На границе• Изменено 15 января 2024
Случай в сауне. Говорили на русском
Отдыхали с подругой в комплексе возле дома, бассейн, сауна. Сидим вдвоем в финской сауне, говорим про свои темы, была пауза. Заходит женщина, стелится, выбирает себе место и мы с подругой сидим рядом, спокойно обсуждаем свою тему ( профессии, обслуживание, услуги) и тут эта дама резко встает, прошла минута-полторы, с недовольным лицом вскакивает ( по реакции было видно, что очень не довольна) и агрессивно хлопает дверью.
Сидим, не поняли, что произошло.
Выходим в предбанник, где душ, беседки и эта дама со своим мужчиной говорит, «що їй дуже прикро, що є «руськоговорящие» ще в нашій країні»
Не странное ли поведение? Мне кажется неприемлимо адекватному человеку такие психи распускать, тем более мы в личном разговоре, никто ее не обслуживал и не обязан рядом говорить на украинском.
Сидим, не поняли, что произошло.
Татьяна-bfd8• 15 января 2024
Ответ дляMd.Inna
Мне и дома хорошо
А кто бесится - пусть выезжает.
Тогда не нойте
Клементина• 15 января 2024
В сауну хочеться. Прийшла з вулиці брррр))
В чем у нас в сауну ходять? В купальниках?
Ну, може у неї син загинув, або в полоні, ви ж не знаєте.
Дуже недоречно обговорювати людину, якщо ви не знаєте її особисті обставини.
Я ось вам так скажу, я коли десь на відпочинку і не в Україні, то починаю ловити себе на думці, що скрізь є добрі люди незалежно від національності.
Тільки повертаюся додому і ранній раночок просиджу десь у підвалі під час обстрілів, то віра в добрих людей незалежно від національності пропадає. 😂
Так що дивіться, щоб ви на собі це не зловили.
Liebelebenn• 15 января 2024
Ответ дляНа границе
Подруга поржала и сказала, класс, мы молодцы что ее выбесили
А я как-то недоумеваю, что есть такие неадекваты
Удалено администрацией...
Liebelebenn• 15 января 2024
Ответ дляНа границе
Что такое происходит
Нє грусна що ваші вєліклросні братушки йдуть вас особисто защіщать?
У мене є російськомовні знайомі, їхня російська мене не дратує абсолютно, але от позаминулого літа вибрались на два дні до Східниці, і наче в окупацію потрапили, української майже не було чути, неприємне відчуття. Це не відраза до якоїсь конкретної особи, просто дискомфорт на рівні підсвідомості. Ну, я, то зрозуміло: в родині зроду російськомовних не було, найсмішніше, чула те саме від моєї співробітниці, етнічної росіянки, скаржилась, що після початку війни її стала напрягати російська на вулиці. )))