - з чистою совістю
Nikol-9a2f• 16 января 2024
Ответ дляПавела
Зв’язки та гроші. Ось що завжди все вирішує, Бо навіть ті хто і поїхав на перших порах з порохом у сраці, спокійнісінько зараз осіли. В куми чоловік у лютому приєднався до батальйону свого друга, той колишній військовий, ну дуже колишній, 20 років як звільнися, став крутим бізнесменом. А як почалася війна, зібрав батальйон з бажаючих з ким вчився у воєнці та служив. Там в основному офіцери. Поїхали подивилися - приїхали обратно, сказали ну його нафіг» Нє рєбята, більше не хочемо. Зараз наскількі знаю всі у Києві.
Ответ дляNa kablukah
Я как бы тоже не за абсолютную эмансипацию.
В жизни женщины есть периоды наибольшей уязвимости.
Здесь нужна поддержка мужчины.
Но ,честно говоря, может сейчас и было бы правильно, если бы воинская обязанность легла бы и на плечи женщин.
А то слишком до фига развелось тех особей прекрасного пола,которые до последнего украинца эту неравную войну хотят продолжать
Здесь нужна поддержка мужчины.
Я не знаю жодного українця, який хоче продовжувати війну. Українки теж
олена олена• 16 января 2024
Ответ дляОксана_12
А пуйло хоче продовжувати війну?
Я от не знаю жодного українця, який би хотів , щоб ця війна розпочалася. Але хто ж їх питав…
Ответ дляklux
Люди с медицинским образованием их часто удивляют, это наша работа
Там выше кто-то верно написала. за последние 30 лет гастроэнтерология шагнула далеко вперед. Особенно в отношении язвенной болезни. Если раньше это была жесткая диета на всю жизнь и постоянные обострения, то сейчас 7-10 дней терапии, ИПП до полного рубцевания (если язва желудка), отмена НПВС и ты можешь забыть о ней даже на всю жизнь
Сложности только с теми, у кого ЯБ не связана с ХБ (ну и НПВС, но обычно это исключают сразу), но это 5-10%
А насчет воевать (мне показалось, вы не поняли подтекст) - так это был грустный юмор. У нас воюют после удаления почки (рак) и с негнущейся ногой, кого смутит какая-то там язва в прошлом?
Прокомментирую не в контексте призыва, так как мой сын пока не призывного возраста. Так вот мы потратили три года на постановку диагноза и выяснения причины. Оказалось, что у него язва - это последствие рефлюкса когда клапан желчного меньше самого отверстия и переливается желчь обжигая все, провоцируя язву в том числе.
Так вот сказали, что единственная надежда, что он перерастет и клапан вырастет, закрыв просвет. А иначе - не лечится никак и ремиссия бывает непродолжительная
Rolovskaya• 16 января 2024
Ответ дляherba fresca
Буковель действительно переполнен
То виходить що там всі чоловіки або відкуплені, або багатодітні, ну або… блогери. Навряд вони там всі демобілізовані. Мені просто в голові тоді не вкладається. Одні не можуть нормально вийти в магазин скупитись, інші відпочивають від відпочинку🤦🏻♀️
Ответ дляRolovskaya
З моїх особистих спостережень - багато тих у кого двоє діток вже було народили третю дитину, або ось-ось чекають поповнення. Тож і гуляють вільно
Na kablukah• 16 января 2024
Ответ дляОксана_12
То есть только здесь подобные комментарии?
Ок,спишем на ботов
Ответ дляNa kablukah
Ок,спишем на ботов
Закінчити віійну? Я за. Всі за. Давайте пропозиції. Які ваші пропозиції. Конкретно по пунктам.
Люди не бачать виходу. Бо немодливо в односторонньому порядку закінчити те, у чому бере участь дві сторони.
Na kablukah• 16 января 2024
Ответ дляОксана_12
Я занимаю должность в ВР?
Вот у них пусть и болит голова в первую очередь за происходящее и они несут ответственность за это.
Население им платит зарплату,в добавок к ими награбленному.
Какой смысл от моих предложений, если происходит геноцид?
Kidstaff Bot• 16 января 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff