Шиворот Навыворот• 15 января 2024
Який фільм подивитись?
Дівчата, хочеться ввечері щось глянути, порадьте фільм який вас дуже вразив або дуже смішну комедію. Взагалом жанр не важливий. Дякую
Мотористка• 15 января 2024
Три биллборда на границе Эббинга, Миссури
Счастливое число Слевина
Призрак (Полански)
Счастливое число Слевина
Призрак (Полански)
Залізний занавіс• 15 января 2024
Фальшивый агент. Шарлотта Грей очень понравились. из того что запомнила
Стильна штучка• 15 января 2024
Союзники (2016) дуже сподобався
Оккупант (2020) дуже вразив людською підлістю і підступністю.
Вкуси мене• 15 января 2024
Зараз мене зафейспалмлять, але фільм, що найбільше сподобався в минулому році, і який реально варто вдумливо подивитись - це Барбі. Там половину монологів та реплік можна зразу на цитати розтягнути.
Ще пару серіалів сподобались - Уроки хімії, Загублені квіти Еліс Харт, Гризня.
Директор Пляжу• 15 января 2024
Ответ дляLizavel
Ну раскажиииитееееее
Шоб вы меня здесь забанили?
Ответ дляДиректор Пляжу
Шоб вы меня здесь забанили?
Это фильмы с перчинкой? Или многоножки всякие?
Я люблю странные фильмы просто: Убийство священного оленя, Бивень, Лобстер или такие,чтоб аж кровь холодела. Меня никаким фильмом не удивить. Единственное, не смотрю фильмы про убийства детей
Ну пожааааааалуйста, вы такая красивая,милая, добрая
Неначасі• 15 января 2024
Ответ дляМожу брикнути
Сніжне братство, з останніх вразив, але це зовсім не комедія
А я очікувала, мабуть, більшого. Дуже стандартне кіно про авіакатастрофу. Хоч і на реальних подіях. Може, тому що знала про цю історію ще давно. Але на фоні мого вида з вікна, на один раз зайшов)
ЯсноВидящая• 18 января 2024
Ответ дляНеначасі
Це де така краса?😍
ЗавЛабСнаб• 19 января 2024
Ответ дляPlushaa
Солтберн посмотрела. Были отвратительные сцены, прям буэ, но в целом интересно. Хотя Талантливый мистер Рипли больше мне нравится (тематика схожая)
Я в захваті від Солтберна. А Риплі так собі.